کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ

اثر اسکات اودل از انتشارات علمی و فرهنگی - مترجم: منوچهر آتشی-ادبیات آمریکا

در اقیانوس آرام یک جزیره وجود دارد که به نظر می رسد مانند یک ماهی بزرگ سواری در دریا است. در اطراف آن، دلفین های آبی شنا می کنند، صدف ها بازی می کنند و فیل های دریایی و پرندگان دریایی فراوانند. یک بار، سرخپوستان نیز در این جزیره زندگی می کردند. و هنگامی که آنها به سمت شرق رفتند، یک دختر جوان پشت سر گذاشت. این داستان کارنا، دختر هندی است که سالها در جزیره دلفین های آبی زندگی می کرد. سال بعد او یک فصل را به یک دیگر منتقل کرد و منتظر یک کشتی بود تا او را دور کند. اما در حالی که منتظرش بود، با ساخت پناهگاه، ساخت سلاح، یافتن غذا و مبارزه با دشمنانش، سگهای وحشی، خود را زنده نگه داشت. این تنها یک ماجراجویی غیر معمول از بقا نیست، بلکه داستان زیبایی طبیعی و کشف شخصی است.


خرید کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
جستجوی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ از نگاه کاربران
کتابی که خوانده ام @ Island Of The Blue Dolphins @ این کتاب فوق العاده بود! این مربوط به یک دختر به نام کرانا است، و او از قبیله هند است، او در جزیره به نام، @ جزیره آبی دلفین @ زندگی می کند. پدرش رئیس قبیله است، او یک خواهر بزرگتر و برادر کوچکتر دارد. یک روز بعضی از مردم آمدند و با آنها جنگیدند و پدرش میمیرد. پس از آن، تعداد بیشتری از مردم به جزیره خود می آیند و سعی می کنند به آنها کمک کنند، بنابراین مردم جمع آوری برخی وسایل و در کشتی می گیرند. برادرش چیزی را که او واقعا نیاز دارد فراموش می کند و به چادر خانه اش می رود، او به عقب می رود و قایق در حال عقب نشینی است، اما کرانا از قایق خارج شده است تا با برادرش ازدواج کند تا او به دریا برسد او را نگاه کنید، اما در نهایت او در دریا میماند و برادرش را فراموش می کند و با دلفین ها آویزان می شود. نویسندگان هدف این کتاب نشان دادند که زنان می توانند کارهای خود را انجام دهند، و زنان قوی هستند، اما من نمی دانستم تا زمانی که کتاب را تمام نکردم، این یک داستان واقعی بود. تن از کتاب مفرح و مرموز بود، چرا که حاوی ماجراجویی در مورد چگونگی کارانا عاشق زمانی که او با دلفین شنا کرد، موهای او را به شدت در آب درخشان در زمانی که او برای هوا آمد. این کتاب نیز به نوعی مرموز بوده است، زیرا نویسنده هرگز توضیح نمی دهد که چگونه با دلفین ها پایان می یابد و چگونه آنها شروع به آموزش، پرورش و محافظت از دیگر شکارچیان کردند. نقاط قوت این کتاب این است که علاقمند به خوانندگان است و تصویری با کلمات توصیفی را رنگ می کند. نکته نهایی من این کتاب این است که نویسنده سعی داشت نقاشی از زنان مستقل را نقاشی کند و اینکه چگونه زنان امروز با کار، رفتن به مدرسه و محافظت از خودشان خودشان مستقل هستند. بنابراین افکار نهایی من این کتاب این بود که پیام نویسندگان توضیح دادند که چگونه زنان مستقل هستند.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب کودک، این همه زمان مورد علاقه من است. بر اساس داستان واقعی یک زن جوان که بیش از 20 سال به تنهایی در جزیره زندگی کرده بود. من معمولی ... من داستان هایی در مورد زنان قوی دارم من به خودم قول دادم که وقتیgrew up @ من از محل قبر زنانی که این کتاب را الهام می گیرند مراجعه می کنم. وقتی که من در کاليفرنيا زندگی کردم، در نهایت راه خود را برای رسیدن به مأموریت در سانتا باربارا که در آن او را دفن کردم، راه می انداختم. برای یک لحظه من توانستم به دوران کودکی خود نگاه کنم به آینده ... و منتقل شدم که وعده دادم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب بسیار جذاب بود. وقتی بچه بودم، آن را دوست داشتم همه مردم در یک جزیره یک روز در قایق میمانند. من اصلا به یاد ندارم چرا. به هر حال، شخصیت های اصلی برادر کوچک بر روی ساحل عقب نشینی کردند. (قبل از راه اندازی قایق، آنها فکر نمی کردند شمارش سر انجام را انجام دهند؟) او از خواب بیدار می شود و دوباره با او می رود. ظاهرا قایق فقط به سمت جلو حرکت می کند و نه به عقب و یا در عجله بسیار بزرگ است. من این را می دانم زیرا آنها نمی توانند بروند و برادرش را بگیرند. آنها تنها در جزیره زندگی می کنند. سپس برادرش توسط گرگ خورده می شود. (من به یاد داشته باشید فکر می کنم در این نقطه، آن را صاف کنید! شرط می بندم که او آرزو کرد که او hadnt در حال حاضر باقی مانده است. اگر او فقط می خواهد به غذا خوردن گرگ ها هر دو راه، او نیز ممکن است در قایق باقی مانده است و در حال حاضر می خورند تازه دریای باس در حال حاضر .) سرانجام، جزیره را ترک می کند. من آن را سالها بعد به یاد می آورم. او یک دسته از رنگ را روی صورتش گذاشت و لباسهایش را زیبا کرد، زیرا او تا به امروز به اندازه کافی بزرگ بود و تصور می شد که یک پسر ناز در قایق نجات یا چیزی وجود داشته باشد.اگر به یاد داشته باشم، مردمش ناپدید شده بودند و هیچ می دانستم چه اتفاقی برایشان افتاد. هی، شاید این چیز بدی نبود که قایق را از دست داد. بعد از همه، این کتاب فوق العاده بود. من چند بار خواندم من نمی توانم باور کنم که تعداد کتابهایی که خواندن و دوباره خواندن و دوباره خواندن آن را می خوانم. اکنون می توانم دایره المعارف را تکمیل کنم اگر Id فقط به خواندن چیزهای جدید به عنوان یک کودک متمرکز شده است. (به هر حال، وقتی بچه بودم، عاشق دایره المعارف خواندن شدم.

مشاهده لینک اصلی
این بهترین کتاب در سال های اولیه ابتدایی من بود. من اولین معلم کلاسم، خانم هندریکسون را به یاد می آورم، آن را برای چند هفته در قالب سریال خواندیم. من خودم را در کلاس سوم خوندم. و اکنون، از نوستالژی (آیا می توانید برای خود 8-10 ساله خود را از بین ببرید؟)، دوباره خواندن آن را دارم. من آن را به عنوان زندگی پرماجرا، هر چند غمگین از یک دختر جوان به یاد می آورم. در حال حاضر به نظر می رسد کمتر در مورد ماجراجویی و خیلی بیشتر در مورد محاکمه قلب یک دختر تنها، تنها به تنهایی و برای مرده است. چه جهنم. حالا که این را می فهمم، نمیدانم کودک معاصر هرگز مجاز به خواندن آن نیست. من واقعا شوکه شدم که از این داستان محافظت نشده بود ... ظاهرا متفاوت بود. هر چه. من بچه هایم را می خوانم این مهم نیست که چقدر آنها گریه می کنند.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب است که من به دو فرزند بزرگتر من 8 ساله و 6 ساله خوانده ام. ما آن را دوست داشتیم. دختران 8 ساله من فکر می کنند: در مورد یک دختر یک دختر است که در یک جزیره باقی مانده است و او مجبور است برای خودش زنده بماند. او سلاح های خود را می سازد و خانه اش را می سازد که با دنده های نهنگ برای حصار می سازد. آنها از جلبک دریایی استفاده می کردند تا با هم برسند. این قسمت مورد علاقه من بود. من پایان را دوست داشتم، گرچه قسمت های غم انگیز وجود داشت. از 6 سالگی من: من دوست داشتم در مورد چگونگی ساخت سلاح ها. من دوست داشتم چگونه او با حیوانات در جزیره ساخته شده است. دوست دارم زمانی که یک کتاب به سه شکل از ما مناسب است. داستان و تنظیم احساس کارآمد تحقیق و معتبر است. گاهی اوقات، زمانی که ما یک فصل داشتیم که جزئیات و جزئیات زندگی و فرهنگ هند را آموختیم، به من یادآوری Little House در Prairie، به ویژه هنگامی که ما یاد گرفتیم که چگونه غذا را خشک کنیم یا دامن بسازیم. مطمئنا بسیاری از ماجراها وجود دارد، بیشتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید زمانی که یک دختر در خود یک جزیره زندگی می کند. در حالی که بخشی را بخوانید که برخی از سگهای وحشی در حال نبرد خونین هستند، پسر من واقعا گاز گرفت و فریاد زد:THIS AWESOME !!! @ ما همه دوست داشتیم که تعداد حیواناتی که با او تعامل داشتیم - و حیوانات انگیزه زیادی برای این احساسات بود در داستان. در حین یک صحنه با حیوان، من واقعا در حال خواندن با صدای بلند بودم. کارنا (شخصیت اصلی) دشوار و منحصر به فرد است و او باید با فاجعه فراوانی برخورد کند. با این حال، بخشی از آنچه من دوست داشتم این است که چگونه او هرگز مانند یک توده نشسته و می خواهد از دست بدهد. چیزهایی که نابود می شوند؟ بازسازی تمام مواد غذایی خود را شسته دور می شود / می شود خورده؟ جمع آوری بیشتر او نمونه خوبی برای بچه های من بود و بحث های بسیار جالبی داشتیم در مورد موضوعاتی که او با آن روبرو می شد. در یک نقطه (زمانی که شما آن را خواندید، در ابتدا متوجه شدید)، من نگران این بودم که ممکن است کمی بیش از حد شدید باشد، اما بچه های من این کار را بهتر از من انجام دادند. من بچه هایم را خواندم که نویسنده ها در پایان یاد می گیرند همچنین ما در مورد داستان های تاریخی سخنرانی خوبی داشتیم. بچه های من می خواستند بفهمند دقیقا چه چیزی واقعی بود و چه چیزی نداشت (من می توانم با آن ارتباط برقرار کنم) و می توانم به لطف یادداشت های عالی ODells به آنها بگویم. این یکی برای ما برنده بود :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ


 کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی
 کتاب تاثیر سایه
 کتاب فلسفه عشق
 کتاب جاهای تاریک
 کتاب چرا عاشق می شویم
 کتاب غرش ماده شیر (جلد ۱)