کتاب تولستوی و مبل بنفش

اثر نینا سنکویچ از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: لیلا کرد-ادبیات آمریکا

After the death of her sister, Nina Sankovitch found herself caught up in grief, dashing from one activity to the next to keep her mind occupied. But on her forty-sixth birthday she decided to stop running and start reading. Catalyzed by the loss of her sister, a mother of four spends one year savoring a great book every day, from Thomas Pynchon to Nora Ephron and beyond. In the tradition of Gretchen Rubins The Happiness Project and Joan Dideons A Year of Magical Thinking, Nina Sankovitchs soul-baring and literary-minded memoir is a chronicle of loss,hope, and redemption. Nina ultimately turns to reading as therapy and through her journey illuminates the power of books to help us reclaim our lives.


خرید کتاب تولستوی و مبل بنفش
جستجوی کتاب تولستوی و مبل بنفش در گودریدز

معرفی کتاب تولستوی و مبل بنفش از نگاه کاربران
تولستوی و صندلی بنفش خاطرات ناهموار است که هیچکس از آن خواسته است. در این کتاب چیزهای کافی برای رمان وجود ندارد. نویسنده دارای شوهر و خانه است؛ بنابراین بسیاری از افراد دیگر را انجام می دهند. او بعضی بچه ها را باز کرد همچنین بسیاری از مردم انجام داده اند. خواهر محبوبش فوت کرد همدردی، Sankovitch، اما بسیاری از ما می دانیم که درد نیز. و او یک کتاب را روزی خواند - برای مقابله با غم و اندوه او - در حالی که نشسته در یک صندلی بنفش که بوسه گربه خیس *. از آنجایی که اکثر ما روزانه بیش از یک کتاب را مطالعه نمیکنیم و تمایل داریم که صندلی هایی را که از ادرار استفاده می کنند اجتناب کنیم، تصمیم گرفت که او فقط از بقیه ما به اندازه کافی متفاوت باشد تا بتوانیم نوشتن خاطرات شخصی را توجیه کنیم. * هر بار یک بار در یک لحظه [گربه] می خورد، فقط کوچک، کمی، در صندلی بنفش.

مشاهده لینک اصلی
من احساس بدی نمی کنم این را دوست دارم. منظورم این بود، من آن را دوست داشتم اما ... فقط امیدوار بودم که کمی بیشتر کتاب بخوانم. پس از از دست دادن خواهرش به سرطان، سنکویچ تصمیم گرفت تا یک کتاب را یک سال برای یک سال بخواند (و بازبینی کند) به عنوان راهی برای مقابله با غم و اندوه او. قطعاتی که او در مورد آنچه که خواندنش داشت و در دوران کودکی اش نوشته بود، در واقع واقعا خوب بود. چند تن از او در مورد این که من hadnt خوانده بود صحبت کرد، اما او خوب انجام دادن تعادل خارج کردن بیش از حد دور نیست، اما ساخت من احساس می کنم که من چیزی missing missing.the دیگر قسمت ها به خوبی نوشته شده است، اما گاهی اوقات فقط باید بیش از حد. مانند یک کارت Hallmark و یا تصاویر الهام بخش با نقل قول هایی که مردم در فیس بوک به اشتراک بگذارند. خدا، من وحشتناک اگر چه پیدا کردن آنچه که پدرانشThree در یک شب @ اظهار نظر در مورد دلهره آور بود. به دلیل این، چند کتاب را به لیست خواندن من اضافه کردم و در واقع آن را به عنوان خوانده شده سریع توصیه می کنم. من فقط می خواستم با آن بیشتر برخورد کنم.

مشاهده لینک اصلی
افسوس، این کتاب برای من کار نمی کرد، زیرا موضوع آن کاملا توسط نویسندگان انحصار پذیرفته شد و برای من تقریبا غیر قابل تحمل بود. و از آنجایی که من برای چالش خواندن آن را برداشتم، نمیتوانستم آن را رها کنم. بنابراین، در حالی که این کتاب بد نیست - به خوبی نوشته شده و فکری، و گاهی اوقات بسیار جالب، من نمی توانم با نویسنده و نگرش وی نسبت به زندگی و همه چیز به طور کلی ارتباط برقرار کنم. بنابراین 2،5 ستاره، و من را صدا زدن. :پ

مشاهده لینک اصلی
Tolstoy و Chair Purple @ یک کتاب برای افرادی است که دوست دارند بخوانند. از فصل اول با توصیف نویسندگان از روزی که بر روی یک میز نشیمن در دریا گذشت برام Stokes @ Dracula @، در نهایت آخرین 400 صفحه در اتاق هتل او در همان شب به پایان رسید، من در داستان او کاملا گرفتار شدم. پس از نینا سنکوویچس خواهر بزرگترش آن ماری در سن 46 سالگی در معرض سرطان قرار دارد، نینا سه سال دیگر را به عنوان روزی به اندازه اوج بر می دارد، نه تنها برای فرار از دست دادن خواهرش، بلکه برای زنده ماندن و زندگی کردن هم دویدن @ - برای خواهرش و همه چیز که او از دست رفته و همچنین برای خود. نینا، با ناراحتی ناخوشایند، تصمیم میگیرد از عشقهای کتابهایی که با آن ماری به عنوانEascape به زندگی @ به اشتراک گذاشته است، استفاده کند. به حرفهایش @ در کتابهای خود فرو میرود و دوباره دوباره تمام میشود @. او تصمیم می گیرد یک روز یک کتاب بخواند. او یک وب سایت تحت عنوانRead All Day @، که شعار آن @ Great Comedy از خواندن کتابهای عالی @ است، آغاز شده است. چه کسی عاشق کتاب ها نمی تواند با آن مشخص شود؟ و بنابراین نینا سال خود را در 46 سالگی خود آغاز می کند، نه به دنبال غم و اندوه خود را، اما به عنوان آن را قرار می دهدhoping برای پاسخ ... اعتماد به کتاب ... برای پاسخ به سوال چرا او سزاوار زندگی است و چگونه باید زندگی کند. دلایل نه تنها کتابهایی که او بخواند، بلکه خاطراتش را از خانواده اش، به ویژه خواهرش دارد. نویسندگان عاشق کلمه ی نوشته شده در پروسه ی دقیق و تقریبا شاعرانه اش آشکار است. اوyear خواندن جادویی @ خود را خواندن جادویی است. به افتخار نویسندگان، همه اینها را در یک روز خواندهام. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره پیش بینی خودم را در خواندن این کتاب غوطه ور کردم، من شروع به خواندن اولین انتخاب من از تولستوی، جنگ و صلح (که من آن را به پایان رسانده ام، اما لذت بردم) و سعی کردم کتاب را یک روز یک هفته به پایان برسانم. هر سه نفر تجربه تجربه دارند ............................................ .................................................. ........... بر خلاف کلوپ گرد و غبار، تولستوی و صندلی بنفش: سالی که از خواندن جادویی است، به طور کامل کتابی درباره سالها ارزش خواندن نیست. در واقع، این یک پرتره بسیار چشمگیر از نویسندگان تلاش برای بهبود و به دست آوردن تعادل در زندگی پس از مرگ او خواهران. او این کار را از طریق خواندن یک کتاب در یک روز برای یک سال انجام می دهد و از درمان هایی که او از بسیاری از کتاب ها دریافت می کند را نشان می دهد. بافته شده در داستان، یادآور تجارب پدران خود در جنگ جهانی دوم است که رنگ را به سفر Sankovitchs می دهد. با توجه به سفر من از طریق این کتاب، یک دوست خوب GR، Mikki، که همراه من خوانده بود، بود. زمان به اشتراک گذاشتن داستان های زندگی خود ما نتیجه داد که دو برابر تجربه خواندن در حال حاضر مثبت است. بینش Mikkis و اشاره به نقل قول هایی که من تا به حال به نحوی از دست رفته اطمینان این خواهد بود یکی از بهترین کتاب های من در این سال خواندن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تولستوی و مبل بنفش


 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب طنین سیاه
 کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد
 کتاب تا آنگاه که مرگ جدایمان کند
 کتاب بابا لنگ دراز
 کتاب یک بار فریبم بدهی