کتاب جادوی چپکی

اثر سارا ملانسکی از انتشارات پرتقال - مترجم: مهناز بهرامی-ادبیات آمریکا

Nory Horace is nine years old. Shes resourceful, shes brave, she likes peanut butter cookies. Also, shes able to transform into many different animals. Unfortunately, Norys shape-shifting talent is a bit wonky. And when she flunks out of her own fathers magic academy, Norys forced to enter public school, where she meets a group of kids whose magic is, well, different. This new, offbeat series from hit authors Sarah Mlynowski, Lauren Myracle, and Emily Jenkins chronicles the misadventures of Nory and her oddball friends, who prove that upside-down magic definitely beats right side up.


خرید کتاب جادوی چپکی
جستجوی کتاب جادوی چپکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوی چپکی از نگاه کاربران
داستان کمی ناز از سحر و جادو و آنچه که احساس می کند متفاوت است. من دوست دارم تنوع شخصیت ها در این یکی (شما اصلا پیدا کردن بسیاری از شخصیت های اصلی آفریقایی-آمریکایی در کتاب های فانتزی)، و من دوست دارم که کلاس سحر و جادو وارونه یک نمایش بزرگ چگونه نیازهای ویژه دانش آموزان گاهی اوقات در مدارس ما احساس است. با این حال، داستان آن نسبتا ساده است و به اندازه کافی پیچیده نیست که توجه من را جلب کند. عالی برای خوانندگان جوان که لذت بردن از جادویی می خواند.

مشاهده لینک اصلی
بچه گربه ها و سحر و جادو؟ من فکر کردم که این کتاب مملو است. من اشتباه میکردم! نویسندگان به سرعت من را به داستان تبدیل کردند، و من عاشق نوری شدم، که فقط میخواست @ عادی @ و دوستانش در کلاس Upside Down Magic بشه. بسیار توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
Upside Down Magic یک کتاب عالی درباره 5 Fs بود. 5 امتیاز ستاره AWWW KITTN SO CUTE: ((

مشاهده لینک اصلی
7 ساله من این را در نمایشگاه کتاب های اخلاقی خود در این زمینه برداشت. یک دوست آن را به او توصیه کرده بود، بنابراین او مشتاق بود که آن را امتحان کند. او 5 سال اول خود را بخواند و پس از آن خیلی هیجان زده به من در مورد آن گفت، که او پیشنهاد کرد که ما شروع کنیم و آن را بخوانیم. او خیلی خوشحال شد، چون زمان زیادی را صرف بحث درباره این داستان کردیم. معرفی مقدمه ای به مدارس جادویی و شخصیت هایی با قدرت های ویژه است. نوری از یک خانواده بسیار جادویی می آید. پدرش حتی یکی از بهترین مدارس جادویی در این منطقه است. مدرسه ای که نوری بسیار مشتاق است بخشی از آن باشد. تنها مشکل این است که او نمیتواند آزمون ورودی را تصویب کند. شما Nory را Fluxer می دانید - شخصی که می تواند به یک حیوان تبدیل شود. به جز او زمان دشواری تبدیل شدن به تنها یک نوع حیوان است. او اغلب مخلوط و ترکیبی از برخی از ترکیب جالب و طنز آمیز است. سحر جادو او به اندازه کافی در نظر گرفته شده است، به طوری که او به یک مدرسه دیگر فرستاده می شود و برای بچه هایی که دارای سحر و جادو هستند، در کلاس قرار می گیرد. ما کاملا مفهوم این کتاب را دوست داشتیم. خوانندگان جوان به چندین نوع از توانایی های جادویی معرفی شده اند. شعله ها با آتش، فازی با حیوانات، نامرئی کارگردان فلیکر، فلیکر و البته فلوکسر کار می کنند. ایده کودکان که دارای سحر و جادو هستند، درخشان بود و قطعا این داستان را به لحظه های بسیار کمدی باز کرد. مورد علاقه ما Bax بود، پسر خجالتی که در حال تبدیل شدن به یک سنگ برای خارج شدن از تکالیف. من این واقعیت را جرأت می دهم که این اصل فریبنده بود - نامرئی بودن مهارت فوق العاده ای برای کسی در آن نقش است! این کتاب فصل کامل از شخصیت های غریب، تخیل، بسیاری از لحظات با صدای بلند و چند درس عالی است. ما قبلا دنباله دار هستیم و منتظریم تا همکلاسی های UDM خیلی زود ازدواج کنیم.

مشاهده لینک اصلی
برای کودکان با ناتوانی در یادگیری یک استعاره وجود دارد. در حالی که بچه های سحر آمیز ممکن است نیاز به یادگیری متفاوت از بچه های سحر و جادو دیگر، تفاوت های آنها نیز با نقاط قوت منحصر به فرد است. من خوشحالیم که ما این را به صورت تصادفی پیدا کردیم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی چپکی


 کتاب شام در رستوران دلتنگی
 کتاب دید اقتصادی
 کتاب برتری خفیف
 کتاب پیامبر و رازهای دل
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب صبحانه قهرمانان