کتاب جادوی خون

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-ادبیات آمریکا

از شماره 1 نیویورک تایمز نویسنده پرفروشتر نورا رابرتز سه گانه درباره سرزمین ای که ما به آن علاقه داریم، خانواده ما یاد می گیریم که گرامی می شویم، و افرادی که ما دوست داریم طول می کشد ... می آید

کتاب سه نفر از دوازده طلوع O'Dwyer
خون جادو

شهرستان میو غنی است در سنت های ایرلند، افسانه ها که Branna O'Dwyer به طور کامل در زندگی او و در کار خود را به عنوان صاحب فروشگاه تاریک جادوگر که حمل صابون، لوسیون و شمع برای گردشگران ساخته شده با لنز ویژه Branna به طور کامل آغوش است.

قدرت Branna و خودخواهی با دایره نزدیک دوستان و خانواده همراه با اسب ها و قورباغه ها و شکارچی های مورد علاقه خود نگه می دارد. اما یک زنجیره ای از دست رفته در زنجیره زندگی او وجود دارد: عشق ...

او یک لحظه با فینبر بورک یک بار داشت اما یک تاریخ مشترک و مشترک با آینده ممنوع بود. به همین دلیل است که فین زندگی خود را در حال سفر به جهان برای پر کردن پرتگاه هایی که توسط Branna در سمت چپ او قرار دارد، پر کرده است، و تمرکز بر روی کار و نه اشتیاق است.

ارتباط Branna و Fin به آنها راحتی و عذاب را ارائه می دهد. و هرچند که آنها را به گرما بین آنها تحمیل می کنند، نمی توان برای فردا وعده داد. طوفان سایه همه چیزهایی را که دایره آنها را دوست دارد تهدید می کند. این قدرت، وفاداری و قلب فین خواهد بود که همه ی تفاوت ها در یک نبرد قدیمی بین اوراق قرضه که دوستان خود را با هم نگه می دارند و شر، خانواده های خود را برای قرن ها خالی از سکنه کرده است.

< b> از دست ندهید دو کتاب اول در سه گانه O'Dwyer Cousins ​​
Dark Witch
و
Shadow Spellخرید کتاب جادوی خون
جستجوی کتاب جادوی خون در گودریدز

معرفی کتاب جادوی خون از نگاه کاربران
خب پس من نورا رابرت را دوست دارم، من بیشتر از کتابهای او دارم و من واقعا دوست دارم که آن را بیش از صرفا عاشقانه با او، خانواده و دوستی آن. هر سه گانه دارای یک دایره کوچک تنگ است که همه آنها موفق به تبدیل شدن به واحد در طول آن می شود برای غلبه بر شر بزرگ است. آنها طرح می زنند، دنیا را نجات می دهند، همه را دوست دارند، در حالی که شام ​​افسانه ای به نظر می رسد. من دوست دارم که چگونه قهرمانان آن مردان مدرن هستند که به نوعی یکدیگر را می بندند و فقط دوستان دوست دارند درک کنند. با این حال، این سه گانه، در حالی که داشتن تمام این عناصر، احساس کمی مگس و تکراری برای من است. اول از همه، آن را بیش از یک گذار شباهت به سه گانه جزیره سه نفر، از قدرت سه (Charmed! Lol) پایین به عاشقان سابق. چیز جادوگر یک ایده تازه نیست و من بیش از کمی خسته از @ به ما خواهد شد، بنابراین آن را به عنوان @ جنبه از جادوها ریخته گری، در حقیقت، قافیه های دیگر در دیکشنری جادوگر وجود دارد! من خودم را با غم و اندوه آزار می دهم، این باعث می شود که من بعضی از شخصیت ها را به هوای کیدورا بسپارم. ثانیا، در این رمان عاشقانه خیلی کم است. من می دانم که می گویم باید در مورد خانواده نیز باشد، اما کل روحیه بر اساس این فرضیه است که آنها قبلا می دانستند که دوست دارند یکدیگر را دوست داشته باشند، همه آنها مجبور بودند این را قبول کنند و رابطه جنسی داشته باشند. آیا رمز و راز در آن وجود دارد؟ عدم اطمینان؟ من دوست دارم داستان های عشق راحت باشم، اما جیز، این خیلی آسان بود. سه شنبه، آرامش بین سه مرد نزدیک به آنچه که من هنوز فکر می کنم، نوری روبرتز بهترین سه گانه: سه گانه کلیدی است. براد، اردن و فلین عالی بودند. آنها بسیار جذاب و دوست داشتنی در راه خنده دار بودند. خطوط آنها به طرزی متمایز شده بود که باعث شد من با صدای بلند خندیدم. در کل من فکر می کنم، عادلانه است، او تعداد زیادی از رمان ها را نوشته است، باید به سختی با ایده های جدیدی مواجه شود، شاید همین دلیل این کتاب خوب است اما تاریخی دارد و احساس می کند بازیافت شده است. بیش از حد بسیاری از رمانها، ایده های اندک. او باید برای مدتی متوقف شود. کمتر است بیشتر

مشاهده لینک اصلی
واقعا نمی تونم صبر کنم یک سال تمام! آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ حالا واقعا نمی تونم صبر کنم (بررسی من از اولین کتاب در وبلاگ من - http://www.beautyandthereads.com)

مشاهده لینک اصلی
uugghhhhh..where من شروع کنم؟ اجازه دهید من این را با گفتن تمام کتابهای NR بخوانم و اگر کتابهای خود را از اواخر دهه 90 / اوایل سال 2000 مقایسه کنید با آنهایی که چند سال گذشته از بین رفته است، آنهایی که در حال نابودی هستند، خشمگین هستند. من طلسم سایه را تکمیل نکردم و این یکی، من صفحات را برای تکمیل آن صرف کردم. من نمی خواهم از طریق خلاصه طرح، اما فقط در مورد تصور من است. من همچنین می گویم که من معمولا نمیتوانم بررسی کنم. اما این یکی که من مجبور بودم بنویسم به عنوان یک طرفدار NR بسیار طولانی، من از آن شکایت دارم، اما به اندازه کافی کافی است. تمام trilogies او تبدیل شده اند فرمول. من دیگر مجبور نیستم آنها را بخوانم. هیچ شگفتی وجود ندارد فرض بر این است که Branna و Fin در Blood Magick فرض می کنند که اتصال و شیمی بسیار زیادی داشته باشد، که تصور می شود صفحات را بسوزانند. کلمات به تنهایی کمک نمی کند. هر کس در کتاب می گوید، بنابراین ما معتقدیم که آن را باور. خوب من فقط آن را خریدم آنها هر دو شخصیت یک بعدی بودند. معمولا این یک شخصیت زن است که برای بقیه گروه آشپزی می کند، در این مورد آن Branna بود. معمولا یک ناخوشی بود که Iona و بیرونی خشن با قلب نرم قلب بود که Meara بود. شخصیت های مردانه نیز فرمولی هستند. اگر خانم رابرتس یا سردبیرش این را مطالعه می کنند، من آنها را ملزم نمی کنم که 4-5 کتاب را در سال انتشار دهند، اما شاید وقت خود را صرف کرده و تمام انرژی خلاقانه را در 1 یا 2 کتاب اختصاص دهند. کتاب به نظر من منفی است، اما از آنجایی که یک ستاره کمترین می تواند باشد، 1 ستاره آن است. اگر شما تازه به کتاب NR، این ممکن است برای شما کار می کنند، اما نه از طرفداران قدیمی تر او. من خرید کتاب هایم را متوقف کرده ام و فقط از کتابخانه قرض می گیرم.

مشاهده لینک اصلی
من بیشتر از این کتاب و حماسه انتظار داشتم ... این خیلی خوشگل و زیبا است ... با بازی که جادو می کند و برای پیش بینی قابل ملاحظه است ... و داستان عشق نی شما احساس می کنید، من احساس شیمی از شخصیت زن و شوهر (با گذشته آنها) ... چه بسیار فقیر گفته می شود و به آنچه که ما این نویسنده را عادت کرده است زندگی نمی کنند.

مشاهده لینک اصلی
یک بار منو گول زدی، خجالت بکش. من دو بار دیوونه میشم پس شرم آور است که این سومین بار است؟ خوب، خوب ... معدنش. من فقط نمیتوانم به خودم کمک کنم هرچند من خیلی خوشحالم. این کتاب یکی از بی نظیر ترینها را که تا کنون نوشته شده است تکمیل می کند. من واقعا برای روبرت خجالت زده ام - او توانایی بسیار خوبی از این را دارد. من برای من همچنان خجالت می کشم، برای ادامه اعتقاد بر اینکه چیزها می توانند بهتر شوند. Blood Magick مشكلات مشابهی با دو كتاب اخیر داشت: * خسته، مودلین، برنامه ریزی كردن دوباره. * فقط @ TOO @ دیالوگ ارزشمند * شخصیت های ایرلندی استراتیكی. شخصا، حقیقت واقعی ایرلندی را تحسین کرده ام. من انتظار @ fallas @ به holler @ fith and begorra! @ و در حالی که آواز خواندن @ Wearin از سبز @، قبل از آنها به @ lorry @ به پایین پریدن به میخانه جست و خیز، وجود دارد برای خود نوشیدن خود را نوشیدن * Branna know-it-all (جای تعجب نیست) * Iona باعث می شود سطح قند خون من به ارتفاع خطرناکی برسد. * مریا انتهای کوتاهی از چوب را می گیرد - به سختی حتی ذکر می شود، به جز زمانی که کسی نیاز به یک پت بر روی پشت یا یک سرباز پا داشت. * پایان پایان آمد و رفت و من به سختی حتی متوجه شدم - مجبور شدم به عقب برگردم و دوباره بخوانم، فقط برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده بود، به این ترتیب توهین به آسیب دیدم. بدترین بدترین چیز این است که من کاملا مطمئن هستم (من می توانم اشتباه کنم، اما در حال حاضر در سر من گیر کرده است ) نام خائن، که یک خدای تاریک و بد با قدرت های شیطانی است، تلفظ می شود @ Kevin @. با عرض پوزش، این فقط من را ناراحت می کند @ تماشا برای کوین! کوین بد است! کوین روحت را می خواهد این دون کوین! این فقط تاثیر زیادی برای من ندارد. همه در همه، غمگین. فقط ناراحت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی خون


 کتاب تاریخ فلسفه ی راتلج - جلد یکم
 کتاب انقلاب شبکه های اجتماعی
 کتاب سرشار زندگی
 کتاب معمای ماری روژه و ماجراهای دیگر شوالیه دوپن
 کتاب کافه چرا
 کتاب آیلین