کتاب تابستان قوها

اثر بتسی بایارس از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-ادبیات آمریکا

متنِ پشت جلد:

سارا دختری که تابستان چهارده سالگی، یا به قول خودش «مزخرف‌ترین» تابستان عمرش را می‌گذراند، پس از گم شدن برادر عقب مانده‌اش، بینشی نو نسبت به خود و خانواده‌اش پیدا می‌کند. رمان لطیف و عاطفی «تابستان قو‌ها» داستان دل نگرانی‌های نوجوانان در دوران بلوغ است.
خانم بتسی کرومر بایارس، نویسندهٔ نام آشنای آمریکایی کارش را با حرفهٔ روزنامه نگاری آغاز کرد و تاکنون کتاب‌های بسیاری برای کودکان و نوجوانان نوشته است. از ویژگی‌های آثار او پرداختن به مسایل روان‌شناختی نوجوانان و درک عمیق عواطف و احساسات این گروه است.


خرید کتاب تابستان قوها
جستجوی کتاب تابستان قوها در گودریدز

معرفی کتاب تابستان قوها از نگاه کاربران
رمان داستانی مستقل برای بزرگسالان جوان که در اطراف سارا چهارده ساله زندگی می کند، فقط با بلوغ کامل با آن برخورد می شود. در سال 1971، \"تابستان سحر\" مدال Newbery را به دست آورد. My TakePuberty به سارا سخت حمله می کند و بیارس کاملا درخشش در نمایش او از زشت و درام یک نوجوان جوان با ناامیدی در مورد پدر و بی تفاوتی خود را با برادر کوچک خود - این حلقه تا صادقانه به روابط خواهر و برادر! احساس شدید او درست و غلط و همچنین تمایل او برای محافظت همراه با پوست بسیار نازک است. در اواسط دهه 1960 و فقط در چند صفحه، Byars به ​​ما یک زیرچشمی سریع را به چند روز از Godfrey زندگی خانوادگی با تمرکز بر روی سارا و سپس چارلی، ما را به یک عمر اطلاعات ارائه می دهد و ما هنوز هم می خواهیم که بیشتر بدانیم. می خواهم بدانم که چرا عمه ویلی به این خانواده کمک می کند؟ گذشته اش چیست؟ چرا پدرش از شهر خارج می شود؟ بیماری چیست؟ با چارلی چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پدر آنها چگونه همه آنها را درک می کند؟ چشم انداز او چیست؟ چگونه سارا در حزب چکار می کند؟ داستان این تابستان فقط افتضاح است. هیچ چیز درست نیست سارا آن را همانند تابستان گذشته می داند. فقط در سال جاری چیزی متفاوت است. سپس عمه ویلی نیروی سارا را به برادرش می برد تا قوها را ببیند، زیرا در شب چارلی بیدار می شود. نیاز به دیدن قوها دوباره. و چارلی ناپدید می شود. صبح روز بعد کینه و نفرت به نظر می رسد که خانواده ها با سارا عجله می کنند تا جستجو کنند. جستجو با کمک دشمن او جایی که او حقیقت را می آموزد. CharactersSara Godfrey در تابستان امسال 14 ساله است و خسته، عصبانی و وسواس به نظر می رسد که او به سختی می فهمد. مریم وایکک بهترین دوستش است. او باید، همانطور که بی نهایت بیمار است، همانطور که آنها با هر یک از طرفین مخالفت می کنند! واندا خواهر بزرگترش است. چارلی برادر 10 ساله ای است که به لحاظ ذهنی به چالش کشیده شده است و زمانی که او خیلی جوان بود، آسیب دید. عمه ویلی با سه فرزند زندگی می کند در حالیکه پدرش ساموئل در طول هفته از شهر خارج می شود. فرانک پسر دوست Wandas است و وارد Wanda به دریاچه می رود تا قوها را ببیند. در موتور روروک مخصوص بچه ها جو Melby یک پسر در کلاس او است. یک پسر که سارا برای آنچه که او انجام داده است، نگران است. جلد و عنوان The Cover به نظر می رسد کرم خالص در بالای یک کرم پس زمینه با کیفیت 1960ish، نرم پیتر مکس کیفیت به قهوه ای بنفش بنفش و آبی رنگ در سراسر پوشش در سراسر و از طریق آبرنگ نقاشی شده و پراکنده چارلی و سارا که به نظر می رسد در وسط هوا نشسته اند. پس از زاییدن سبز که در سینه گاوها شکسته می شود، در شلوارهای چارلیز با بنفش و آبی در شلوار سارا تکرار می شود. تی شرت افراطی چارلیز در کرم ها، اسطوخودوس بنفش و بنفش بنفش بنفش عمیق است. کفش تنیس Saras پرتقال روشن است که او را تشویق کرده است. عنوان نشان دهنده تابستان قوها است که چارلی تحریک شده و سارا را ترک ناپدید شده است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوباره خواندم که خیلی دوستش داشتم به عنوان یک کودک. اساسا این کتاب کامل است. روند در کتاب های کودکان در حال حاضر این است که شما باید از طریق گلو در خط مقدم خواننده را جذب و عمل بدون توقف. اما این کتاب ملایم و معرفتی از آن زمان (70s) است و اساسا شخصیت محور است. من به عنوان یک فکر نه ساله فکر می کنم این کتاب واقعاdeep @ - و من هنوز هم فکر می کنم به یاد داشته باشید! همچنین، من واقعا در Betsy Byears خیره کننده تصویر اوتیسم شگفت زده شد، حتی اگر او آن را نمی خواند، زیرا مردم معمولا این تشخیص را دریافت نمی کنند. (چارلی یک تب بالا به عنوان یک کودک داشت، پس از آن متوقف صحبت کردن، و در حال حاضر بر روی اشیاء زیبا خراشیده، دارای مهارت های خوب موتور حرکت، با گذراندن مشکلات، و نیاز به روال خود را دارد.) چارلی و سارا هر دو شخصیت های بسیار دوست داشتنی و کوچک جهان شهر بسیار واقعی است

مشاهده لینک اصلی
من این را به عنوان یک کودک خواندم؛ من مطمئن هستم که انجام دادم من مطمئن هستم که من به عنوان یک کودک به عنوان وسواس به عنوان من در حال حاضر بود. من تصمیم گرفتم که هر 10 کتاب جایزه برنده جایزه نوبل را بخوانم و این برنده جایزه 1970 در فهرست 1979 بود. مشکل این است که من نمی توانم به یاد داشته باشم که آیا من آن را دوست داشت یا نه. پس از خواندن آن امروز، روشن شد چرا: این در مورد به عنوان به یاد ماندنی به عنوان بستنی وانیلی است. بد نیست، فقط عالی نیست دختران پنجم من که آن را برای دایره ادبیات خواندند، از آن لذت می برند، و من می گویم که این کتاب ها را در همه گروه ها از کتاب های Pony Pals و Babysitters Club می برد. من فقط نمی خواهم آن را بیابم

مشاهده لینک اصلی
پایان دادن ناامید کننده بود، \u0026 amp؛ گفت و گو بسیار عجیب و غریب بود. من حتی شخصیت اصلی را هم بیشتر دوست نداشتم. من واقعا مطمئن نیستم چرا این برنده ی نیوبری بود، مگر این واقعیتی بود که با موضوع ناتوانی های ذهنی روبرو شد.

مشاهده لینک اصلی
داستان شیرین در مورد یک دختر و برادر خاص خود را نیاز دارد. صدای آرام و روایت صادقانه ... یک داستان خوب. نسخه صوتی به خوبی انجام شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان قوها


 کتاب زندگی دوم
 کتاب شک
 کتاب بهبود
 کتاب شیرین کاری های شگفت انگیز سرمگس
 کتاب خاطرات خون آشام (۱)
 کتاب جنگی که نجاتم داد