کتاب جام زرین

اثر جان اشتاین بک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: خشایار قائم مقامی-ادبیات آمریکا

«هنری مورگان» نوجوان پانزده‌ساله‌ای است ساكن دره‌های سیاه والز كه احساس می‌کند پانزده سال را بیهوده زندگی نموده و سودای قطب جنوب، دریانوردی و دزدان دریایی را در سر دارد. تصمیم می‌گیرد راهی دریا و جنوب شود اما قبل از سفر به توصیه پدرش نزد «مرلین» پیر، ساحره‌ی دیار خود می‌رود...


خرید کتاب جام زرین
جستجوی کتاب جام زرین در گودریدز

معرفی کتاب جام زرین از نگاه کاربران
پس از ترک بندر با تکمیل جام جام طلایی، دوست من، Mikki و من شروع به سفر خواندن است که از طریق تمام کتاب Steinbeck در طول زمان و به همراه چند زبانه Biographies. سفر به طلا آغاز شده استینbecks حرفه ای ادبی و دارای تمایز از تنها رمان تاریخی اوست. از POV فن Steinbeck، این کتاب من را جذاب. چشم اندازهای اصطلاحی استینبک از همان ابتدا و انتهای فصل به عنوان خورشید در یک روز غروب آفتاب، در حالی که فصل های میانی عمدتا از استینبک ساخته شد. احساس کردم می توانم او را در دریای عمیق آبی دریابم برای صدای خود و سبک در دو فصل قبل ذکر کردم، در حالی که سفر اواسط با استنبیک استنبک صاف سخنرانی بود. شخصا، من خوشحالم که کشتی رمان تاریخی را رها کرده و رنگ های خود را در حال نوشتن رمان هایی به کار می برد که شامل آنچه در زندگی شخصی و سابقه خانوادگی اش یاد گرفته است. توصیه می شود آنچه را که می دانید به او بسپارید و به خوبی به دیگر نویسندگان خدمت کرده است. با این حال، من از زمان من با کاپیتان هنری مورگان در صفحات طلایی این گنجینه اول لذت بردم. Spyglass من در حال حاضر در رمان بعدی، گیاهان بهشت ​​آموزش دیده است.

مشاهده لینک اصلی
من حتی نمی توانم بگویم که در مورد این کتاب کافی است! آن را شگفت انگیز شروع می شود، کمی عقب می افتد، و پس از اتمام با استینبک بسیار جذاب !! هنری مورگان احتمالا معروف ترین دزد دریایی انگلیس است که تا به حال شناخته شده است! منصفانه می توان گفت که رمانتیک شدن دزدان دریایی در فیلم ها و داستان ها نیز به طور جزئی از داستان زندگی اش بود. در جام طلا Steinbeck طول می کشد که زندگی و آن را تبدیل به یک داستان است که فریب می دهد. داستان هنری جوان احساس تماس دریا. پیوستن خود به دیگر دزدان دریایی؛ جستجو برای محبوب ترین پس از زن در جهان؛ و در نهایت تسخیر پاناما! هنری قدیمی احساس نمی کند در مورد جهان، اما مهمتر از همه، او در مورد خود احساس نمی کند. ما هنری در تمام سنین را می بینیم، زیرا برای چیزی که نمیتواند نام ببرد، تلاش می کند، اما به نظر نمی رسد که تعقیب شود! من شدیدا این کتاب را توصیه می کنم! من تقریبا آرزو می کنم که من نمی دانستم که Steinbeck مجبور به تعادل زندگی نامه و داستان های تاریخی را به ساخت این داستان زیبا!

مشاهده لینک اصلی
استینبک سال 2016 کتاب 1 جام طلا یک کتاب بی دست و پا بود. تلاش برای ترکیب کاپیتان مورگان با مقدس مقدس یک ایده خنده دار بود. اما شما هنوز می توانید چیزی از آنچه در این رمان کمی دنبال می کنید را مشاهده کنید .---------------------------------- - - او آمده است به عنوان مرد بزرگ که فکر می کرد او می خواست باشد. اگر این درست است، پس او مرد نیست او هنوز یک پسر کوچک است و ماه را می خواهد. «چرا مردان مانند من دوست پسر دارند؟» او تعجب کرد. @ باید این باشد که آنها در روحیه ضرب و شتم ضعیف خود امیدوارند که این مردان جدید که خونشان هستند، چیزهایی را که به اندازه کافی قوی نیستند و به اندازه کافی عاقلانه و به اندازه کافی شجاع به انجام نمی رسند، انجام خواهند داد. این یک شانس دیگر در زندگی است؛ مانند یک کیسه جدید از سکه ها در یک میز شانس بعد از اینکه ثروت خود را از بین می رود

مشاهده لینک اصلی
جام طلا دارای تمام عناصری بود که برای من لذت بخش بود: Steinbeck، دزدان دریایی، داستان های تاریخی. و در عین حال، من خیلی خسته بودم. به طور خلاصه، این اولین رمان Steinbecks است. دانستن این، من می توانم کتاب برخی از خسته کننده و کمبود پیام را ببخشم، اما هنوز هم، دانستن آنچه استاینبک قادر به ایجاد در کتاب های بعدی خود را، باعث می شود که این کتاب به هر حال بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
من می توانم رمان های ارزشمند استینبک را بخوانم که توصیف همه چیز را از چشم انداز به احساسات می نویسد. او راهی عالی با کلمات داشت. این طرح قطعا این واقعیت را که این اولین اثرش بود منتشر می کند، اما جذابیت آن است. من از آن لذت بردم که پاکت نامه ای برای حساسیت داشت و دارای یک قهرمان قوی مانند یسبل بود که می توانست در برابر خطر حصار و خندیدن کند. من واقعا دوست داشتم این اولین.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جام زرین


 کتاب بحران های جمهوریت
 کتاب سخنرانی موفق
 کتاب آن خورشید عصرگاهی
 کتاب یگانه
 کتاب برتری خفیف
 کتاب ذن در هنر عکاسی خیابانی