کتاب تاریخ عشق

اثر نیکول کراوس از انتشارات مرکز - مترجم: ترانه علیدوستی-ادبیات آمریکا

آلما سینگر، چهار سالی است که در حال تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای تنهایی مادرانش است. به اعتقاد او ممکن است آن را در یک کتاب قدیمی که مادرش دوست داشتنی است، کشف کند، در جستجوی نویسندهش پیدا میکند. در سراسر نیویورک یک پیرمرد به نام لئو گورسکی سعی دارد کمی طولانی تر بماند. او روزهای خود را صرف خوابیدن از عشق گمشده می کند که شصت سال پیش در لهستان الهام بخش او برای نوشتن یک کتاب بود. و اگر چه او هنوز آن را نمی داند، این کتاب همچنان زنده ماند: عبور اقیانوس ها و نسل ها، و تغییر زندگی ...


خرید کتاب تاریخ عشق
جستجوی کتاب تاریخ عشق در گودریدز

معرفی کتاب تاریخ عشق از نگاه کاربران
کتاب دیگری درباره عشق ابدی؟ چند بار این موضوع به مرگ مورد بحث قرار گرفته است؟ هزاران نفر و هنوز. این کتاب در مورد یک نوع نادر از عشق است. یک مورد منحصر به فرد است که بی فایده است و تنها می تواند توسط دست های ظریف از virtuoso بیان می شود که نشان می دهد در سکوت بین کلمات ناخواسته، بین کاما و semicolons. از آنجایی که یک حس عمیق به عنوان عشق نشان داده شده در تاریخ عشق را نمی توان توسط زبان متعارف پنهان شده است. حرکات، کمک از چند حس همکاری و شهود مداخله در یک بار مورد نیاز است. ضربه Tap.Nicole Krauss ادغام تفکرات بی تکلف با طنز و حساسیت تازه برای ارائه تم های برطرف کننده مانند آسیب دائمی که هولوکاست بر روی بازماندگان و یا درگیری از سخت لایه ها، فردی و جمعی که هویت را تشکیل می دهند؛ و از آنها به عنوان پس زمینه استفاده می کند تا پازل چهار صدای روایت غیرواقعی را بیابد که صفحات را افشاء می کنند تا داستان های ظاهرا غیر مرتبط خود را افشا کنند. ظاهری ها فریب خورده اند و کلید حل این رمز و راز غم انگیز نهفته در صفحات نوشته شده از دست داده - و یا شاید غصب - نسخه خطی، نشان دادن یک تمرین ذهنی از metaliterature.Leo Gursky می خواهد توجه شود، قابل ملاحظه از طریق تعامل با غریبه ها، زیرا او منجر به زندگی غریبانه ای شده است که تنها در خاطرات خود از زندگی قبل از جنگ واقعی است. در حال حاضر یک مرد سالخورده در نیویورک است، او در فاصلۀ بین آسیب های گذشته اش در لهستان اشغال شده و در حال حاضر ناپاکش به دام افتاده است. همچنین نویسندۀ مشتاقانه با خیال پردازی گسترده، که او به طور ناخوشایندی نوشته های مسیحیان را نادیده می گیرد، به آرزوهای فرشتگان می پیوندد که اولا و تنها عشق او، Alma MEREMINSK-Yâ € یا آن Alma Moritz بود؟ Alma Singer تنها چهارده ساله اما بسیار بالغ برای سن او او ذهن خود را در ردیابی کردن زن که پس از دنبال کردن موضوعی از یک کتاب ویژه که مادرش به زبان انگلیسی ترجمه می کند، رد می کند، که یک جشن گرامی برای او توسط شوهر مرحومش بود که او هنوز هفت سال از او مرگ. زوی لیتوینوف جوانان و تمایل خود را برای تبدیل شدن به یک نویسنده با گورسکی به اشتراک گذاشت و تنها یک اثر ادبی خود را منتشر کرد، که یک بار در شیلی تأسیس شد، زیرا همسر متعهدش، رزا بر ارزش ارزشمند و نادر خود اصرار داشت. پرنده نام مستعار Almaâ € ™ ثانیه جوان است برادر، که معتقد است که خودش یکی از 36 عادل مقدس یا لامود Vovnik است، که توسط مسیحا برای کمک به روحهای از دست رفته فرستاده شده و خواهرش را به عنوان ذینفع قدرت عرفانی خود انتخاب می کند. قطعات تنظیم شده اند. آیا میخواهید بازی کنید Tap Tap.The نتیجه این بازی چیزی است که اولویتبندی قصهگویی مبتکرانه باید باشد. نور و وزن. شوخ طبعی و دلهره آور تراژیک و بی سر و صدا. نتیجه نیز جایگزین سینمایی از خطوط داستان همپوشانی است که به رغم طرح پراکنده آن، یک فضای متداول و شاعرانه ای را به وجود می آورد که قادر به غلبه بر غریبه های متفاوتی از راویان و نقشه های موقتی از جایی است که آنها از صفحه پراکنده می شوند و واقعی می شوند خواننده ناخوشایند. در نهایت، نتیجه تفکر عظیم در مورد عواقب خروج مجبور، تنهایی، شانس و البته، قدرت ترقی و تقویت _ _ _ عشق، کلمات و ادبیات است که هیچ عاشق ادبیات خوب بی تفاوت است. â € œReally، thereâ € ™ T بسیار می گویند.او یک نویسنده عالی بود. او در عشق افتاد.این زندگی او بود. \"آیا شما می توانید از هر چیز بزرگتر از آن فکر می کنم؟ همچنین I.Tap شیر می تواند.

مشاهده لینک اصلی
@ اگر شما نمیدانید چه احساسی دارید دوست دارید کسی که دوستش دارید برای اولین بار دست زیر دست خود را بپوشانید، چه شانس وجود دارد برای عشق؟ چه چیزی تجربه خواندن است؟ من به این کتاب رفتم و هیچ چیزی راجع به این موضوع نفهمیدم. همه می دانستم این است که توسط بسیاری از دوستان Goodread من بسیار مورد توجه قرار گرفته است. آنچه شما باید بدانید این است که درست بعد از اینکه من آن را خواندم، روزهای دیگر را صرف ردیابی و رفع اشکالات و سرنخ هایی که ممکن است نادیده گرفته ام صرف کنم. آیا بعد از تماشای حس ششم برای اولین بار متوجه شدید که شما همان کار را انجام می دهید؟ دروغ نگو! این کتاب یک مطالعۀ قانع کننده و دلربا از تنهایی، از دست دادن و نوجوانی است. حداقل 10 تا 15 کاراکتر به طور ناخواسته توسط یک کتاب منتشر شده به زودی پس از جنگ جهانی دوم به نام \"تاریخ عشق\" کشیده شده است. رمز و راز در پشت نویسنده و نشر آن، و زندگی های مختلفی که تا به امروز در آن قرار دارد، در مجموعه ای از نوشته های مجله شخصی منتشر می شود. مرکزی برای رمان یک گروه از نوجوانان است که هرکدام از آنها زنده ماندن و / یا فرار از اشغال لهستان نازی تنها برای پیدا کردن تنهایی و غم انگیز قریب الوقوع است که در انتظار آنها است زمانی که آنها شروع به شروع @ من حدس می زنم این بستگی به آنچه شما در حال رفتن در حال حاضر، اما این کتاب فقط قلب من را به اندازه کافی صدمه دیده است. کافی نیست که گریه کنید، اما به اندازه کافی به من یادآوری می کنید که من انسان هستم و همه ما شرایط شخصی داریم که برای غلبه بر آن تلاش می کنیم. گاهی اوقات یک روز خوب در یک ماه غم انگیز است که بسیار گران است که ما تنظیم خورشید را می فهمیم. هرچه بیشتر در مورد آن فکر کنم، سوالات بیشتری دارم. عشق چیز پیچیده ای است، هرچند که آن را فوفول، متقابلا یا هرگز به ثمر رساند ... این می تواند چیزی است که ما را به جلو می برد و هر روز صبح از خواب بیدار می شود. این بسیار قدرتمند است، و Krauss کار فوق العاده ای را برای پخش این پیام انجام داد.

مشاهده لینک اصلی
چطور در مورد تاریخچه من چهره ی من را می فهمید.

مشاهده لینک اصلی
FANTASTIC ..... دوست داشتنی ..... خوبه دوباره دوباره !!!!!! من عاشق این کتاب !!!!!!!!!!

مشاهده لینک اصلی
1. چیزی که من در مورد رمان Krauss دوست دارم لئو Gurskys ماندنی، حضور تنها. بخش هایی از رمان از دیدگاه وی بیان شده است به طرز شگفت انگیزی زیبا است. آلما زاده نوجوانی زودگذر است. صدای او برای من کمتر از لئو گورسکی قانع کننده است، اما هنوز هم خوب است. توسعه آهسته ارتباطات بین لئو، آلما، زوی لیتویوف، اسحاق و کتاب تاریخچه عشق در شرایط نه تنها از طرح، بلکه موضوع .2 عواقب ناخوشایند در مورد کتاب. عادت گفتن @ و در عین حال @ آلما لیست. هر یک از بخش های او از کتاب به صورت لیست نوشته شده است. پس از گذشت مدتی، قدیمی می شود، حتی اگر یک پرنده جالب توجه باشد. معرفی پرنده، برادر آلما به عنوان یک راوی جدید در 30 یا بیشتر از صفحات رمان. من کراوس را ترجیح دادم تا یک دستگاه روایت دیگری پیدا کنم یا او را به طور کامل به بقیه کتاب بسپارم. من هنوز مطمئن نیستم که ساختار پایان. به ارمغان آوردن صدای روایت آلما و لوز در صفحات متناوب، یک ترفند شسته و رفته است، اما این شامل یک تغییر اساسی در تن و گشت و گذار می شود. چیزی که من در مورد 80-85٪ کتاب اول آن را دوست داشتم بسیار با ماهیت بازتابی توسعه طوفان ارتباط داشت. در اینجا، ناگهان، ما در حال حرکت به جلو در آنچه که اساسا در زمان واقعی است و فقط بخش های کوتاه از هر صدای روایی در یک زمان داده شده است. محتوای پایان دادن به. بدون اینکه به اینجا خیلی اهمیت بدهم، می گویم که صحنه نتیجه به نظر می رسد که آن را می خواهد عمیق و معنی دار باشد، بلکه به جای آن توخالی بود. یک وحی بزرگ وجود دارد، اما این ارتباطی بین لئو و آلما وجود ندارد (یا آلما). خواننده در مورد لئو و آلما و همچنین لئو و کتابش آویزان است. 4. چه چیز دیگری می گویند به رغم تردید های من در مورد پایان رمان، چهار ستاره برای شخصیت های قانع کننده و توانایی آن برای ایجاد خلق و خوی از طریق توسعه آن شخصیت ها می شود. من این کتاب را در ساعت 11 بعد از ظهر شروع کردم، فکر کردم می توانم دریافت کنم قبل از اتمام آن فردا بر روی آن پرش کنید، اما اکنون 3:30 صبح است و من این کتاب را به پایان رسانده ام. من نمی خواستم از خواندن آن جلوگیری کنم و نمی توانستم آن را تا زمانی که به پایان رسید رسیدم. شاید این توانایی است که خواننده را جلب کند و پیش بینی کند که او قبل از خواب خوابیده باشد و این باعث می شود تا پایان سبک وزن، ناامید کننده باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تاریخ عشق


 کتاب روانشناسی رشد و تحول انسان
 کتاب تحول روح، تجلی عشق
 کتاب پیامبر
 کتاب خنده در تاریکی
 کتاب روز صفر
 کتاب راز سایه