کتاب جان عزیزم

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: پدیده آزادی-ادبیات آمریکا

یک شورشی عصبانی، جان از مدرسه خارج شد و در ارتش به سر می برد، نمی دانست چه چیز دیگری با زندگی اش دارد - تا زمانی که با دخترش از رویاهایش ساوانا ملاقات کند. جاذبه متقابل آنها به سرعت به نوعی عشق تبدیل می شود که ساوانا را در انتظار جان برای انجام وظیفه خود به پایان می رساند، و جان می خواهد با زنانی که قلبش را گرفته اند، سکونت داشته باشند. اما 9 سپتامبر همه چیز را تغییر می دهد. جان احساس می کند که وظیفه او مجدد است. و متأسفانه جدایی طولانی ساوانا را درک می کند که دوستش دارد. بازگشت جان به خانه، جان باید با این واقعیت که Savannah، که در حال حاضر ازدواج کرده است، هنوز عشق واقعی خود را در بر دارد، و با سخت ترین تصمیم زندگی اش مواجه است.


خرید کتاب جان عزیزم
جستجوی کتاب جان عزیزم در گودریدز

معرفی کتاب جان عزیزم از نگاه کاربران
\"در زمان ما با هم، شما ادعا کرد که یک مکان ویژه در قلب من، یکی Iâ € ™ با من حمل برای همیشه و که هیچ کس نمی تواند جایگزین.\"\nجان جان، اولین کتاب من از نیکلاس اسپارکس است، اما قطعا من نباشم. هر کس که کتابش را بخواند احتمالا قبلا این را می داند، اما مطمئنا می داند که چگونه می توان یک رمان را که قابل توضیح و قابل خواندن و سرگرم کننده است بنویسد. حتی زمانی که گام به گام کم بود، که خیلی بیشتر از آن، جریان نوشتن من این صفحات را نگه داشتم، چون در داستان خیلی جذاب بودم. جان جان، توصیفگرایانه نیست، اما به اندازه کافی جزئیات وجود دارد که شما میتوانید به طور واضح محیط و محیط هر صحنه را تصویر کنید. â € œLove باید شادی را به ارمغان بیاورد، باید صلح را به فرد تحمیل کند، اما در اینجا و حال، تنها درد را به ارمغان آورد.\nمن احساس می کنم که این رمان ممکن است به من بیشتر عاطفی داشته باشد اگر من تا به حال این فیلم را نمی بینم اول از آنجایی که من در حال حاضر از تمام پیچ و تاب و از چگونگی پایان آن آگاه بود. به طور شگفت انگیز، من فکر کردم که فیلم در واقع شخصیت های بیشتری را طراحی کرده است، و آنها را راحت تر به ارتباط می دهد. اگرچه ما به انگیزه های شخصیت در کتاب علاقه مندیم، من بیشتر در مورد فیلم ها در این فیلم به آن اهمیت می دهم. چیز دیگری که جان جان به خوبی انجام داد، نشان دادن انواع مختلف روابط بین شخصیت ها بود. این که آیا خانواده، دوستان، و یا دوستداران آن بودند، من فکر می کردم که تمام ارتباطات به خوبی فکر و واقع گرایانه بودند. â € œPasssion و رضایت دست در دست هستند، و بدون آنها، هر شادی تنها موقت است، چرا که هیچ چیز آن را به آخرین .â €

مشاهده لینک اصلی
اگر شما نیکلاس اسپارک را دوست دارید، احتمالا این کتاب را دوست دارید. اگر از نیکلاس اسپارکس متنفر نباشید، نمیتوانم تصور کنم که چرا شما حتی خواندن عزیز جان را در نظر بگیرید. من از خواندن این مطلب برای آنچه که برای من بود، لذت بردم، و انتهای دیگر طیفی که از آخرین کتابی که خوانده ام، بی تدبیر و بیش از حد استریل بود. در سبک معمولی Sparks، عزیز جان، احساساتی است، با نوشتن که به معنی به شما در هر سطح به چالش کشیدن نیست. داستان داستان قابل پیش بینی است، نوشتن بیش از حد تلطیف شده است و به معنای چرخش در دلایل خود، اما فقط آن چیزی بود که من برای تغییر سرعت مورد نیاز بود.

مشاهده لینک اصلی
من قبل از خواندن کتاب، این فیلم را تماشا کردم، آره، من می دانم! بنابراین ... این کتاب به نظر من برای من مبهم بود ... چیزی شبیه چیزی در این داستان اتفاق نمی افتد. من در مورد جنگ یا ارتش نگرانم پس وقتی جان در آلمان یا عراق بود یا هرچیزی که من خسته شدم. من از ساوانا متنفر بودم، وقتی که با هم بودند من ناراحت شدم. من جانس جان را دوست داشتم من عاشق داستان واقعی احساس شد. من عاشق آن بودم که پایان خوبی نیست. اما ... به نظر من ... فیلم کمی بهتر از کتاب بود (حتی اگر من فیلم را دوست نداشتم)

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم! من انتظار نداشتم این به من رسید، اما من آن را دوست داشتم. من فقط احساس کردم که مجبور بودم فهمیدم چرا (Sparks آن را شروع کرد) را دوست داشت. یک نوبت یا دو نوبت انتظار نداشتم و چند روابطی را که انتظار داشتم نشان دادم، که من هم آن را دوست داشتم. نه فقط یک داستان عاشقانه بلکه یک مرد واقعا پیدا کردن خودش.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از کتاب Sparks و دوباره من منحرف شده توسط سبک نوشتن آن. به طوری ساده و در عین حال لمس کردن.من اعتراف می کنم که من واقعا بخشی از کتاب را دوست داشتم، گرچه در آن لحظه آن را کمی ذوق زده کردم و می توانستم آن را پیش بینی کنم. اما همانطور که خواندن ادامه دادم، متوجه شدم که چگونه اسمپورها را دست کم گرفتند ... همه چیز مثل یک هیولای غلتکی بود. این باعث شد که من خوشحال، عصبانی و خرد شده باشم. در پایان، من نیز ابتدا ناامید شدم، اما بعد از آن به زیبایی آن رسیدم. در کل، فکر می کنم که این کتاب همانطور که دیگران گفته بودند، کتابی نیستند، اما با نوت بوک هم نمی تواند رقابت کند!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جان عزیزم


 کتاب صلحی که همه ی صلح ها را بر باد داد
 کتاب هیل بیلی
 کتاب باراک اوباما در رویای پدر
 کتاب هیولایی صدا می زند
 کتاب کتاب کوچک شکرگزاری
 کتاب سیاره آقای سملر