کتاب حضور

اثر امی کادی از انتشارات ابوعطا - مترجم: مهسار مشتاق-ادبیات آمریکا

آیا تا کنون یک چالش عصبی را پشت سر گذاشته اید و بلافاصله آرزوی انجام آن را دارید؟ با دسترسی به قدرت شخصی ما، ما می توانیم حضور خود را به دست آوریم، دولت که در آن ما نگران نگرانی در مورد تصور بر روی دیگران هستیم و در عوض تنظیم تصور ما را در خودمان ایجاد می کنیم. همانطور که کتاب انقلابی پروفسور آمی کاددی، استاد هاروارد نشان می دهد، ما نیازی به راه اندازی یک تلاش معنوی بزرگ و یا تحول درونی نداریم تا قدرت حضور را مهیا سازیم. در عوض، ما باید لحظه ای با لحن تندرستی زبان بدن، رفتار و ذهنمان در زندگی روزمرهمان، خودمان را مجبور کنیم.


خرید کتاب حضور
جستجوی کتاب حضور در گودریدز

معرفی کتاب حضور از نگاه کاربران
نوشته شده توسط نویسنده توجه من تمام وقت را به خود جلب کرد واقعا از آن لذت بردم من واقعا از این خواندن لذت بردم. از امتيازات قدرت، منافع يوگا براي بيماران مبتلا به PTS را نشان ميدهد، آمي كادي ميآموزد كه چگونه ما خودمان را حمل ميكنيم و اثرات دروني / خارجي آن را در ذهن و بدنمان داريم. از دوران جواني، مادرم همواره در مورد من بود استقرار من کمی می دانستم (او هم احتمالا متوجه نمی شد)، او بعضی از این نکات را به من آموزش داد. خوشحالیم که بیشتر در مورد آن بیشتر بدانیم حتی من 15 ساله ام که می نشستم و خانم Cuddys TED را در این موضوع می دیدم. من به شدت این انتخاب را توصیه می کنم. :)

مشاهده لینک اصلی
حضور بسیار خواندن برای هر کسی است که می خواهد درک بهتر از چگونگی بدن می تواند بر ذهن تاثیر می گذارد و همچنین چگونگی برانگیختن و قدرت دادن به / ستاره دار کردن راه خود را به تبدیل شدن به @ Authentic بهترین self @. داستان نویسها الهام بخش هستند و داستانهای دیگران که از تکنیکهای او استفاده کرده اند. مهم نیست که کدام تبلت یا میز تبلت شما هست، من فکر می کنم این کتاب می تواند به شرکت کنندگان کمک کند تا فرصت های لحظه ای را باز کنند.

مشاهده لینک اصلی
جوانترین خواهر و برادر من، یک دختر 17 ساله شیرین بود که مورد بدخوابی سایبری قرار گرفت؛ او آن را تحمل کرد اما علامت را ترک کرد. شک و تردید را در بر می گیرد و عملکرد مدرسه او رنج می برد. پدر و مادرم از من خواستند تا به ونکوور بازگردم تا بتوانم به او کمک کنم. احساس کاملا ناتوانی کردم، به طور غریزی می دانستم که امی کودی قصد دارد من را تربیت کند تا بتوانم همین کار را برای خواهرم انجام دهم - هیچ شوخی نیست! او به خاطر یک احساس ناخوشایند که TedTalk روی من ساخته بود مربی بود. جستجوی گوگل موجودی را نشان داد. این کتاب بود که من مجبور بودم. سریع به جلو ....... این کتاب به عنوان یک راهنمای چگونه برای من، مربی کامل خدمت کرده است! این یک بنیاد مبتنی بر شواهد برای یک طرح برای ساختن خواهر من را به من داد - خلاصه این کار کرد! آنچه که کار می کرد این داستان درست بود - این است که خود تصورات او به عنوان تعریف شده توسط گرگ های سایبری او، ما از ایده داستان از کتاب برای کمک به او برای ایجاد شخصیت مورد نظر خود را و سپس قدم به آن - تقویت و بدن بدن مهر و موم معامله! این شخصیت است و او در مسیر همگرایی قرار دارد - به جلو بروید! من منتظر روزی هستم که قابل تشخیص نیست. امی کودی یکی از رهبران نسل بعدی نویسندگان و استادان دانشگاهی است که روشی مبتنی بر شواهد پیشگام است. او مفهوم حضور در زبان واضح و جذاب را فراگرفته است. حضور تا به حال تا حدودی از یک رمز و راز بوده است - پدرم که یک متخصص قانونی است، من را به یک کتاب از جری اسپنس یک وکیل محاکمه وایومینگ منصوب کرد. عنوان چگونه استدلال و برنده شدن در هر زمان - از بین رفته در آن پدیده حضور است - راه رفتن به یک اتاق دادگاه، به عنوان اگر شما فضای متعلق به آن بود .. @ او چیزی شگفت انگیز می دانست، اما امی کودی آن را زنده و قابل تحقق آورد. او این پدیده را یک چارچوب مختصر و یک فرآیند اثبات شده است که برای همه قابل دسترس است. اصالت او از طریق متن روشن است. این یک کتاب باید باشد من همواره کپی خود را با من نگه می دارم - همدم مسافرتم!

مشاهده لینک اصلی
این شاید بهترین کتابی است که تا به حال در این زمینه خوانده ام. در ابتدا مطمئن نبودم، اما یک بار مطمئن شدم که آن را برای یک چالش مورد خواندن قرار داده ام تحت تاثیر قرار گرفته ام. نوشتن خوب است، و اطلاعات به خوبی مشخص شده است. من باید بگویم که بهترین بخش در ابتدای کار نیست. امی کاددی و همکارانش نه تنها کارهای زیادی را با تحقیقات خود انجام داده اند، بلکه تعدادی از مطالعات دیگر را نیز ذکر کرده اند و شامل بازخوردی است که وی درباره نحوه کمک به خود دریافت کرده است حضور در یک موقعیت را پیدا کنید - احساس اعتماد به نفس بیشتری کنید و زبان بدن را برای آن بیان کنید. بهترین بخش در مورد آن یک است. شگفت آور ساده است و ب نمی توانید به شما صدمه بزنید تا ببینید آیا کار می کند. به طور طبیعی آن را به عنوان یک نوشیدنی نیست، اما ما آن را در خانه (حداقل یک زن و شوهر از ما) انجام دادیم و تا کنون خیلی خوب است، اما واقعا می دانیم که طول می کشد.

مشاهده لینک اصلی
من پیام این کتاب را دوست داشتم با توجه به توصیفات و توصیف های مفصلی از مطالعات و تهیه پیشنهادهای دقیق از نکات ساخته شده، بسته بندی شده است، بنابراین پیشنهاد می کنم فقط تماشای بحث TED و سپس خواندن کتاب را فقط در صورتی که مایل باشید بیشتر بدانید. برای من کمی طولانی بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب حضور


 کتاب نامه
 کتاب دختر ذرت
 کتاب ما تمامش می کنیم
 کتاب به خونسردی
 کتاب استراتژی خوب استراتژی بد
 کتاب به زندگی قسم