کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم

اثر دیوید سداریس از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-ادبیات آمریکا

اگر یک چیز به دردبخور توی آن خانه بود، چیزی حتی شبیه بستنی، مدت‌ها پیش خورده شده بود. این را می‌دانستم و برای همین از فریزر دوم که توی انباری بود صرف نظر کردم و یک‌راست رفتم سراغ فریزر برهوت توی زیرزمین. پشت مرغ‌هایی که پارسال توی حراج خریده بودیم و بسته‌های گوشتی شبیه شاه‌بلوط که روی‌شان را لایه‌ای ضخیم از برفک خون رنگ پوشانده بود، یک قوطی بستنی پیدا کردم. وانیلی و به رنگ چرک. این‌‌قدر درفریزر مانده بود که حتا من بچه هم با دیدن برچسب قیمتش احساس کردم سنی ازم گذشته، «۳۵ سنت! با این پول تو این دوره و زمونه هیچی نمی‌شه خرید!»


خرید کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم
جستجوی کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم در گودریدز

معرفی کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم از نگاه کاربران
با اغماض سه دادم. فکر می‌کردم این از @ بالأخره یه روزی قشنگ حرف می‌زنم@ بامزه‌تر باشه. یه جاهایی واقعاً بود و تو ذهن من موندن. بیشتر از همه نگاه انتقادی‌شو دوست داشتم که اصلاً هم تحمیلی نبود و با طنز ملموس‌ترش کرده بود. شاید از یه سری عقایدش خوشم نیاد و به هر حال شخصیت عجیبی که داره. به نظرم یه آدم اپیکوری می‌آد، منتها منطقی‌تر و جاافتاده‌تر. اما بعضی طنزهاش هم خنده‌دار نبود خب. یکمی سلیقه‌ایه این چیزا بیشتر.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب اولین کتابی بود که از دیوید سداریس خوندم و اعتراف می کنم چون نسبت به دو تای دیگه اسم بامزه تری داشت اتخابش کردم.
نیمه اول کتاب زیاد هم خنده دار نبود. بعضی قسمت ها بامزه بود ولی به عنوان کتاب طنز امیدوار کننده نبود. نیمه دوم کتاب خیلی بهتر بود.
در کل نوع نگارش و دیوید سداریس و اشاره هایی که به مسئله های اجتماعی می کرد رو دوست داشتم.
با یکی از دوستام که راجع به کتاباش صحبت می کردم گفت به نظرم کتاب های سداریس یه جور طنز آمریکایی داره و برای اینکه جذبت کنه باید یه حداقل آشنایی با فرهنگشون داشته باشی، ولی حرفای خوبی می زنه.
ترجمه پیمان خاکسار واقعا عالی بود.اونقدر خوب که سانسوری که بعضی قسمت های کتاب رو [...] و بعضی از کلمات رو مودبانه تر کرده بود تو ذوق نمی زد.

مشاهده لینک اصلی
بله دیوید سداریس حتی از من بزرگتر است. (هر سال سخت تر و سخت تر می شود کسی را پیدا کرد که ...) اما او به اندازه کافی نزدیک است که ما عمدتا معاصران هستیم، بنابراین، چهره اش چهره من است و این باعث خوشحالی من می شود. مثل سداریس، می توانم به وضوح رویدادهای عرفانی که در کلاس سوم رخ داد، - روزی که Bastard، Marty W.، من را در زمین بازی پایین آورد و شلوار مورد علاقه من را از بین برد (درست است که آنها ریش گذاشته بودند، شاید شاید او این را به نفع خود انجام داد)، اما هیچ من نمی توانم تولد اولین فرزندم را به یاد داشته باشم. او از من بیرون آمد و من آن را به یاد نمی آورم! و من نیز ناراحت شدم که دیگر هیچ کس برای مسافرت هواپیما لباس نمی گیرد: مثل کسی که در کنار شما بود کفش لهستانی را از یک خوک شستشو می داد، سپس ناگهان اسفنجش را به زمین انداخت و گفت: «فک کن. من به لس آنجلس میرفتم! ممکنه این فقط کتاب درست در زمان مناسب بود یا شاید به خاطر مرحلهی ترسناکی که من در حال تجربه شدن دارم، اما از لذت کولونوسکوپیها تا پیدا کردن جغد Taxodermied کامل، من هر مقاله ای را دوست داشتم در این کتاب حدس می زنم تنها سوال هنوز باقی مانده است این است که چگونه می خواهم مادر خواهرم را دریافت کنم، زن دیگری که هنوز ایمیل های من را به طور منظم در مورد امکان مشخص بودن پرزیدنت اوباما که در کشور دیگری متولد شده است، می پوشاند کلاه مخروطی شکل شکل گرفته با کلمات: AnotherSavvySeniorHopesObamaLoses همه چیز

مشاهده لینک اصلی
بعضی از قسمت های کتاب از دیگران لذت بردم. من فکر کردم --- این امر (همیشه می شود) بسیار سرگرم کننده تر خواهد بود تا صدای دیوید سداریس را بخواند و این داستان ها را بخواند - به جای خواندن آنها به خودم. کتاب مورد علاقه من نیست - خندیدم. (و لمس شد) به علاوه، چگونه کسی نمی تواند لبخند بزند، فقط می گوید دیوید سدیاریس نام دارد! :)

مشاهده لینک اصلی
من احساس می کنم که من در حال حاضر در برخی از نوع لیست سیاه NPR برای دوستدار دیوید Sedaris. مثل، Ill تماس بگیرید تا به صندوق بعدی بروید و theyll می گویند @ من متاسفم، اما سوابق ما نشان می دهد شما داد ... دیابت با جغد دو ستاره. ما نمی خواهیم پول شما را داشته باشیم. @ دو ستاره، چون نویسنده ی صالح است، مخصوصا وقتی که خود را نوشتن نکنید، و چند بار چند بار به من زل زده است، اما، واو احساس می کردم که یک کتاب در یک زمان با آن بیگانه شده است. شاید این به خاطر آن بود که من به کتاب صوتی گوش می دادم و در بعضی از مقالات شنیدن صدای خنده را می شنیدم، در حالی که پیدا کردن آنها خنده دار نبود، یادآور نوعی از تعاملات اجتماعی است که کمتر مورد علاقه من است. منظورم این است که افراد بالای طبقه متوسط ​​خیلی دچار انسداد میشوند که هرگز از @ dust accumulation حرفی نمیزنند @ و یا این همه @ audience studio studio @ پیش بینی خنده پریشان است که به طور قابل توجهی بزرگتر می خندد که جوک شایسته است؟ به هر حال، مردم @ در فرودگاه ها خوب نیستند یا @ مردم چینی خوراک غذای عجیب و غریب @ واقعا چیزهای قانع کننده ای برای خواندن در مورد نیست، و نه داستان های متعدد خود را شامل حیوانات مرده، مرگ و زخمی، و یا داستان هایی که در آن او با استفاده ازBlack @ یا @ Latino @ accents یا زمانی که او در مورد زمان خود در فقر داوطلبانه صحبت می کند. این فقط ازthis reeked @ برای شما نیست @ و boo به آن.

مشاهده لینک اصلی
این کار شاد برای شکستن قلب ده ها نیست، اما من می توانم کاری انجام دهم که کمتر از وظیفه من باشد. بنابراین در اینجا این است: دیوید سداریس خنده دار نیست او هوشمندانه، قابل احترام، شوخطلبانه، متکبر یا ترسناک نیست. او دچار کمبودهای نیست. او است که خنده دار نیست. من استدلال نمی کنم که او هرگز خنده دار نبوده و یا در برخی از نظریات آینده هرگز خنده دار نخواهد بود. من استدلال می کنم که او به طور خاص، دردناک است و نه خنده دار در Letâ € ™ ثانیه کاوش دیابت با جغدها، آخرین کتاب خود را از â € œaysays، و غیره (و آن € ™ â € œetc.â € که باید هشدار شما مانند یک پرچم قرمز دوزبانه در حوضه قایق بادبانی). کشف دیابت با جغدها کشف کردن همه درک نفوذ خود را از کمی عمیق ایرو وارونه به نظر جری Seinfeld انجام داده است (\"بنابراین آنچه که معامله با ذرت در cob است، به هر حال، منظورم اینه که من فقط میتونم این کارو بکنم، حتی جری سینفلد توسط ردای توخالی سداریس بر روی پوچ زندگی مدرن خسته می شود، و آن مردی که ادعا می کند به طرز شگفت انگیزی طنز را در یک بمب گذاری انتحاری پیدا کنید. بعضی از رفتارها در Letâ € ™ s کاوش دیابت با جغدها: - چین. غذا چیزی شبیه چیزی است که شما از دادگاه مواد غذایی در بازار استفاده می کنید، علاوه بر اینکه چینیها کاملا از نظر بهداشت شخصی متفاوتند، اگر بدانید منظور من چیست. همچنین: آیا می دانید که گربه ها را می خورند؟ - پارادایم های باور ناپذیر مسیحیان محافظه کار. سریع برای بزرگ کردن دستنوشته. در واقع دو فوری، اگر شمارش کنیم. من می توانستم این را به عنوان fill-in-the-blanks انجام دهم، اما بشکه و ماهی من و من آنها را شلیک کردم. قرارداد کتاب خود را دریافت کنید. - کولونوسکوپی. Isnâ € ™ T عجیب و غریب است که آنها شما را دست کشیدن و چوب در الاغ خود را؟ بعضی از مردم برای این کار به زندان می روند. این برای شما عجیب است! هه هه! به علاوه بسیاری از مسائل مربوط به مسمومیت - یک جمعیت دلسوز تضمین شده، اگر تا کنون نماینده من یکی را دید. - بوروکراسی بریتانیایی. شش ماه برای گرفتن مهر در پاسپورت شما. آیا این دیوانه یا چیزی است؟ - دوره های آنلاین آنلاین. چطور آنها را به چیزهایی مانند «کلاه عمیق من» روی میز می اندیشند و هرگز چیزی مفید نیستند؟ هیچ وقت کسی راجع به آن حرفی نزنید که قبلا آن را قبول کرده اید؟ آیا آنها؟ متعجب؟ متعجب؟ خوب، آیا آنها؟ زمانی که این کتاب را از کتابخانه بررسی کردم، کتابدار با پوشش ناخن اش را با دستانش گرفت و گفت: «این کتاب خیلی خنده دار است. شما به آن عشق می ورزید. «این نیست، و من ندیدم. این کتاب دیوید سداریس فتق در تلاش ناامید کننده برای خنده دار شدن است و از نظر ترسناکی ناراحت نیست و هنوز هم انتظار دارد که مردم او را در تورهای کتابی بفرستند و 27 دلار آمریکا را به هر کپی از عکس های خود بپردازند. ناامید نشوید که کتابخانه های عمومی ما به جهنم می روند.

مشاهده لینک اصلی
دیوید سدیارس به من خندیدن می بخشد. من دوست دارم بخوانم، میخواهم هر شانسی را که بخواهم، بخوانم، اما در اینجا، در این مورد، از خوانندگان بالقوه دعوت میکنم تا به جای آن گوش کنند. کتابهای سدراری خنده دار هستند، اما واقعا لذت بردن و واقعا درک تجربه دیوید سداریس، شما باید به او گوش دهید و مقاله ها و طرح های خود را بخوانید. کتاب صوتی کلید است. تحویل او، بینی و مرموز زنانه، کامل است. Sedaris زمان کمدین جانباز است و او فقط خیلی خنده دار است. کاوش دیابت با جادوگران، مجموعه جمع آوری مقاله های او در سال 2013، داستان کوتاه و مشاهدات ممکن است کار مورد علاقه من از او باشد که تا کنون خوانده ام. دیوید از دوران کودکی ما در کارولینای شمالی گذر می کند و ما دوباره از خانواده و همکارانش بازدید می کنیم. سدیرس مسافرتی جهانی است و چشم و چشم و چشمش به جزئیات در خارج از کشور برای صحنه های خاطره انگیز و خنده دار ساخته شده است. دیدار خنده دار و لذت بخش با یک مرد با استعداد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم


 کتاب حفره های تاریک لونا
 کتاب زنی پشت پنجره
 کتاب امبرسون های باشکوه
 کتاب قدرت اعتماد به نفس
 کتاب جادوگر تاریکی
 کتاب از سقراط تا سارتر