کتاب تام کت در هزارتوی عشق

اثر تیم اوبراین از انتشارات همان - مترجم: افشین رضاپور-ادبیات آمریکا

«تام‌كت در هزارتوی عشق» داستان طنز‌آميزی است كه به يكی از مهم‌ترين چالش‌های بشری يعنی كشمكش ميان زن و مرد پاسخ‌های حيرت‌انگيزی می‌دهد و عشق در اين رمان به سبك آمريكايی است، جهانی كه در آن آسمان به زمين آمده و حتی تكرار معجزه هم چيزی جز بحران در پی ندارد.


خرید کتاب تام کت در هزارتوی عشق
جستجوی کتاب تام کت در هزارتوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب تام کت در هزارتوی عشق از نگاه کاربران
این خواندن فوق العاده است. با این واقعیت که این کتاب توسط یک پسر نوشته شده که زندگی خود را در مورد جنگ ویتنام نوشته است، فریب نخورید. اوبرن نویسنده ای فوق العاده است که در مورد جنگ توضیح می دهد؛ همانطور که معلوم می شود، حوصله ی فوق العاده ای هم ندارم. داستان بر روی فرارهای یک مرد - راوی - که خود را به عنوان هدیه ی خدایان به زنان معرفی می کند، متمرکز می شود. متاسفم، آنها مخالف، به اثر کمدی. من فکر می کنم آنچه که این کتاب را خیلی موثر می داند این است که شما فقط از نظر روایتگرها خواندن دارید، بنابراین در جهان احساسات بلند و خودخواهی عالی وجود دارد، حتی در حالی که زنان اطراف شما را به عنوان یک تند و خوشی نگاه می کنند. بهترین مقایسه من با لولیتا است، در حالی که رفتارهای بد راویان از طرز تفکر خودشان فیلتر شده است. هرچند عدالت کتاب را در اینجا انجام نمی دهند. این چیزی است که می آید این است: اوبرین به طرز وحشیانه ای می نویسد و نخستین آهنگ او در کمدی مستقیم به زیبایی اعدام می شود. از دست ندهید

مشاهده لینک اصلی
داستان های ریسندگی که در آن جایی بوده است و چه چیزی در حالی که آنها وجود دارد، یک جریمه خوب و متعادل است که در آن زمینه قابل قبول و تصادف غیرممکن می بایست یکدیگر را در فضای عادی گرانش که خواننده را در تعلیق نگه می دارد، تعجب کند. واقعی و آنچه از کل پارچه ساخته شده است. تام گربه در عشق Tim OBrien رمان یک مرد بسیار هوشمند که قادر به گفتن حقیقت نیست اولین بار به داستان او می گوید، کمدی عالی از رفتار است. رمان کالج، استاد برجسته زبان شناسی، سعی دارد سگ خود را به عنوان او را از نبوغ خود و فاتحه های خانم ها، تا زمانی که در طول زمان به عنوان دروغگو است که عواقب کمیک است که می تواند رقیب هری Crews بدترین disfunkals جنوبی است. خنده دار، تلخ. با این حال، شخصیت دلسوز در بسیاری از افراد وجود ندارد. اوبرین، با این حال، می نویسد بسیار خوب، نثر فاکس - نابوکوف خود بخود.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم مشکل نوشتن این بررسی را داشته باشم، چون گاهی اوقات خودم را با صدای بلند گفتم: @ Brilliant! @ Others؟ من Tomcat در عشق را دوست دارم - شاید - به شدت با صدای بلند و باور نکردنی نزدیک جاناتان Safran Foer. آنها هر دو توسط شخصیت های فریبنده با آنچه که بهترین توصیف به عنوان neurosis می شود نقل شده است. مسئله ای که با رابرت رابرنز روبرو است، او به شدت غیرقابل اعتماد است (همان طور که راویان راویان به طور کلی)، و در نهایت احساس خشنودی کرد. من یک تغییر قابل ملاحظه ای در طرح داشتم که اگر سرم را تکان دادم، مهربان باشم. بر خلاف Obrens ویتنام رمان هایی که خودشان را غیر واقعی می کنند، این داستان نیاز به ساختار بیشتر دارد. این به این معنی نیست که نوشتنش درخشان نیست. خیلی خنده دار است، اما اغلب غمگین (اگر شما اعتقاد داشته باشید آنچه که شما در حال خواندن به حقیقت داستان)، این کتاب نشان می دهد کاملا متفاوت تیم OBrien از Ive قبل از خواندن. برای همیشه مطمئن شوید که اسم مستعار است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی. من سبک نوشتن خود را دوست داشتم، آن را کاملا با توماس Pickering، استاد زبان شناسی، تطبیق زبان مناسب است. حتی اگر پیکرینگ یک خوک وحشیانه و غم انگیز است، نوعی سرگرم کننده و بله شخصیت دوست داشتنی است. داستان این است که Pickerings تلاش می کند تا همسر سابق خود را با اشتباهاتی که در رابطه با روابطش با زنانی که او با آنها ملاقات می کند، برده شود. پیکرید معتقد است که تمام زنان که او با آنها ملاقات می کند یا حتی از آن عبور می کنند، با او عاشق می شوند. بنابراین، حتی با توجه به اینکه او با همسر سابقش برنامه ریزی می کند، او نیز با همکاری های جوانان دانشگاه هماهنگ می کند. پیکرینگ به طور بالقوه توسط یک زن که در خانه دوران کودکی اش زندگی می کند که شوهرش در زندان است، نجات پیدا می کند. با وجودی که او با او عاشق می شود، هنوز نمیتواند خود را در برداشتن زنان دیگر کمک کند - و حتی آنها را در مورد خانه ای که اکنون به اشتراک می گذارد، می آفریند.

مشاهده لینک اصلی
تامکت در عشق کتاب بسیار قابل خواندن و سرگرم کننده بود و بسیاری از تصورات فکری را در شیوه ای غیر قابل تحسین ارائه می داد. این کتاب عمدتا درباره تعاملات میان مردان و زنان و تفسیر آن از شخصیت های اصلی است. آن را بی وقفه اجرا می کند، با یک روایت جذاب است که حتی برای توصیف غم انگیز ترین تجربیات، برای فکر می کند. علاوه بر این، OBrien یک کتاب بسیار طنز آمیز ساخته است و هیچ گونه ضعفی از شخصیت ها را نادیده نمی گیرد، یک اقدام متعادل کننده ای که در ذهن من برای ایجاد یک رمان خنده دار اما متفکر ضروری است. تم ها ویتنام در حال حاضر، مانند همه کتاب های OBriens، اما بسیار خاموش در اینجا، ساخت یک تعجب است که او می تواند آمده اگر او تا به حال هرگز به ویتنام رفت. حساب عالی، قابل خواندن از یک مرد روابط غیر معمول با دیگران.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تام کت در هزارتوی عشق


 کتاب انسان در جستجوی خویشتن
 کتاب برادر سالاری
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب خاطرات خاندان کین - هرم سرخ
 کتاب جنگ جهانی دوم
 کتاب عشق و یک دروغ