کتاب تا پای مرگ

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات آمریکا

در حومه شیکاگو، یک دندانپزشک در محل پارکینگ دفتر خود توسط سه مرد و به تنه لکسوس دستور داد. در یک پیاده رو در مرکز شهر، جک ریکر و یک زن ناشناخته در روز روشن توسط دو مرد - تمرین و اعتماد به نفس - که آنها را در دست اسلحه ایست و آنها را به یک سدان است. سپس ریچر و زن به یک وسیله نقلیه دوم تبدیل می شوند و به عقب بر می گردند و دندانپزشک را ترک می کند و در ماشین خود را با دارایی های رها شده زن، دو گالن بنزین، محاصره می کند. . . و یک بازی سوزش FBI ناامید است برای نجات زن، یک نماینده ویژه از دفتر شیکاگو، زیرا FBI همیشه - همیشه - از خودش مراقبت می کند و چون این زن تنها عامل دیگری نیست. ریکر و زن نیروهای خود را در مقابل شانس ظاهرا ناامید می کنند تا اسیران خود را فراتر از فرار و فرار کنند. اما FBI فکر می کند که جک یکی از آدم ربایان است - و هنگامی که آنها را در نزدیک، تک تیراندازان اداری برای کشتن تیراندازی می کنند.


خرید کتاب تا پای مرگ
جستجوی کتاب تا پای مرگ در گودریدز

معرفی کتاب تا پای مرگ از نگاه کاربران
یکی دیگر از خواندن خوب است، اما اطلاعاتی راجع به اسلحه بسیار خوب تحقیق کرده است! من از شخصیت قوی (هالی) در این کتاب لذت بردم. خواندن این مجموعه ادامه خواهد داشت.

مشاهده لینک اصلی
نسخه اسپانیایی Morir در تلاش است و رمان دوم در سری جک ریکر است. یک واکنش دهنده در حالی که به یک زن با عصا، در خروج از تمیزکننده خشک، ربوده شده است؛ آنها هر دو آنها را ربوده اند. وضعیت روایت، لی کودک در طراحی بسیار خوب است. جک ریچر، شما می دانید، نوعی ابرقهرمان است و هیچ کس نمی تواند با او باشد: این کلید خوانش لی کودک است، این پیمان است. در این مورد او با یک سلول یانکی سمت راست مواجه است. به نظر نمیرسد، اما این نیست. خواندن لی کودک به نظر می رسد به تماشای فیلم های عمل کلاس B، اما در این او توسط یک نویسنده عالی حل و فصل. این مسئله در آرژانتین از دست RBA به دست می آید. تمام این احساس را می دهد که دستنوشته ای که مترجم ارائه داد، آن را اصلاح نکرد، چرا که دارای اشتباهات، نواقص، کاملا سالم است؛ حتی اگر کاراکترها همواره \"خوب\" هستند و در مورد \"شما\" صحبت می کنند، و غیره، این کتاب خوانده می شود.

مشاهده لینک اصلی
Die Trying داستان دوم در سری لی Childs Jack Reacher است. جک متوقف می شود تا به خیابان های شیکاگو بپردازد تا به یک زن در مقابل یک فروشگاه تمیز کردن خشک کمک کند، که کمر او را کاهش داده است. در حال تبدیل شدن به او می یابد که او با دو مرد مسلح مواجه است و گزینه های خوبی برای انتشار وضعیت بدون تلفات غیرنظامیان است، بنابراین او اجازه می دهد تا خود را ربوده و منتظر فرصت های بهتر است. هالی، قربانی مورد نظر، یک عامل اف بی آی، دختر یک ژنرال عالی رتبه و خاندان رئیس جمهوری آمریکا است. ریکر به یک مکان دور افتاده در مونتانا توسط یک گروه شبه نظامی دیوانه گرفته شده است، یک هدف دارد، هلی را بی خطر نگه دارد؛ و او قطعا بهترین مرد برای شغل است. کتاب به عنوان یک فیلم اکشن خواندن و بهتر در هر دو طرح و نوشتن سبک از کشتن طبقه. 5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
این نخستین مقدمه من برای جک ریچر است (من می دانم که کتاب 1 در قفسه های کتاب من است، اما من نمی توانم آن را پیدا کنم). سبک آسان برای خواندن و پر از چرخش برنامه چنگ زدن است. ریکر، علی رغم پیش فرض هایش، شخصیت دوست داشتنی است (هرچند من مطمئن نیستیم که او اینطور باشد). در بیش از 500 صفحه، این یک کتاب طولانی است و احتمالا این داستان فقط در 350 صفحه به طور موثری گفته شده است. قطعا می توانستم بدون جزئیات صفحات فیزیولوژیکی و ذهنی تک تیرانداز (یادآور کتابهای تام کلنسی) انجام شود، اما لذت بخش و با این حال، و یک راه عالی برای صرف یک روز مرطوب در صندلی پیچ خورده است.

مشاهده لینک اصلی
Die Trying رمان دوم در سری های لی Childs شامل جک ریکر، عضو سابق نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده و بدترین اژدها و قهرمان رمان های ماندگار امروز است. سخنرانی در موقعیت اشتباه در زمان اشتباه ؛ جک ریچر در خیابان های شیکاگو سرگردان است، زمانی که مبارزاتش برای جلوگیری از افتادن یک زن در ارتفاعات به سر می برد. بعد از چند ثانیه، ریچر و زن به دست اسلحه ربوده می شوند و در تنه ماشین قرار می گیرند. ریچر به زودی می آموزد که زن، هالی جانسون، در واقع یک عامل اف بی آی با پدر برجسته است و او در دست یک گروه شبه نظامی با دیدگاه ها و خواسته های ناخوشایند است. در نهایت کشته شدن، ریچر باید برای نجات زندگی خود و زندگی دیگر افراد بی گناه مبارزه کند. در اینجا کشتن طبقه در اولین شخص از دیدگاه Reachers نوشته شده است، Die Trying در شخص سوم نوشته شده است به عقب و جلو بین وضعیت آدم ربایی Holly و Reachers و اداره اف بی آی در شیکاگو. تلاش می کند در عرض چند روز انجام شود و از طریق خواندن، خواندن سریع انجام می شود. تکنیک های بقا و تفکر گیرنده بسیار جذاب هستند، به ویژه در مورد مهارت های فراوانی که او در خدمت ارتش به دست آورد. جک ریچر به عنوان یک قهرمان بی نظیر است، در حالی که Lee Childs رقبای سبک Jeffery Deaver را در رابطه با طرح های پیچ و خم و مراتع قرمز نوشت. او صادقانه یکی از شخصیت های تحریک کننده در رمان های تعطیل امروز است. یکی دیگر از جنبه های من در مورد دو کتاب اول ریکر عاشق این است که عامل عاشقانه طول می کشد backseat به عمل و تعلیق. در بعضی مواقع مرا رنج می بخشد، چرا که رمان های بازار انسانی اصرار دارند که به خوبی به توافق برسند، بله، توده ها، اما اگر من می خواهم عاشقانه، می دانم که در آن چه پیدا می شود - در سبک عاشقانه. ریکر بی معنی است و همه چیز در مورد کسب و کار باقی مانده و ضرب و شتم افراد بد است - این، من می گویند، آیا توانایی Childs @ نشان @ به جای @ @ برخی از ما خوانندگان زن فقط چگونه Reacher شخصیت به عنوان یک شخصیت . هیجان انگیز است که بدانیم که در این زمان، FOURTEEN رهن راکر بیشتر برای لذت بردن در قبل از من در مجموعه گرفتار وجود دارد. من بسیار هیجان زده به ادامه! کتابهای سوم، چهارم و پنجم در سری Reacher عبارتند از: Tripwire (1999)، Running Blind (2000) و Echo Burning (2001). بررسی کتابهای بیشتر در http://dreamworldbooks.com.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تا پای مرگ


 کتاب مادر ایکاروس
 کتاب همه چیز درباره نویسندگی خلاق
 کتاب قصه های یک جورکی 9
 کتاب سبزه زارهای بهشت
 کتاب بحران روانکاوی
 کتاب مدیریت پروژه برای غیر مدیر پروژه