کتاب برتری خفیف

اثر جف اولسون از انتشارات ققنوس - مترجم: میلاد حیدری-ادبیات آمریکا

Edge Slight یک راه تفکر است، یک روش پردازش اطلاعاتی است که شما را قادر می سازد تا انتخاب های روزانه را به شما در موفقیت و شادی که می خواهید هدایت کنید. یاد بگیرید که چرا بعضی از مردم رویای خود را پس از رویای به حقیقت می پیوندند، در حالی که دیگران فقط رویای خود را ادامه می دهند و زندگی خود را برای ایجاد رویا برای دیگران صرف می کنند. این نشان می دهد که شما چگونه می توانید با استفاده از ابزارهایی که در حال حاضر درون شما هستند، نتایج قدرتمندی از فعالیت های ساده روزانه زندگی خود ایجاد کنید.


خرید کتاب برتری خفیف
جستجوی کتاب برتری خفیف در گودریدز

معرفی کتاب برتری خفیف از نگاه کاربران
فرضیه این کتاب ساده است، هر روز با بسیاری از گزینه های ظاهرا ناچیز مواجه می شوند که بعد از مدتی قابل توجه هستند. آیا باید 20 دقیقه ورزش کنم یا روی تلویزیون نیمکت نشسته باشم؟ آیا من باید یک فنجان قهوه را در هر روز استارباکس بگیرم و یا باید در خانه قهوه ای بخرم؟ آیا من باید سرمایه گذاری کنم یا بعدا صبر کنم؟ هیچ کدام از این انتخاب ها به شما نمی انجامد - امروز. این اثر بسیاری از گزینه های بسیاری را در طول زمان ترکیب می کند که تعیین می کند که در آن شما به پایان می رسد. اگر هیچ چیز دیگری نبود، به من شکرگذاری کاملا جدیدی دادم تا تصمیماتم را در نظر بگیرم.

مشاهده لینک اصلی
این خیلی بهتر از اکثریت کتابهای توسعه شخصی است. تمرین، متمرکز، روشن است - کتاب اولسون نوعی کار است که متناسب با تفکر باز خوانان را تغییر می دهد و او را قادر می سازد تا تغییرات کوچک اما موثر را در بلند مدت به دست آورند. من این کتاب را برای مدت زمان طولانی به یاد می آورم.

مشاهده لینک اصلی
هر چند وقت یک کتاب توسعه شخصی را دوست دارم در حالی که من معمولا موافقم که ایده هایی که در چنین کتاب هایی ارزشمند هستند، به ندرت از آن پیروی می کنم. با این حال، این یکی به راحتی با شیوه ی تفکر منفعلانه منحرف شده است. Slow \u0026 steady @ از لحاظ فلسفی راحت است و این کتاب به شما اهمیت هر یک از این اجزا را نشان می دهد. آن را به خوبی با یک کتاب که من اخیرا در مورد کایزن، فلسفه بهبود مستمر خواندن.

مشاهده لینک اصلی
یکی از کتابهای بهترین کتاب! این کتاب به شدت منحرف شده است فکر من! من در راه خودم بهترین نسخه خودم هستم ... اما یادآوری برای شروع PENNY من!

مشاهده لینک اصلی
خوب. من می دانم که من کتاب های توسعه شخصی را مطالعه نمی کنم و در اینجا من دو هفته از آنها خواندن دارم. اما این کتاب کاری را انجام داد که دیگران موفق نشدند. این به طور مستقیم به فلسفه من، و یا حداقل یکی که من سعی می کنم کشت. این کتاب توسعه شخصی بود که من مخفیانه در انتظار آن بودم بدون دانستن آن در حال حاضر وجود داشته است. این کتاب در مورد چیزهای کوچک است که شما انجام می دهید، آگاهانه یا نه، لبه های کمی که جدا زندگی مردم زندگی یک زندگی خوب و کسانی که در حال مبارزه و شکایت. و این چیزهای کوچک به یک طرح بزرگتر و بزرگتر از چیزهایی بستگی دارد که اساسا چگونگی زندگی و زندگی شخصی شما را به دست می آورند. من به آنچه که من در زندگی عشقم انجام می دهم را به رسمیت شناختم، به شوهرم گفتم که من هر روز او را دوست دارم، که یکی از کلید های ازدواج بزرگ با توجه به این کتاب (و خودم) است. من قبلا برخی از توصیه های لبه های کمی در مورد کار و سرگرمی را امتحان کرده ام، برخی از آن شکست خورده است، زیرا من از لبه کمی آگاهی ندارم، بعضی از آن ها هم اکنون کار می کنند، من معتقد هستم لبه های کمی چیزی است که برای من مناسب است 100٪ آی تی. اما همچنین متاسفانه در برابر من هم کار می کند، با تمام آن چیزهای کوچک که آسان است، اما آسان نیست که انجام شود. من همیشه شیشه را نیمه خالی می بینم و این به این دلیل است که من قبل از دیدن فرصتی دیدم منفی است و منفی را در همه چیز می بینم. لبه کوچکی است که تمام افکار منفی من در طول زمان جمع آوری شده است، و من باید چیزی در مورد آن انجام دهم. اولین عنصر فلسفه من است که من آن را قبول دارم. سپس تصمیم، که این کتاب برای من ساخته شده (در همه انواع حوزه های زندگی من). و سپس اقدام @ این چیزهاست و شما باید قدرت @ را داشته باشید. من هر روز این بررسی را به روز رسانی می کنم، با نتایج لبه های کمی به عنوان همراه من. اما من می دانم کارخانه آن، کشت، برداشت، و من بخشی از کشت را فراموش نمی کنم. این کار زمان می برد، اما من در مسیر درست می دانم. با تشکر از این کتاب

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب برتری خفیف


 کتاب درباره همکاری
 کتاب مغز چالش جو
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب قطار شیر دیگر اینجا توقف نمی کند
 کتاب رویش خاموش گدازه ها
 کتاب چگونه سوگیری و تبلیغات را در رسانه ها تشخیص دهیم