کتاب تلفن همراه

اثر استیون کینگ از انتشارات نگارینه - مترجم: شهره ابری-ادبیات آمریکا

در سلطان سلطان به خوانندگان ترس از جنگ های تکنولوژیک و تروریسم می دهد. تلفن های همراه آخرالزمانی را با پاک کردن مغزهای هر بشریت به میلیون ها انسان بی نظیر می رسانند، و تنها ضربه های مخرب و مخرب پشت سر می گذارند. کسانی که بدون تلفن همراه، مانند تصویرگر کلایتن ریدل و گروه کوچک خود را از قوانین، باید برای بقا مبارزه کنند، و سفر خود را برای پیدا کردن Clayton همسر جداگانه و پسر جوان راکت کتاب کتاب در جهت حل و فصل. هواداران که از ابتدا شاه را دنبال کرده اند سل را به عنوان عزیمت شناخته و قدردانی می کنند. بازنشستگی به صراحت برای پادشاه مناسب است، و برای ما خوش شانس است، و هیچ چیز برای اثبات او را نداشته است تا به نوشتن هیجان انگیز وحشت زده، تند و زننده مانند سلول.


خرید کتاب تلفن همراه
جستجوی کتاب تلفن همراه در گودریدز

معرفی کتاب تلفن همراه از نگاه کاربران
صادقانه، من این کتاب را بخاطر پوشش بسیار جذاب آن خریدم. بسیار خوشحال کننده و هیجان انگیز است که من فقط به طور تصادفی آن را انتخاب کردم (همچنین توصیف و نویسنده را نیز خواندید) و مستقیم به صندوقدار رفتم. طرف خوب است، تنها برای 50 اسب بخار فروخته می شود. بد نیست. این کتاب در لیست من برای sembreak نیست، اما من به هر حال آن را بخوانم. من با وجود این واقعیت که من هنوز با کتاب دوم در لیست نیستم که Call Cousin نامیده می شود، به طور موقت آن را لیست کرده ام. با این حال، به نظر من، Call of Cuckoos، کتاب خوبی است، اما من نمی توانم کمک کنم، اما به دنبال شخصیت هایی مانند هری پاتر، نویل و اسنیپ هستم. من فکر می کنم قبل از خواندن آن نیاز به پیشگیری از هری پاتر است. - Oookay، بسیار برای آن. سلول توسط استفان King.Let من این مستقیما، من این کتاب را دوست نداشتم. تنها چیزی که من را از برداشتن آن از صفحه به صفحه متوقف کرد، به علت پوشش کاغذی هنری آن است و من از تحقیر و تخریب کتاب متنفرم (متناقض با اظهارات، من می دانم). در اینجا امکان (و واقعیت) است که چرا از Cell Theft: از ابتدا، هرگز قصد خرید این کتاب را نداشتم (دوباره خواندن دیلیما را نفی می کند). از این رو، تصادفی از اقدامات من. (ببخشید، این بهانه ای بود؟ هاها) هر چه. من طرفدار استفان کینگ نیستم. (بله، همیشه). من نمی خواهم او را نقد کنم یا چیزی بگویم علیه نویسنده، اما ما فقط نمی توانیم کلیک کنیم. او عاشق رمان های علمی تخیلی است و من از خواندن آن متنفرم (البته البته استثناء). با این حال، نقطه ای که @ من واقعا به رمان های علمی تخیلی @ نیاز به تاکید. من نمی فهمم چرا اما به طور کلی، من به چیزهای خسته کننده واقع گرایانه (به غیر از هری پاتر، البته !!!). نهایتا، طرح به نظر غیر اصلی تبدیل می شود. من نمی خواهم یک بیانیه بد را دوباره بگویم، اما طرح خیلی آشناست. من فکر می کنم بدترین جنایتی که نویسنده می تواند از آن بدتر باشد بد است که به معنای واقعی کلمه، چیزی برای خوانندگان ندارد. اجازه دهید بگوییم برخی از افرادی که این کتاب را می خوانند ممکن است طرفدار آخرالزمان زامبی باشند و یا هر چیز دیگری که باعث می شود از آن لذت ببرید یا حتی آن را دوست داشته باشید اما از آنجایی که آنها فقط به موضوع رمان ها می اندیشند یا حتی متوجه مرتب کردن @ crime @ . نویسنده فقط از آنچه که در رمان های زامبی استفاده می شود استفاده می شود، که به من این ایده را می دهد که او درباره نوشتن این مطلب فکر نمی کند. او (احتمالا) به طور خودکار سلول را به شیوه ای بی روح و بی معنی نوشت. بی رحم و بی معنی به افرادی مانند من است. شاید، همه آن را یک ماده از نظر، و این من است.

مشاهده لینک اصلی
این کلاسیک استیفن کینگ است: چیزی که خیلی بد اتفاق می افتد، جهان به گناه می افتد، گروه کوچکی از بازماندگان سعی می کنند از طریق یک چشم انداز خصمانه اما متمایز، چیزهای شگفت انگیز، گور، مرگ، بچه های خوب، برنده شوند اما پاک نیست ممکن است یک عاقبت وجود داشته باشد، اما پادشاه به طور معمول دنباله ها را انجام نمی دهد، مخصوصا برای تریلرهای کم حجم مانند این، و این خوب است زیرا سل نیازی به آن ندارد. بنابراین فرض این است که @ pulse @ در شبکه سلولی می رود و هر کسی که گوش می دهد به سیگنال بر روی تلفن همراه خود (که ظاهرا 99٪ جمعیت زیر 20 سال در لحظه ای دقیق است که پالس اتفاق می افتد) مغز آنها را به زامبی تبدیل می شود. البته زامبی ها دارای پیچ و تاب پادشاه هستند: آنها @ flocking @ را تحت کنترل ظاهری ذهن گروه شروع می کنند. زمانی که شخصیت های اصلی، کلایان ریدل و شماری از بازماندگان دیگر، گله های زیادی از زامبی ها را میسوزانند، معلوم می شود که @ phoners @ برخی از SOBs.I محکوم به نظر می رسد سلول چون من هیولای قدیمی تریلر شاه با هیولا و گور در همان زمان، این احساس خاصی داشت، مثل اینکه پادشاه به آن تلفن زده بود (آن را دریافت کنید؟ هار هار، من من را می کشم.) دقیقا چیزی جدید در اینجا وجود ندارد، فقط یک مکعب زامبی دیگر با کمی پیچ و خم AT \u0026 amp؛ T و در واقعیت این است که بسیاری از جزئیات داستان فقط بازیگران داستانهای پادشاه قبلی هستند. اما پادشاه آن، بنابراین مقدار زیادی از خشم و تنش و ایجاد وحشت وجود دارد، و پادشاه نویسنده خوب لعنتی بدون توجه به آنچه که هر کسی می گوید، بنابراین او فقط ساده می کند داستان بهتر حتی زمانی که آنها به خصوص اصلی 3. 5 ستاره. این یک کلاسیک نیست، بیشتر شبیه یکی از آن کتابهایی است که پادشاه در خوابش میسازد، اما من آن را بهتر از بعضی از توامهای بزرگتر و خودخواهتر از خودم دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
سلول بسیار متفاوت است، به طرز ماهرانه ای، از دیگر رمان های کینگ خواندن، و به عنوان یک نتیجه، من کمی طول کشید تا واقعا به این کتاب برسم. به طور کلی، با این حال، من فکر می کنم تغییر در تکنیک واقعا برای این داستان کار می کرد. سلول بسیار سریع و گام به گام است، با طرح ساده تر و خطی تر از Ive در یک کتاب استفان کینگ؛ به عبارت دیگر، یک داستان غیرقابل انعطاف، به عبارت دیگر، که ممکن است زیر فشارهای وب معمولی پیچیده و زیرمجموعه های پیچیده، تاریخچه های رنگارنگ و پروسس های پیچیده، شکسته شود. با وجود اینکه کم تر از پیشنهادات معمولش، هنوز سلول هنوز عالی است (یا وحشتناک است اگر شما ترجیح می دهید) زنده و پر از آن تصویر پادشاه نگاشته شده است. شکایت من تنها این است: شما هرگز یاد نمی گیرید که چه کسی یا چه چیزی باعث پالس شد. آیا واقعا تروریست ها بود؟ یک شبح در دستگاه؟ فقط کمی از فریبنده در تکنولوژی؟ شخصا، من خیلی طرفدار این نوع ازcome نیستم به نتیجه گیری شما @ bullshit.همچنین، پس از صفحات سه صد به دنبال پس از آن و تبدیل شدن به سرمایه گذاری در خاک رس سفر هشدار برای پیدا کردن پسرش، شما هرگز متوجه نیستید که آیا پچ یا هر چیز دیگری واقعا کار می کند. منظورم واقعا بسته شدن کمی، لطفا آقای کینگ؟ به بالا نگاه کنید. سه ستاره برای داستان، که خوب بود، اما اگر کینگ با آن بیشتر کار کرده بود، عالی بود. دو ستاره برای تفسیر اجتماعی ظریف است که زیر نظر تفسیر اجتماعی واضح است. منفی یک ستاره برای موارد فوق الذکر @ نتیجه گیری خود را @ بی رحم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب از قدرت قوی شروع شد. این توضیحات عالی بود و من واقعا یک تصویر ذهنی بزرگ از صحنه دیوانه در بوستون در ماه اکتبر 1 داشتم. بزرگ گور استفان کینگ همیشه در خلق یک حس خزنده عالی است. تنها شکایت در مورد این کتاب این است که فقط در مورد چند کاراکتر هسته ای که جالب بود. خاک رس وقت زیادی را در سر خود می گذراند و به نظر نمی آید کسی مانند کسی باشد که دوستش داشته باشد. تامس جنسیت مبهم خسته کننده است. آلیس جالب بود، اما او آن را به پایان داستان نگذاشت. سرنوشت او خیلی هیجان انگیز بود هر چند. اما واقعا دوست دارم بیشتر درباره The Pulse بیشتر بدانم. چه کسی آن را ایجاد کرد؟ چرا؟ این کتاب بسیار شبیه به \"پایه\" را شروع کرد، اما در انتها به من ختم شد. باید وجود داشته باشد. شما 400 نفر از صفحات عجیب و غریب را می گیرید که این کاراکترها را می دانند و در نهایت شما حتی نمی دانید که چه اتفاقی می افتد.

مشاهده لینک اصلی
پادشاه آخرین لحظه تحقیر ... زامبی. چه کسانی خون آشام های سکسی سقوط برای دختران نوجوان خسته کننده؟ Dang آن خون آشام های مورد علاقه نیست. تخیل کینگ باید یک بنای یادبود ملی در نظر گرفته شود. از جمله چنین میزان شگفت انگیزی است که شهادت استعدادی است که او یک کتاب زامبی را می سازد. این کتاب لحظات واقعا ترسناکی دارد و روایت آن را به شما می دهد و تا لحظات نهایی شما را نگه می دارد. یکی از مسائل بزرگ من با این کتاب این است که پایان ناپذیر است. اگر میخواهم از طریق 400+ صفحه از یک داستان غافلگیرانه استفاده کنم، می خواهم بفهمم که چه اتفاقی میافتد. بگذار از من آواره بشوم، به خصوص وقتی که من برای مراقبت از کاراکترها به آنها احتیاج دارم. این به نظر من کمی شبیه یک تقلب است. بنابراین 4 ستاره برای آن، به جای پنج.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تلفن همراه


 کتاب فلسفه زندگی موفق
 کتاب خانم سویج عجیب
 کتاب طالع متولدین آذر
 کتاب چگونه بخوریم بجنبیم بخوابیم
 کتاب احساس های تو 5
 کتاب یگانه