کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ

اثر اسکات اودل از انتشارات علمی و فرهنگی - مترجم: منوچهر آتشی-ادبیات آمریکا

در اقیانوس آرام یک جزیره وجود دارد که به نظر می رسد مانند یک ماهی بزرگ سواری در دریا است. در اطراف آن، دلفین های آبی شنا می کنند، صدف ها بازی می کنند و فیل های دریایی و پرندگان دریایی فراوانند. یک بار، سرخپوستان نیز در این جزیره زندگی می کردند. و هنگامی که آنها به سمت شرق رفتند، یک دختر جوان پشت سر گذاشت. این داستان کارنا، دختر هندی است که سالها در جزیره دلفین های آبی زندگی می کرد. سال بعد او یک فصل را به یک دیگر منتقل کرد و منتظر یک کشتی بود تا او را دور کند. اما در حالی که منتظرش بود، با ساخت پناهگاه، ساخت سلاح، یافتن غذا و مبارزه با دشمنانش، سگهای وحشی، خود را زنده نگه داشت. این تنها یک ماجراجویی غیر معمول از بقا نیست، بلکه داستان زیبایی طبیعی و کشف شخصی است.


خرید کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
جستجوی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ از نگاه کاربران
داستان واقعی یک دختر جوان قوی / زن و خواسته های خود را برای زنده ماندن. هیچ روحی و یا روحی روحی و یا غریزی برای زندگی کردن به عنوان قبیله اش نداشت. حتی مقدار روزهای آماده سازی آن ممکن است او را برای رسیدن به کاری که او انجام داده است انجام دهد. Karana تنها در یک جزیره زندگی می کند به مدت هجده سال پس از قبیله خود را بر روی یک کشتی از مردان سفید گرفته شده است. آنها به طور تصادفی برادر خود را پشت سر می گذارند. کارانا برادرش را می بیند و کشتی را غرق می کند. کارانا دوازده ساله و برادر کوچکترش سعی می کنند خودشان را تحریک کنند. برادرش رامو تصمیم می گیرد او رئیس جدید قبیله ای (از او و خواهرش است) خود را به استخدام قایقرانی توسط صخره ها می برد و به گروهی از سگ های وحشی می رود. بسته سگ ها رامو را کشتند و کارانا را تنها گذاشتند. او از یکی از سگ های وحشی پس از تلاش برای کشتن او (Rontu) دوست داشتنی است و در حالی که او را با دکتر او به پایان با باقی مانده با او و همراه خود وفادار برای بقیه عمر خود. بقای او بستگی به عزت و استقامت او دارد. او ابزارهایی را که قبیله اش ساخته بود به یاد می آورد و حتی در سخت ترین شرایط را می گیرد. او از بسیاری از حیوانات خوشش می آید که از 18 سالگی او تنهاست. شما می توانید بگویید اسکات ODell احترام برای زندگی، از تمام موجودات در این گفتگو از داستان او بود.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** ژانر این کتاب بقای است. خلاصه مردمش از بین می روند و برادرش کشته می شود، پس باید راهی برای زنده ماندن پیدا کند. من فکر می کنم عنصر قانع کننده کاراکتر است. 1. routo 2. routo-aru 3. سگ های وحشی. وقتی که روتو کشته شد، در چشمانم اشکهایم داشت، اما وقتی که پسر روتوت را پیدا کرد، چیزهایی شادتر شد. من این پاساژ را انتخاب کردم چون واقعا وقتی که اتفاق افتاد قلبم را لمس کردم. 1. چرا مردم او را ترک کردند و برادرش را پشت سر گذاشتند؟ 2. آیا روتو مرد 3. چه کسی 4 بود؟ چرا او با مردان سفیدپوست که به جزیره آمده بودند 5. چه کسی مردان سفیدپوست بودند که به جزیره 1.talking زمین 2. warriors 3. من سمت کوه.

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید که چگونه بچه ها از هر چیزی که والدین آنها را دوست دارند، اجتناب کنند؟ خوب، من باید به مادرم گوش کنم. او همیشه سعی می کرد داستان های شگفت انگیز فمینیستی را بر من تحمیل کند (به احتمال زیاد من یک وزوز بزرگ تنبل بودم). من جزیره دلفین های آبی را دوست داشتم. این داستان یک زن جوان است که به طور کامل به جزیره زندگی می کند. تنهایی به ماجراجویی بستگی دارد و اگرچه خیلی اتفاق می افتد احساس عمومی خیلی کند و بازتابنده است. اما غم انگیز است اما واقعا توانمند است. من مطمئن هستم که این یکی در دختر من زمانی که او رشد می کند، امیدوارم او به من گوش می دهد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را چند سال پیش خواندم و تقریبا همه چیز را درباره آن فراموش کرده بودم. این بار به کتاب صوتی گوش دادم خیلی خوب بود. این داستان یک دختر جوان است که از طریق شرایط، می آموزد که یک زندگی انفرادی در یک جزیره، جایی در اقیانوس آرام زندگی کند. همانطور که او می آموزد برای پیدا کردن غذا و پناهگاه، او مایل به همراهی انسان است، اما او قبل از اینکه او نجات یابد، 18 سال آنجا صرف خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
جزیره دلفین های آبی یکی از موارد مورد علاقه من است. من ابتدا آن را در درجه چهارم خواندم. در آن زمان، من هرگز این نوع کتاب ها را نمی خواندم، اما به محض اینکه در کلاس خواندیم، نمی توانستم بمانم. بعد از اینکه ما واحد خود را بر روی این کتاب تکمیل کردیم، مجبور شدم عاقبت، Zia را بخوانم. این داستان به ما می آموزد که زندگی ما را باهوش و هوشمندانه تر کند و بهترین لحظات را بدست آورد. جزیره دلفین های آبی در مورد یک دختر به نام کارانا است، که توسط قبیله خود در جزیره ای باقی مانده است زیرا نمی خواست برادر کوچکترش را ترک کند. اما هنگامی که او برای او باز می گردد، متوجه می شود که توسط سگ وحشی کشته شده است. به تنهایی در جزیره، او مجبور است خودش را بفروشد و راهی برای زندگی پیدا کند. در کلاس چهارم، کلمات و عباراتی که در کتاب استفاده شده اند، گاه گمراه می شوند، اما اکنون، البته، کاملا نیست. سبک نوشتن واقعا ساده است، اما زمانی که داستان را می خوانید، می توانید ببینید که خودتان از طریق جهان است که Scott ODell توضیح می دهد. زندگی جزیره بسیار دقیق است، شما احتمالا تصور می کنید که زندگی Karana را زندگی می کنید. شما می توانید به سادگی در این داستان متحرک پر از تنهایی، بلکه قدرت نیز گم شوید. من یک طرفدار بزرگ از کتاب اسکات ODells، چرا که هر زن در داستان های خود را به من در راه است که تا حدودی به شکل من فکر می کنم امروز به نظر می رسد. در مورد این کتاب غم انگیز بیشتر این است که آن را بر اساس یک داستان واقعی بود. در واقع یک دختر بود که در آن جزیره باقی مانده بود و در حدود 18 سال آنجا زندگی می کرد تا اینکه به سرزمین اصلی رسید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ


 کتاب وقتی نفس هوا می شود
 کتاب زندگی سخت
 کتاب پدرسالاری
 کتاب داستان پسامدرنیستی
 کتاب مسیر سبز
 کتاب شایعات