کتاب تو نخ بابام

اثر جاستین هالپرن از انتشارات قطره - مترجم: سیمین آزمون-ادبیات آمریکا

جاستین هالپرن، بیست و هشت ساله پس از اینکه توسط دوست دختر دیرینش ریخته شد، خود را با پدر 70 ساله خود در خانه زندگی می کرد. سام هالپرن، که "مانند سقراط، اما خشمگین و موهای بدتر"، هرگز کلمه ها را نچشیده و زمانی که جاستین به خانه برگردد، او شروع به ضبط همه چیزهای مسخره ای کرد که پدرش به او گفته بود: "این زن سکسی بود .... از لیگ شما پسر، اجازه دهید زنان فهمیدند که چرا آنها شما را مجذوب نمیکنند، این کار را برای آنها انجام ندهید.

"آیا افراد سن شما چطور موهایشان را شانه می کنند؟ به نظر می رسد دو سنجاب روی سرشان فرو می ریزد و شروع به لعنتی می کنند.

"بدترین چیز ممکن است یک دروغ باشد ... خوب، خوب، بله، بدترین چیز شما ممکن است نازی ها، اما بعد از آن دو نفر دروغگو هستند. یکی از نازی ها، دروغگو دو نفر است. " بیش از یک میلیون نفر اکنون به دنبال بازنگری فلسفی آقای هالپرن در توییتر هستند و در این کتاب، پسرش باشکوهی خنده دار، خاطره ای از سنین پیرامون بهترین نقل قول های اوست. داستان آمریکایی آمریکایی که در جناح کوچک لیگ در Dennys در دوران سفر جادویی خانوادگی و اغلب در آشپزخانه Halperns بیش از کاسه انگور گردو به نمایش در می آید، Sh * t My Dad says پرطرفدار، خنده دار، پرتره واقعی یک رابطه پدر و پسر از یک صدای عالی کمیک است.


خرید کتاب تو نخ بابام
جستجوی کتاب تو نخ بابام در گودریدز

معرفی کتاب تو نخ بابام از نگاه کاربران
2016 Challenge Genre: Non-FictionThis book was funny، یا آن لحظات با صدای بلند خنده داشت .... اما من فکر میکردم که چیزی کمی متفاوت به نظر میآید. من حدس می زنم که خواندن آن را بپوشم، فکر کردم این می تواند یک بیست چیز باشد که پسر با پدر هفتاد و چهار ساله اش، و پیشخدمت نجیب زاده، زندگی می کند. در واقع، این کتاب در مورد نویسندگان پدر بود و همه چیز او را به یاد پدرش گفت که او در حال رشد است. آن را مانند یک معکوس @ my childs جالب ترین عبارات @ کتاب. برای من، درست بود

مشاهده لینک اصلی
برای تکرار آنچه دیگران گفته اند این کتاب خنده دار است. این هم شیرین و لمس کننده است. پدر جاستین خون حیوانات اهلی ویتنام، پزشک تحقیق بازنشسته است که به اشتباه صادق است. کسی که خودش را بشناسد و شخصیت شجاعت و سوزاندن را داشته باشد، باید ذهن خود را بیان کند. او همچنین خانواده اش را به حواس پرتی دوست دارد. پدر جاستین یهودی است و مادرش آرام و دوست داشتنی کاتولیک است و هرچند رویکردهای رشد کودکشان به نظر می رسد متفاوت است به عنوان ادیان آنها یک تیم والدین خوب را تشکیل می دهند. در اینجا چند نقل قول وجود دارد که جالبترین آنها در کتاب نیستند اما یکی از آنها که در چهار حرف نامفهوم است: در مورد شرکت کارآفرینی Quentin Tarantinoâ € ™ â € œThis یک پسر زشتی از یک € ~ gunâ € ™ â € |..Oh، آره، هیچ تبریک. اگر او را می بینید سعی نکنید در صورتش چیزی را بخورید اگر چیزی خورده اید. بعد از اینکه جاستین حرکت می کند، شما فقط در جایی که می خواهید و هرچه میخواهید بگیرید، هر زمان که بخواهید. شما مانند G ** D ***** SS زندگی می کنند در f ****** آلمان نازی € |.â € در پایان روز، حداقل شما یک خانواده داشته باشید: \"بنابراین، شما بروید.\" مادر شما فکر می کند که شما خوش تیپ هستید. این باید یک روز هیجان انگیز برای شما باشد. \"در یک زندگی فرض شده از جرم:\" شما همیشه ما را دریافت کرد. خانواده ما هستند. ما به هیچ جا نمی رویم تا جایی که شما فریب خوردن قاتل یا چیز دیگری را دنبال می کنید. \"من هنوز دوست دارم جاستی هستم. من فقط می خواهم بدانم چرا شما این کار را انجام دادید؟ مادرم گفت: صادقانه. همه این نقل قول ها می توانند کمی بیشتر از حد بالا به نظر برسند وقتی که شما آنها را از متن خارج می کنید، اما آنها هرگز به عنوان glib و یا نفرت از پر! صادقانه جاستین جوان ترین از سه پسرش بود و آخرین فصل کتاب این است که داستان یکی از مسائل عاشقانه جاستین رو به زوال است و پدرش از داستان زندگی زندگی و مرگ همسر اولش لذت می برد. بهترین چیز در مورد این کتاب، علاوه بر طنز البته، عاطفی صادقانه است.

مشاهده لینک اصلی
چقدر افسانه بود؟ من انتظار داشتم این کتاب خنده دار و قابل تقسیم باشد، اما انتظار نداشتم که خیلی لمس شود. من فکر می کنم زمانی که مفهوم این کتاب را شنیدم، انتظار داشتم سام هالپرن به نوعی دیک باشد. یک خنده دار دیک، اما یک نوع شخص متوسط ​​و خشمگین. اگرچه او واقعا مستقیم بود، من در مورد اینکه سام هالپرن چه نوع و دوست داشتنی بود شوکه شدم. خنده دار و حامی، این است که چگونه او را توصیف می کنم. این کتاب مانند درس طنز آمیز در ارزش گذاری خانواده بود. به عنوان یک پدر و مادر، من به خیلی از این داستان مربوط به. و به عنوان یک بچه پدر و مادر که هنوز هم در زندگی من بسیار درگیر، من نیز مربوط به جاستین، نیز. من واقعا پویایی بین سام و جاستین داشتم، و من در طول تمام وقت گوش دادن لبخند زدم و گریه می کردم. به عنوان یک کتاب صوتی، این عالی بود. شان Schemmel، واقعا روایت را کشته، همه کاراکترها را با صدای بلند و با انعکاس و تندرستی خوب می گیرند. این فوق العاده آسان گوش دادن، مناسب برای زمانی که شما نوع شلوغ و تمرکز نمی تواند در یک داستان طولانی، اما هنوز هم می خواهید چیزی را سرگرم شما. بالا توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
â € œSnausages؟ آیا غذاهای سگ خوردن را دوست دارید؟ چرا فک می کنی آنها را بر روی شمارنده ای قرار دهید که بقیه غذا است؟ آن را لمس کنید، خوشمزه است. من از این نمی ترسم. »این سام هالپرن، پدر جاستین هالپرن، نویسنده است. اون بسیار خشن و بی ادبانه. â € œI نیاز به دوستان بیشتری. شما دوستان و همه آنها را انجام می دهید، از شما می خواهم به آنها کمک کنید. برو به جهنم من پیر هستم. من از طریق حرکت این جادوگر. »او در مورد رفاه پسرانش عمیقا مراقبت می کند. â € œDont لمس آن چاقو. شما هرگز نیازی به نگه داشتن یک چاقو ندارید ... من گریه نمیدهم، یاد میگیرم چطور با چاشنی مواد چرب را بخورم. او همسرش را دوست دارد، البته شاید به معنای Hallmark. â € œ مادر خود را در صندلی جلو € |. من نمیخواهم کاری را انجام دهم اگر او میگوید شما می توانید آن را داشته باشید، این چیزی است که باید انجام دهید، و شما باید بگویید، \"نه، من اصرار دارم.\" فکر می کنم که من با همسرم در عقب و 9 ساله در مقابل رانندگی می کنم؟ شما یک پسر دیوانه از جنس است. او نظرات بسیار محکم در مورد کارگاه حیاط و تقریبا همه چیز است. On Yard Work: شما با این راکت چه کار میکنید؟ ... نه، این چیزی نیست که چیدمان .... چطور؟ سبک های مختلف برداشت؟ هیچ سبک خاصی وجود ندارد و پس از آن فتنه وجود دارد. حدس می زنم که چه کسی شما را انجام می دهد. «آیا می خواهم آب نبات را در طول لیست شیندلر به من برگردانید: آب نبات چه چیزی را میخواهید؟ آنها از مردم در محفظه گاز لعنتی پرتاب می کنند و شما یک Skittles می خواهید؟ «برای اشتراک گذاری: من متاسفم، اما اگر برادر شما نمی خواهند که شما با گیتارش بازی کنید، پس می توانید با آن بازی کنید. گناه اوست. اگر او می خواهد یک احمق باشد و نه به اشتراک بگذارد، پس حق آن است. شما همیشه حق دارید یک نفر باشید - \"شما فقط نباید از این حق بسیار استفاده کنید.\" خلاصه، همه ما باید سم هالپرن را عبادت کنیم و به حکمت شهامتش احترام بگذاریم.

مشاهده لینک اصلی
در تصمیم گیری برای استفاده از تخفیف ارشد خود را برای اولین بار \"به آن، Iâ € ™ متر قدیمی است. رایگان چیزهای رایگان. €\nهنگامی که دوست دختر جاستین هالپرن، 28 ساله، از او جدا می شود و آپارتمانش را نیز از دست می دهد، او خود را با والدین خود باز می کند. پدر 73 ساله خود بازنشسته و روزهای خود را در خانه می گذراند، پس بچه ها زمان زیادی را با هم صرف می کنند. هالپرن ارشد در مورد همه چیز نظر دارد و نمی داند شیرین صحبت کردن در راه خود را در اطراف آن، او می گوید دقیقا همان چیزی است که فکر می کنم و نمی دهد به گوز در مورد آنچه که دیگران از او فکر می کنم. هنگامی که جاستین یک حساب توییتر برای به اشتراک گذاشتن نقل قول های خود را با دیگر نقاط جهان می سازد، آن را حس حسابی می شود. از این رو ایده برای ایجاد یک کتاب - آن را شامل داستان های از جاستین دوران کودکی تا حال حاضر، و پس از هر داستان یک نقل قول تصادفی چند است. در مورد خرید برای هدایای او، اگر آن را بوربن یا عرقیات نپوشید، آن را به زباله می اندازید، نه، خلاقیت نکنید. در حال حاضر زمان خلاقانه نیست در حال حاضر یک بوربون و لباس پوشیده است\nسام هالپرن مردی نیست که از ذهنش سخن بگوید. او از کلمات آزادانه و خلاقانه استفاده می کند و مانند یک دیوانه لعنت می کند. او اغلب به بچه هایش می خندد و با عشق سخت می کشد. با این حال، در زیر آن مانع سخت، نوعی، پیرمرد است که بیش از هر چیز خانواده اش را دوست دارد. با وجود تمام fucks در اطراف او، او واقعا می دهد گوز. متاسفانه، روشهای فرزندپروری او کمی غیرقانونی است و چند صحنه تکان دهنده وجود دارد، اما کسی که واقعا راه مناسب برای افزایش کودک را می داند؟ بچه ها خوشحال و موفق هستند و دوست قدیمی خود را دوست دارند. مهمترین چیز، درست است؟ در مورد درک یکی در Chainâ € ™ مادر شما یک دسته از توپ های گوشتی در شب گذشته ساخته شده است. برخی برای شما هستند، برخی برای من هستند، اما بیشتر برای من هستند. به یاد بیاور. بیشتر. Me.â € در Telemarketer تلفن تماس â € œHello؟ â € | لعنت به تو. â €\nمن این کتاب را در یک نشست و دو ساعته خواندم - آنقدر اعتیاد آور بود! من خودم را در بسیاری از موارد با صدای بلند خندیدم و از طریق بقیه داستانها لبخند زدم. من میخواهم این مدت را برای مدت زمان طولانی بخوانم، و می توانم با خوشحالی بگویم که این کار را انجام ندادم. این برای یک زن و شوهر خوب خنده می دهد و دقیقا همان چیزی است که من نیاز دارم. سام هالپرن یک نابغه است و جاستین کارهای بزرگی را انجام داد و همه چیز را باطل کرد و اجازه داد هر کس از کلمات پدرانش خجالت بکشد. این یک خاطره زیبا است. این افتخار من است â € œDon â € œT من اشتباه، شما دهان بزرگ لعنتی، و شما زیبا ترین نگاه به، اما من شما را دوست دارم، و من می خواهم مردم آن را بدانند زمانی که آن را به آن می آید من برای خانواده ام کاری انجام نمی دهم، زیرا هیچ کس دیگری نمی توانم انجام دهم. »

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تو نخ بابام


 کتاب انتخاب عشق
 کتاب من
 کتاب تفویض اختیار،نظارت و سرپرستی
 کتاب پیشگویی آسمانی
 کتاب عاشق شو و عاشق بمان
 کتاب امپراتوری فراموش شده