کتاب بروکلینی دیگر

اثر ژاکلین وودسن از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: سحر توکلی-ادبیات آمریکا

از پرفروش‌ترین‌هاى نیویورک تایمز و نامزد نهایى جایزه‌ی کتاب ملى سال ۲۰۱۶ آمریکا. آگوست که در رشته‌ی انسان‌شناسی تحصیل کرده، برای شرکت در مراسم تدفین پدرش به خانه باز می‌گردد. سال‌های زیادی را صرف مطالعه‌ی مرگ، درد و غم از دست دادن عزیزان کرده. آگوست داستان را از بیست سال قبل آغاز می‌کند، وقتی با مرگ مادرش در سال ۱۹۷۳ با پدر و برادرش راهی بروکلین می‌شوند. او تنها یازده سال دارد و مرگ مادرش را انکار می‌کند. در بروکلین دوستانی پیدا می‌کند که مثل خودش زخم‌های زیادی را در زندگی به دوش می‌کشند. گروه چهار نفره‌ی گیگی، آنجلا، سیلویا و آگوست. بروکلین آن سا‌ل‌ها، بروکلین سوزن‌های آلوده به مواد مخدر و ارتباطات تهدیدآمیز و خیانت‌هاست. بروکلین آشفته و وحشی در میان قرنی زهرآلود و تلخ برای آمریکا. روزهای سخت قحطی در بیافرا و قتل‌های زنجیره‌ای و کمی آن طرف‌تر جنگ ویتنام. ژاکلین وودسن با زبانی شاعرانه و موجز خواننده را آن‌قدر به شخصیت‌های داستان نزدیک می‌کند که حتی بوی خوش آدامس بادکنکی را از نفس شخصیت‌ها می‌توان احساس کرد. داستانی سراسر چالش و پیروزی که با تکرار جمله‌ی "این‌ها همه خاطره است" یادآور می‌شود که انسان می‌تواند از تمام سختی‌ها بارها و بارها گذر کند. در هندوستان، هندوها اجساد را می‌سوزانند و خاکسترش را در رودخانه‌ی گَنگ می‌ریزند. مردم کاواتینو در نزدیکی بالی اجسادشان را در تنه‌ی درخت دفن می‌کنند. پدرم خواسته بود تا به خاک سپرده ‌شود... ؛


خرید کتاب بروکلینی دیگر
جستجوی کتاب بروکلینی دیگر در گودریدز

معرفی کتاب بروکلینی دیگر از نگاه کاربران
â € œ هر جا که نگاه کردیم، ما شاهد افرادی هستیم که سعی دارند خود را بیرون کنند. همانطور که در جای دیگری از این مکان وجود دارد. مثل یک Brooklyn دیگر وجود دارد. این کتاب مانند یک حباب صابون است: به نظر می رسد زیبا و درخشان در خارج، اما خالی در داخل، نگه داشتن چیزی جز هوا. ژاکلین وودسون واقعا دارای استعداد برای نوشتن داستان زیبای شاعرانه شاعرانه است، اما این به اندازه کافی برای پنهان کردن شخصیت های تخت و داستان های کمرویی نیست. در این کتاب شخصیت اصلی ما آگوست در سال 1970، زمانی که او و سه بهترین دوستش، گیتی، سیلویا و آنجلا، به خیابانهای بروکلین سفر می کردند، به مسافرت می رفتند. به عنوان دختران جوان سیاه و سفید با موقعیت های ناخوشایند در خانه، آنها تنها احساس امنیت در زمانی که آنها با هم، ذرت موی یکدیگر و شایعات در مورد پسران. با این حال، دوستی آنها شروع به فروپاشی می کند، چون دختران نوجوان می شوند و بی گناهی، ثبات و اعتماد ناپدید می شوند. از بسیاری جهات این کتاب به من یادآوری کتاب این کتاب اواخر تابستان، The Girls by Emma Cline بود. هر دو کتاب این فضایی از گرما گرم تابستان، نوستالژی دوران کودکی و پیوندهای شکننده بین دختران نوجوان (در حال رشد) است. اما کجا فکر کردم که کتاب کلاینت دارای طرح قویتری بود و کاراکترهای جامد، کتاب وودسون دور است، تلاش می کند تا چیزهای زشت زیبا به نظر برسد. نویسنده نقاشی از خیابان های خطرناک را به تصویر می کشد که معتادان و متفکرین مواد مخدر در هر گوشه زندگی می کنند و در عین حال از ما می خواهد که جذابیت را در آن ببینیم. مانند برخی نویسندگان ملودرامای مردانه انجام خواهد داد. â € œ چیزی در مورد منحنی لب های ما و نفوذ سر ما بیشتر به غریبه ها پیشنهاد شده است، ما فهمیده ایم. ما وانمود کردیم که باور کنیم که می توانیم سلاح ها را باز کنیم و خیابان ها را تنها بگذاریم. اما ما می دانستیم دروغ می گوییم مردان در داخل راهروهای تاریک، در اطراف گوشه های خیابانی، در پشت پنجره های پنجره ای قرار داشتند، منتظر بودند تا ما را ببندند، ما را احساس کنند، رنگ های خود را باز کنند تا یک نگاه اجمالی به ما ارائه کنند. من آن را خرید نکردم. من فکر نمی کنم چیزی درباره زیبایی جنسی یا تهدید آزار و اذیت جنسی وجود داشته باشد، بدون توجه به اینکه پرویز شما چه قدر است. همانطور که برای شخصیت های ما، دختران را به همان اندازه خیابان ها پیدا کردم. با توجه به نوشتن تقسیم شده Woodson آنجلا، اوت، گیتی و سیلویا باقی میراژ باقی می ماند، مراقبت از خاطرات دوران کودکی با آنها به جای ویژگی های شخصیت. داستان ماه اوت با خانواده و مریض مریض من حداقل مراقبت می کنم، اما دختران دیگر هرگز برای من واقعی نیستند. بنابراین اگرچه من در حال حاضر این کتاب را در فروشگاهها مشاهده میکنم، من فکر نمیکنم که ارزش آن را داشته باشیم و ستایش کنیم. من علاقه مند به خواندن مجموعه شعر وودسون در آینده هستم، اما در اینجا در این خاطراتی از بروکلین استفاده می شود که نوشته اش فقط برای من تخت است.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن و دوست داشتن، سالن برون دختر رویایی، با مشتاقانه منتظر ژاکلین وودسون جدیدترین کتاب بود. انتظارات بالا من بیش از حد بود. این داستان داستان دوستی قدیم و دخترانه، که در سال 1970 در بروکلی قرار دارد، بسیار جذاب است. خاطرات خاطره انگیز، شاعرانه و غیر خطی، خاطرات ماه آگوست از دوران کودکی او با هم تلفیق می شود تا یک داستان از دست دادن خانواده را بیاموزد و یک محله را به عنوان امیدوار کننده و خطرناک به تصویر بکشد. حافظه خود تقریبا یک شخصیت درون داستان است، چیزهایی را از شخصیت ها و خوانندگان پنهان می کند تا آماده شود. این یک خواندن سریع بود، اما از آنجایی که آخرین صفحه را به پایان رسانده بودم، مدت زیادی از آن فکر کرده بودم. \"آلیسون دوتری از بهترین کتابهایی که ما در سپتامبر 2016 خواندیم: http://bookriot.com/2016 /10/03/riot-r...____________________ این کتاب برای زندگانی بسیار مفید بود چون از خواب بیدار براون یکی از کتابهای مورد علاقه من است و یکی از تنها کتابهایی است که به محض پایان خواندن آن، من برگشتم به صفحه اول و دوباره خواندن آن را ادامه داد. این به شما امکان سنجی از انتظارات من این کتاب را می دهد، بنابراین من آن را پیروزی می دانم که من خواندن آن را کمی غم انگیز بود که زمان من با اوت به پایان رسید، زیرا من می خواستم به ادامه او در زندگی خود ادامه دهد. اگر چه Brooklyn یکی دیگر از کتاب های کاملا متفاوت است که در سبک های مختلف نوشته شده است، وودسون هنوز موفق به گرفتن سحر و جادو از خواب بره دختر با ترکیبی از ریتم در نوشتن خود، شخصیت های که از معرفی آنها زنده است، و تنظیمات من به داخل منتقل شد من به طور طبیعی به سرعت خواندن اما Woodson باعث می شود من خودم در هنگام خواندن کتاب های خود را به کم کردن سرعت، به هر کلمه، هر تصویر، هر احساس مزه است. و اگر می خواهید به شما بگویم آنچه در مورد او در حال حاضر در اطراف اوت و او دوستان خود را در 70 هکتار بروکلی رشد می کنند و قبل از اینکه به شهر منتقل شوند، به شهر خود می پیوندد. آن را به زحمت زیادی بسته به سریع به عنوان خوانده شده جایی که دوستی، قلب، مرگ، مذهب، میل، نژاد، خانواده، و وفاداری مورد بررسی قرار گرفته است. \"جیمی Canavesf بهترین کتاب ما در ماه مارس خوانده شده: http: // bookriot. com / 2016/04/04 / عصبانیت

مشاهده لینک اصلی
زرق و برق دار نوشته شده، تحریک آمیز و قدرتمند!

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره نوشتن بزرگ، اما داستان اسکلتی بود، و آن را سخت به اتصال به شخصیت ها و نقطه کلی. همانطور که هر بازپرداخت ادعا شده است، این نیز مانند رمان بالغ احساس نمی شود. در نهایت، لحن بلافاصله افسرده است و هرگز اجازه نمی دهد. کمی آفتابی نیست اگر یک توازن خوب و بد وجود داشته باشد، Id احتمالا آن را 3 ستاره می دهد.

مشاهده لینک اصلی
قبل از اینکه این نویسنده را بخوانید، مطمئن نیستم که چگونه درباره او احساس کنم. این کتاب با تعداد زیاد احساسات در چند صفحه بسته بندی شده است. نوشتن بیانگر است؛ لحن یکی از غم و اندوه است. آن کاملا منحصر به فرد است، تا آنجا که واقعا برای خیلی طولانی تمرکز نکردم. من نمی توانم انگشت خود را بر روی چرا که دقیقا، اما شاید من فقط انتظار داشت چیزی بیشتر دیدنی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بروکلینی دیگر


 کتاب پلیس را خبر می کنم
 کتاب اندیشه هایی در باب صلح هنگام حمله هوایی
 کتاب سیاه و کبود
 کتاب مدل موی تازه برنیس
 کتاب بحران روانکاوی
 کتاب سرود مقدس