کتاب تام کت در هزارتوی عشق

اثر تیم اوبراین از انتشارات همان - مترجم: افشین رضاپور-ادبیات آمریکا

«تام‌كت در هزارتوی عشق» داستان طنز‌آميزی است كه به يكی از مهم‌ترين چالش‌های بشری يعنی كشمكش ميان زن و مرد پاسخ‌های حيرت‌انگيزی می‌دهد و عشق در اين رمان به سبك آمريكايی است، جهانی كه در آن آسمان به زمين آمده و حتی تكرار معجزه هم چيزی جز بحران در پی ندارد.


خرید کتاب تام کت در هزارتوی عشق
جستجوی کتاب تام کت در هزارتوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب تام کت در هزارتوی عشق از نگاه کاربران
تامکت در عشق A NovelTim O BrienThis یک تست است! جواب صحیحی وجود ندارد. او تا به حال ظاهر شترمرغ را در تلاش برای فروختن توستر داشته است. اگر این خنده دار را پیدا کنی، تو را در عشق دوست خواهی داشت. اگر فکر میکنید در غیر اینصورت ممکن است کتابی را که مایل به مقایسه مستقیم با عمقهای دیگر است، پیدا کنید. گاهی اوقات سعی میکنم تصور کنم که یک کتاب ممکن است مانند یک فیلم باشد. آیا فیلم را دوست دارم؟ آیا فیلم PG-13 شاداب را دوست دارم؟ آیا من Cheech \u0026 amp؛ چونگ کافی است گفتن چه چیزهایی دیگران فکر می کنند؟ در قسمت جلویی کتاب، این نقل قول است: Tomcat in Love یک رمان فوق العاده است، خنده دار با صدای بلند خنده دار، یکی از بهترین کتاب هایی که در سال های آتی به وجود آمده است. واشنگتن پست با کمک گوگل، من بررسی واقعی سال 1998 را پیدا کردم و در واقع نقل قول دقیق است. اما، همانگونه که در جای دیگر گفته شده است: «حسابداری برای طعم و مزه» و «هر کس حق دارد به نظرات خودشان»، «اضافه کنم»، «باور ندارم که نظر سنجی دیوید نیکلسون. \"1254 رأی در GR وجود دارد که میانگین آن کمتر از 3.25 است. حالا، من می توانم با آن ارتباط برقرار کنم. من فکر می کنم کمی بالاتر، اما هیچ حساب کاربری برای طعم و مزه نیست. حدود دو عدد آن را به دو ستاره تقسیم کنید تا آن را به پنج عدد بدهید. من را در دو ستون بگذار. [سه سال بعد رتبه های بیشتری وجود دارد، 2369، اما هنوز تنها میانگین 3.38 است. من خودم را به یک ستاره کاهش می دهم از زمانی که تصور می کردم این چیزی است که باید کتابی را کسب کنم اگر شما نتوانستید بعد از دو بار تلاش کنید.] در دوران من، اصطلاح Tomcat با گربه مردانه در خلال پیوند ارتباط داشت. آیا یک گربه می تواند فعالیت بی نظیری داشته باشد؟ جنس آمورال در Tomcat in Love رایج است. به اندازه کافی انسانی به نظر نمی رسد که وابسته به عشق شهوانی باشد، به اندازه کافی گرافیک نیست که به صورت پورنوگرافی باشد و به اندازه کافی سرگرم کننده نباشد، به نظر می رسد که خیلی زشت باشد یا فریبنده. کوتاه ترین توصیف خود را توسط تام: \"من Lothario ساده نبود؛ من پیچیده بودم. توصیفی طولانی از سوی یک زن: \"اگر شما از نظر من بپرسید، شما یک بیمار، خطرناک، وظیفه دیوانه اجباری است. و دزدکی حرکت کردن و یک دروغگو. این کتاب با طنز آغاز شد. من اعتقاد داشتم كه كتاب كتاب خودم راجع به خودش صحبت مي كند. من کلمات را دوست دارم و فکر می کنم برخی از جنبه های â € œliveisticâ € بود هوشمندانه. اما بعد از آن فقط از آن خسته شدم توصیه من: خواندن Tim O Brienâ € ™ ثانیه چیزهایی که آنها انجام شده و در دریاچه جنگل.

مشاهده لینک اصلی
در صفحه 172، واضح است که توماس چیپیرینگ، شخصیت اصلی رمان جدید تند و تلخ جدید \"تامکت در عشق\"، ریاست جمهوری نه تنها در ظاهر خود، بلکه در اقدامات او، نیز مشهود است. ویلیام گاس، فیلسوف نویس، زمانی که در مورد کلمات و کلمات و جملاتش می نویسد، می نویسد: \"هنگامی که یک شخصیت از طریق یک پنجره نگاه می کند یا گاهی اوقات از طریق آن، کلمه \"â € ~windowâ € ™ او واقعا به دنبال از طریق. â € راه دیگری، در واقعیت خارج از جوهر در صفحه داستان وجود دارد. این کلمات در داخل ما حتی در مقایسه با اقداماتی که آنها توصیف می کنند، اصرار می کنند. کلمات درون خود و همچنین خود نوعی واقعیت را برای Chippering نیز تشکیل می دهند. استاد زبان شناسی، او در حال انجام آنچه او خواستار \"با ابراز نگرانی های نفس گیر\" - \"معجزه خاصی در زندگی او است. لورنا سو، همسرش و عزیزانش در دوران کودکی، توسط خاطرات زندگی خود با هم سر و کله میزند. به نوبه خود، او لورنا سو را همراه شوهر جدیدش و برادرش هربی میهمان می گذارد، در حالی که از تاریخ به یاد آورده است که او را برای اولین بار به لبه آورده است، و سپس به طور کامل، صخره از فروپاشی است. \"جهان shrieks و دلتنگی ها را به دل های ما می اندازد این ما حافظه را می خوانیم، راوی ما به ما می گوید. و برای او، حافظه به طور کامل در لیست کوتاهی از کلمات قرار دارد، مانند â € œTampaâ € (جایی که Lorna Sue او cuckolded)، یا â € œPontiacâ € (که بر آن آنها برای اولین بار عشق خود را کامل)، و یا â € œuttleâ € همه رمز و راز کلمات به نظر می رسد در داخل â € œturtle 'پیچیده است. \"من نمی توانم آن کلمه برخورد بدون دروازه creaking باز در داخل من، â € Chippering می پذیرد. â € œTurtle برای جهان â € œ لاک پشت برای شما â € هرگز نخواهد بود لاک پشت برای من â € در مجموع منطقی است. و دلسوز اما به سرعت می شود آشکار شد که Chippering یکی دیگر از راویان غم انگیز OA € ™ Brien است. از سوی دیگر، او به ما می گوید که او شبیه به نسخه ای خالص از رئیس جمهور شانزدهم ما است؛ از سوی دیگر، او اصرار دارد که زنان را متقاعد سازد. در صفحه 172 واضح است که استاد به سادگی فریبنده نیست (گرچه اغلب خنده دار است) اما خطرناک است. وقتی که ما در مورد این کتاب یاد می گیریم، جایی که، از زمان نوجوانی، Chippering تاریخ خود را با زنان ثبت کرده است: â € œHand-holdings: 421. Nuzzlings: 233. ولنتاین: 98. ازدواج: 1. چشم انداز معنی دار: 1،788. خانه اجرا می شود: 4. نزدیک تقصیر: 128.â € Chippering از کتاب دفاع به عنوان â € œa حرفه ای â € â € â € â € â € â € â € â € و به طوری فریبانه خود را نشان می دهد که بدترین نوع از شکارچیان جنسی: کسی که به نظر می رسد کاملا بی اطلاع از خود و کسی که به طور مداوم از زبان استفاده می کند و به اعمال خود عمل می کند.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی دلسوزم وقتی که به عشق من برای این کتاب می آید. هرچیزی که شامل همه چیزهای ظالمانه، مجتمع های عیسی و تعطیلات انتقام مانی است، اساسا من را در اولین توضیح وحشتناک و معکوس من قرار می دهد. به این ترتیب، من تقریبا آن را بیشتر از چیزهایی که آنها انجام می دادند قدردانی می کنم، زیرا آن را به طرز ناامیدانه و غیر منطقی ضعیف است. این کار نیروهای Obrens دیگر کارهای دیگر را انجام نمی دهد، بلکه باعث می شود که قطارهای کوچکتر نوروز از عادی عبور کنند. روایتگر استاد زبان شناسی است، این که چگونه متن اجازه می دهد تا مماس ها به راحتی شکل بگیرند، اما تا زمانی که این قطارها از اندیشه منجر به اقداماتی مانند تعطیلات با دوست دختر خود را به حالت ex-wifes خود را برای اجرای توطئه انتقام، من شکایت نمیکنم

مشاهده لینک اصلی
من این را قبول می کنم - من نیمی از این کتاب را دوست داشتم و به تدریج علاقه ای به صدای راویان نداشتم. پس از اتمام می توانیم بخشش کنیم، متوجه می شوم که این دو نفر شباهت های زیادی با هم دارند و رمان هومز من را به جایی که می خواست خیلی سریع تر می گفت. من مطمئن هستم پایان نامه یا حداقل بررسی کتاب واقعا در مقایسه با این دو عنوان، اما اجازه دهید که شخص دیگری آن را انجام دهد. من عاشق آن هستم که اوبری چنین خطری را به صورت نوشتاری در یک لحظه متفاوت از چیزی که معمولا از او انتظار داریم، اما من او را دوست دارم برای کار ویتنام خود، و چیزهایی که آنها حمل شده مورد علاقه من از او و یکی از داستان های مورد علاقه من جنگ از تمام وقت

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از ناخوشایند، ناخوشایند ناخوشایند، از طریق یک داستان جالب دیگر، از بین می رود. خنده دار و خیلی خنده دار.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تام کت در هزارتوی عشق


 کتاب هیچ وقت خانواده ای داشته ای؟
 کتاب تراژدی آمریکایی
 کتاب بشر چیست؟
 کتاب قصر شیشه ای
 کتاب آتش سوزان
 کتاب سوال های درست