کتاب بلبل

اثر کریستین هانا از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: آفاق زرگریان-ادبیات آمریکا

جوانان امروزی دوست دارند همه چیز را در مورد همه بدانند. آن‌ها فکر می‌کنند که حرف زدن راجع به یک مشکل، به حل آن کمک می‌کند. ولی من از نسلی آرام‌تر می‌آیم. ما ارزش فراموش کردن را می‌دانیم و وسوسه‌ی از نو آفریدن را. البته اخیرا خودم به مبارزه و گذشته‌ای که طی کرده‌ام فکر می‌کنم، و به کسانی که از دست داده‌ام. به نظر می‌رسد که انگار عزیزانم را جایی گم کرده‌ام، شاید آن‌ها را در جایی که دیگر بدان تعلق ندارند، جا گذاشته‌ام و سپس آن‌قدر گیج و مغشوش شده‌ام که نتوانسته‌ام مسیرم را ‌بازیابم....


خرید کتاب بلبل
جستجوی کتاب بلبل در گودریدز

معرفی کتاب بلبل از نگاه کاربران
هر کس باید The Nightingale را بخواند! این یک کتاب خوب نوشته شده، عاطفی و پیچیده بود. این در حال حاضر در لیست من از بهترین کتاب تا کنون است! من متوجه شدم که درخواست من برای این کتاب در شب گذشته در کتابخانهcloud بود و هنگامی که شروع به خواندن کردم، نمی توانستم توقف کنم. این اشک ها هنوز در حال چانه زدن هستند، همانطور که من این تجدید نظر را نوشتم. این کتاب در طول جنگ جهانی دوم در فرانسه توسط اشغالگران نازی ها تنظیم شده است. این داستان بر دو خواهر (ایزابل و وین) متمرکز است که دارای تحصیلات دشوار بود و نمی توانست متفاوت باشد. چگونه آنها جنگ را زنده می کنند و از طریق این دوره حرکت می کنند، قانع کننده است. زمان های سخت واقع گرایانه توصیف می شوند - مرگ، گرسنگی، فداکاری، جنایت، دلهره، عشق در زمان جنگ .... من نمی خواهم بیش از اندازه از توطئه دور بمانم - لطفا آن را بخوانید - شما از آن پشیمان خواهید شد! ! این کتاب همچنین نشان می دهد که چگونه زنان توانستند در جنگ کمک کنند. نه تنها با حمایت از خانواده های آنها برای زنده ماندن، بلکه همچنین با پنهان کردن کودکان یهودی و اسلحه خلبانان متحد برای ایمنی. من دوست دارم که هانا این داستان های شناخته شده را به تصویر بکشد. این اولین کتاب من از کریستین هانا بود ... من بیشتر جستجو خواهم کرد!

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره این را در حال حاضر (به جای شاید در آینده در آینده) بخوانید زیرا یک دوست خوب خواننده (با تشکر از شما، جنیفر!) در بررسی اخیر خود ذکر کرد که آنها فیلم را از این کتاب تهیه کرده اند. من از این لذت می برم، اما برای من می گویند که من آن را دوست داشتم نادرست است. من فقط به شخصیت ها اعتقاد نداشتم، هرگز احساس نکردم که آنها معتبر هستند یا «واقعی». در نتیجه، همه رفتارها و اقدامات ایزابل در جهت دستکاری ایجاد شده و من هرگز واقعا نمی توانم آن را لرزاند احساس به اندازه کافی بلند به خود اجازه می دهد تا به این داستان باور داشته باشید. وین بسیار مشابه بود، اما بیشتر از یک شخصیت پس زمینه است. لحظات و بخش هایی از این کتاب وجود دارد که احساس واقعی تر از دیگران را می کنند و من احساس می کنم هر صحنه غیرممکن یا نادرست است. این یک کتاب تاریخی نیست و من با دقت تاریخی نگرش خود را نسبت به آنچه که فقط برای من انجام داد و همچنین برای دیگران انجام دادم. این کمی شبیه به یک نسخه یاهو چیزی شبیه نانسی درو است. به اندازه کافی خوب، اما نه عالی، نه \"همه نور ما نمی توانم ببینم.\" برای من، که در آن این داستان واقعا درخشان است، در انتهای کتاب است. سابقه واقعی ما را غافلگیر می کند، ما در مورد آن خواندن می شنویم، داستان هایی در مورد آن می شنویم، و ما سعی می کنیم آن را به عقب ذهن خود، اگر به لحظه، به اندازه کافی، بنابراین ما می توانیم از طریق روزهای ما، انجام خرید، چمن زدن، رفتن برای کار. من با خواندن این مطلب منتقل شدم، اما شما نمیتوانید به آن کمک کنید، اما حتی با ذکر آن روزها، وحشت، غیر انسانی مردانه به انسان منتهی نمیشود، جایی که «اوه» خوشحالم که این را برای مخاطبان به ارمغان می آورد، این به اندازه کافی است.

مشاهده لینک اصلی
\"عشق ما می بینیم که ما می خواهیم باشد؛ در جنگ ما می بینیم که ما هستیم. \"\nاین یک داستان است که برای مدت طولانی با من باقی خواهد ماند. من فکر می کنم اکثر مردم موافق هستند، بهترین نوع کتاب ها کسانی هستند که احساسی قوی را تحریک می کنند و شما را احساس می کنند. از میان موارد مورد علاقه من، کتاب هایی است که من را در مورد زندگی فکر می کنند، در عشق فرو می ریزند یا من را به قطعات تقسیم می کنند و من را اشک می زنند. نایتینگال موفق شد همه این کارها را انجام دهد. همیشه با داستان های جنگ جهانی دوم و هر چیزی که در طول این دوره اتفاق می افتاد، علاقه داشتید، باید برای داستان غم انگیز آماده شوید. حتی اگر این کتاب فراتر از غم بود، وقتی که میگفتم من شکست خورده نیستم، اغراق آمیز نیستم، به زیبایی نوشته شده و کاملا فریبنده بودم. The Nightingale داستان دو خواهر، وین و ایزابل، از فرانسه است که خود را در در میان تهاجم نازی ها و مبارزات جنگ. کریستین هانا با چشم انداز متناوب به دو داستان بسیار متفاوت از طریق چشم خواهران می گوید. دو دیدگاه متفاوت که من را به فکر کردن درباره آنچه که در موقعیت هایشان انجام داد، می اندازد. آیا من با این وحشت مبارزه می کنم یا پشت سر می گذارم و قوانین را دنبال می کنم؟ وین، قدیمی ترین خواهر، با شوهر و دختر جوانش در فرانسه روستایی زندگی می کند. هنگامی که او خبر می دهد که شوهرش به مبارزه با آلمان ها دعوت شده است، او وحشت زده است. او بهترین کاری را که انجام می دهد خود را متقاعد می کند، زیرا بقای وی و دخترش این است که سر خود را پایین نگه دارد و قوانین را دنبال کند. مطمئنا وقتی Antoine بازگشت، همه چیز به حالت عادت خواهد رسید. ایسابل، خواهر کوچکتر، همیشه احساس تنهایی و ناخوشایند کرده است. پس از مرگ مادرش، او توسط پدرش رها شد و توسط وین و آنتوان، به مدرسه شبانه روزی منتقل شد. او تبدیل به یک ریسک پذیر و حاکم بر قانون می شود که به او اجازه نمی دهد تا در حالی که نازی ها همه چیز را می گیرند و فرانسه را نابود می کنند و هیچ کاری انجام نمی دهند. در کل تاریکی، ویرانی و از دست دادن، نقاط بزرگترین گیتان است. من را نابود کرد که ایزابل در نهایت کسی را پیدا کرد که واقعا او را فهمید و علاقه اش را به اشتراک گذاشت. کسی که او مشتاقانه دوست دارد، اما شرایط آن را غیر ممکن ساخته است حتی آنها را امتحان کنید و از آن بروید. همیشه خوش بین، من خود را در امیدوار بودم که امیدوارم بتوانند راهی برای کار کردن پیدا کنند. کجاست، راهی خواهد شد، درست است؟ اگر ما اینجا را در خانه امن نگه داریم - اگر جهان از بین برود، اگر این فقط یک دنیای عادی بود، آیا می خواهید یک ما، گیتان باشد؟\nداستان وین و ایسابل من را نابود کرد. من فکر نمی کنم که من همیشه خودم را گول زدم که در پایان این کتاب انجام دادم. این بهترین و بدترین پایان ممکن است قابل تصور بود. این تا کنون کتاب مورد علاقه من امسال است یا شاید همیشه.

مشاهده لینک اصلی
4.5 تا 5 ستاره - این کتاب بسیار کامل است. امیدوارم زمانی که من آن را بگویم منطقی است. من با تمام تجربیات روبرو شدم. عاطفی و گاه ناخوشایند. عشق و امید مخلوط با ترس و رنج است. گزینه های سخت که اجتناب ناپذیر هستند، انتخاب های آسان است که با خطر زیادی همراه است. این کتاب یک داستان غم انگیز وحشیانه تاریخی است. حتی اگر شما به داستان های تاریخی یا جنگ جهانی دوم نرسیده باشید، من فکر می کنم این ارزش چک کردن است. همچنین، من به شدت آن را توصیه می کنم به کسانی که از بین سایه های خاکستری و / یا دزد کتاب لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
اوه خدای من، من آن را دوست داشتم. من آن را خیلی دوست داشتم. من احساس می کردم این مدت طولانی در یک کتاب سرمایه گذاری شده است. این کتاب های اعتیاد آور، سریع و سریع YA، می آیند - فکر می کنم Heartless، یکی از علاقه مندان من در سال 2016 است. و پس از آن، کتابهای بزرگسال غنی و توصیفی بالغ وجود دارد که شما را با دانش جدید پر می کند - مثل مریخ و وحشی. این کتاب نادر زمانی است که کتاب هر دو این موارد را ترکیب می کند. و این دقیقا همان چیزی است که The Nightingale به نوعی موفق به انجام آن شد. این کتاب نگاهی به دو خواهرانی که در جنگ جهانی دوم در فرانسه زندگی می کنند. هیچکس معتقد است که نازی ها به فرانسه حمله خواهند کرد، اما دقیقا چه اتفاقی می افتد. ما از سمت وینس از داستان پیروی می کنیم؛ غم و اندوه خود را به عنوان شوهر خود را طراحی شده است و shes سمت چپ به دنبال دختر جوان خود خود را. هنگامی که یک ژنرال نازی به خانه اش حرکت می کند، همه چیز پیچیده تر می شود. سپس ایزابل، وینس، خواهر 18 ساله ای که به دنبال نازی ها می رود، به وی حمله می کند تا به گروه مقاومت فرانسه پیوست. اما گذر از جزوه ها کافی نیست و به زودی ایزابلا در یک شورش خطرناک و مخفی گرفتار شده است. من عاشق ویان و ایزابل شدم. آنها زنان قوی بودند که از بدترین حالت قرار داشتند. آنها زنان را در جنگ نشان دادند. همانطور که ایزابل گفت، اکثر مردم فکر میکردند که مردان درگیر جنگ هستند، اما خلبانان زن، کارکنان پزشکی و یا زنان را به خانه بازمی گزینند تا زمانی که شوهرانشان باز گردند. â € œMen داستان، â € من می گویم. این واقعی ترین و ساده ترین پاسخ به سوال اوست. â € œWomen با آن را دریافت کنید. برای ما یک جنگ سایه ای بود. وقتی که گذشت، هیچ مدال یا مدرک در کتاب های تاریخ وجود نداشت. ما آنچه را که در طول جنگ داشتیم انجام دادیم، و وقتی تمام شد، قطعات را برداشتیم و زندگی مان را آغاز کردیم. »\nنوشتن خیلی زرق و برق دار بود و من را شگفت زده کرد که چقدر هیجان انگیز بود. شما تصور می کنید که تقریبا 400+ صفحه داستان بزرگسالان تاریخی بسیار خسته کننده است، درست است؟ من می دانم که من انجام دادم، و من خیلی اشتباه بودم. طرح منسجم، من را از طریق صفحات کشف کرد، همانطور که ایزابل دست خود را به پاریس هدایت می کرد یا وین به عنوان یک نازی با همان سقف نشسته بود. به طور معمول، من یک کتاب دیگر Blood for Blood برای یک جنگ جهانی دوم به پایان رسانده بودم و گفتم که وحشیانه نازی ها - اما The Nightingale باعث می شود که این کتاب در مقایسه با آن خوب باشد. اشتباه نکنید - این کتاب تجاوز، شکنجه، مرگ است و از جزئیات بچه ها گرسنه نیست و یا زنان به اردوگاه های کار اجباری فرستاده می شوند. اما من به شدت جزئیات را تحسین می کردم، حتی اگر آن را به من فشار داد و یا به طرز تلخی بخواهم به جلو بروید، زیرا در ذهن دو بازماندگان قرار گرفتم. من احساس رنج، درد و عزت را احساس کردم. داستان زیبای، دلهره آور صادقانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بلبل


 کتاب سرگذشت لافکادیو
 کتاب چرا عاشق می شویم
 کتاب خانه کوچک
 کتاب واقعیت درمانی
 کتاب بن بست نورولت
 کتاب تغییر مسیر