کتاب برای یک روز بیشتر

اثر میچ آلبوم از انتشارات پاسارگاد - مترجم: لادن محتشم-ادبیات آمریکا

چارلی، یک مرد شکسته که زندگی اش با الکل فرو ریخته و ناراحت است، به پایین به پایین خانه می نشیند و به خانه قدیمی اش می ریزد، برای پیدا کردن مادرش که هشت سال پیش از دنیا رفت، هنوز آنجاست، اتفاق افتاد آنچه در ادامه است، یک روز معمولی است که بسیاری از ما از آن می ترسیم، فرصتی برای داشتن یک والد گمشده، برای توضیح اسرار خانواده و برای آمرزش بخشیدن. جایی بین این زندگی و بعد، چارلی چیزهای شگفت انگیزی را که او هرگز در مورد مادر و فداکاری اش نمی دانست، یاد می گیرد. و او با هدایت منصفانه خود تلاش می کند تا قطعات شکسته زندگی خود را با هم کنار بگذارد.


خرید کتاب برای یک روز بیشتر
جستجوی کتاب برای یک روز بیشتر در گودریدز

معرفی کتاب برای یک روز بیشتر از نگاه کاربران
اجازه بدهید حدس بزنم شما می خواهید بدانید که چرا من سعی کردم خودم را بکشم. هنگامی که چیک دوباره با مادر مرده خود ملاقات کرد، این مرد فقط بدترین تصادف زندگی خود را داشت. او در آستانه مرگ و زندگی بود که شگفت زده شد، چرا خداوند او را فرصتی دیگر برای دیدار با یک فرد که همیشه برای او مراقبت می کند، می دهد. در آن زندگی زمان جوجه پر تلاطمی بود خرد شده از همسرش، بیکاری، اغلب مست، و اوج بود که او حتی به عروسی دخترش، ماریا دعوت نشده است. چه طور پدر و مادر صدمه دیده اند، اگر ناگهان او عکس های ازدواج پسرش را بدون اطلاع قبلی از قبل ارسال کرد؟ او بیش از حد menyedihkankah تا زمانی که پسرش خجالت به اعتراف جوجه به عنوان یک پدر بود. بنابراین نشست یک روزه با مادرش که نیمی جوجه نیم خوشحال بلکه احساس گناه برای هیچ چیز جوجه در کنار مادر خود هنگامی که او هشت سال پیش درگذشت. یک روز، جوجه برای همراهی با مادرش برای پوشیدن زنانی که پیر هستند و در آستانه مرگ هستند، صرف شد. در طول زندگی او، مادرش Chick تبدیل به یک آرایشگر قابل اعتماد شد. خوب، همراه با مادرش که چیک فقط متوجه شدم چیزهای زیادی وجود دارد که او درباره مادرش نمی داند. همانطور که مادرش به سختی کار می کرد تا به خانواده اش برسد پس از ترک پدر پدر چیکا را ترک کرد و فقط یک روز آنها را ترک کرد. خواندن این کتاب در ابتدا به من آسیب نرساند، محتوای آن meru molu. شاید دلیلش اینه که من عادت دارم شاید به خاطر احساس تنهایی برای جوجه. شاید به این دلیل که من هر روز ترسم سرنوشت من نیز Chick محسوب می شود. چه کسی می داند؟ علاوه بر گفتن جوجه و مادر خود را که یک روز خاص صرف، این کتاب همچنین در مورد گذشته خود در فصل می گوید کوتاه، با عنوان € œSaat بار او membelakuâ €، و یا فصل دیگری، تحت عنوان â € œSaat زمان وقتی من از مادر دفاع نمی کنم. \" هر دو فصل از گذشته چیک می گوید که هرگز با مادرش همراهی نکرد، هرچند مادرش اغلب تنها فرزندش را در لحظات مهم زندگی اش حمایت می کرد. جوجه احساس می کند که او باید \"پدر پدر\" باشد، کودکی که مشابه است و تمام خواسته های پدرش را برآورده نمی کند، نه مادرش. به دلیل تردید در این سن جوان، جوجه بزرگتر می شود، اما ذهن او همچنان به عنوان یک نوجوانی مبهم است. او اغلب خیلی سریع تصمیم می گیرد و در نتیجه زمانی که تصمیم وی را انتخاب می کند منجر به شکست می شود، او از بین می رود و ناامید می شود. جوجه همچنین اغلب مادرش را برای عزیمت پدر خود سرزنش می کند، اگر چه در واقع او نیز نمی داند که چرا پدر و مادرش تقسیم شده است. پس از آن، در یک روز با مادرش جوجه دانم که چرا این است تا او بت پدر را ترک مادرش در زمان افسردگی متوسط ​​جوجه keluarganya.Kehadiran من اهمیت حمایت خانواده در زندگی ما را درک کنند. ممکن است ما از عشق هایی که از نزدیک ترین افرادی که واقعا صادقانه به ما عشق می دهند، نادیده بگیریم، شاید ما با توصیه های او که از طریق tirade اشباع شده است خسته شده باشیم. اما در نهایت ما همیشه به خانواده بازگشته ایم. تا جایی که می رویم، چگونه سعی خواهیم کرد بر روی اوراق قرضه شان فرو بپاش، عشق و محبتشان به ما خانه می آورد.

مشاهده لینک اصلی
وقتی که زندگی شما خیلی غم انگیز است، خانواده شما از شما رها شده است، فرزند شما شرمنده است که شما را بپذیرد و چیزی جز مشروب نداشته باشد؟ این چه اتفاقی برای چارلی بنتو افتاد؟ در دوران کودکی، چارلی از پدر، @ مادر Anak یا فرزند پاپا خواسته بود اما نمی توانست هر دو را انتخاب کند. @ Dan Charley @ @ papa @ را انتخاب کنید. این باعث می شود که چارلی همیشه سعی کند انتظاراتی را که پدرش از او می خواهد برآورده کند. او سعی کرد که پدرش را دوست داشته باشد و مادرش را نادیده بگیرد. اما زمانی که او نوجوان بود، پدر چارلی را ترک کرد و تنها توسط مادرش، پوزی بنتو، بزرگ شد. سالها زندگی خود را با احساس شرم برای مادر بیوه زندگی می کردند و دوستان خود را در شهر اجتناب کرد. تا زمانی که چارلی ازدواج کرد، شهرش را ترک کرد و از مادرش دور شد. یک روز، مادر از یک حمله قلبی بدون چارلی در کنار او جان سپرد. به نظر می رسید زندگی چارلی به یک وحشتناک تبدیل شود. چارلی از حرفه او به عنوان یک بازیکن بیسبال سقوط کرد. این به مشروب بستگی دارد. سرمایه گذاری اشتباه را انجام دهید، که باعث می شود آن را در مشروب بیشتر و بیشتر بشوید. دور از خانواده اش بمانید و همسر خود را ترک کنید و تنها فرزند چارلی را ترک کنید. در اوج خود، ماریا (نام پسر چارلی) بدون دعوت چارلی ازدواج کرد. او فقط دوکاباری را با پست و دو عکس دارد. این فقط آن انگیزه ساده برای چارلی بود که تصمیمی برای پایان دادن به زندگی اش داشت. چارلی خودکشی کرد اما با این حال، به جای پیدا کردن او از این دنیا از دست رفته، چارلی از خواب بیدار در روز گرم و با مادرش ملاقات می کند. مادر مرده او هنوز در خانواده کوچکی بود. صبحانه پخته شده و منتظر چارلی اون با خیال راحت wajahnya.Ketika شما یک روز کردم که با شخصی که شما را دوست دارم بیشتر باشد، شما باید مایل به تبادل آن برای هزاران نفر از روز از بقیه hidupmu.Ibu چارلی شود سفر خود به سه نفر از دوستان خود را گرفت و آنها صحبت کنید. زمانی که چارلی طول می کشد و از گفتگوهای خود، چارلی چیزهای زیادی را می داند که توسط مادر پنهان شده اند و او اغلب با پوزی عصبانی شده است. Humm، این کتاب پایدار تر از کتاب Mitch Albom است که دیروز خوانده ام. بسیاری از چیزهایی که در این کتاب هستند و می توانند در زندگی ما منعکس شوند. به خصوص ما چگونه با مادرانمان رفتار می کنیم. ما اغلب محبت پدر و مادر که فقط کمی عشق به ما می دهد و پدر و مادر و حتی از دست دادن سبب kasihnya.Dan غم انگیزترین این کتاب که چارلی گوید که چرا او علاوه بر Posey نیست هنگامی که او درگذشت، دنبال کنیم. دلایلی که قلب هر کودک را نابود می کند. برای اطلاعات بیشتر، شما باید این کتاب را بخوانید و تجربه کنید. مادر در آن روز تغییرات را در زندگی شارلی تغییر داده است و زندگی او هرگز دوباره باقی نخواهد ماند. بنابراین هنگامی که یک روز را با یکی از شما دوست دارید، آیا می خواهید؟ * پاک کردن اشک ** سخنرانی * توجه: من این بررسی برای همه مادر در جهان نوشتن. و برای مادر من تو را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
یک کتابی که اگر من آنرا خلاصه کنم چیزی شبیه آن است: یک داستان واقعی مانند زندگی من .. و این چیزی است که در مورد آن است، زیرا در آن نویسنده به ما می گوید که زندگی واقعی چارلز جوجه Benetto، مردی که به دلیل پدر و شوهر شکست خورد، و به ویژه پس از سالها احساس، که مادرش شکست خورده است. آن وقت است که او در خودکشی خود تنها نجات ممکن از همه چیز را بیدار می کند ... و در آنجا، بین آستانه زندگی و مرگ، که او با روح او مخالفت می کند و روز دیگر آنها را صرف می کند. این یک کار دلسرد کننده برای هرکسی است که آن را میخواند (هرچند وضعیتش در زندگی است) و چیزی را از داخل درمیآورد. این شما را بی تفاوت نخواهد گذاشت. اما مهمتر از همه، خواننده آن را با یک سن بالغ و یک سفر خاص در زندگی قدردانی خواهد کرد. یک کتاب ‰ STE شما حرکت می کند، باعث می شود شما سوگواری، یک شکاف درونی باز می شود و شما می بینید به نوعی در شخصیت تاسف ما منعکس (.. برای شرایط خود را و یا سابقه خانوادگی خود و یا احساسات والدین گناه و زمان هدر رفته، و یا شاید همه در یک بار). بعضی از آنها تقریبا به طور کامل و بعضی دیگر به طور کامل انجام می شود، خوب، تقریبا همه ما / کسانی که از داشتن یک مادر فوق العاده لذت می برند، خود راضی نیستند. ساخته شده کاریا آن ± و یا، از خود گذشتگی از خود گذشته خود را، فداکاری خود را و حتی آن را تعمیر و ما در یک مرحله خاص از زندگی ما را به ارزش آمده و ما استفاده از وقت خود را با او گرفته نمی شود و شاید زمانی که بعد ما ارزش بیش از هرگز (در سطح بیشتر یا کمتر). من قبلا آن را برای مدت طولانی کشف کرده ام، با این وجود، آن را متوقف کرده است به من حرکت می کند، زیرا آن را دقیق است، حاوی بسیاری از حقایق زندگی است. داستان در مورد عشق، بخشش و oportunidades..quià © N دوم که یک روز بیشتر می خواهید برای گوش دادن، عشق، عذرخواهی می کنیم و پدر و مادر خود را ببخش اگر ما که سوراخ در قلب که باعث می شود ما را با یک خار زندگی این فقط صلح کامل را به ما نمی دهد. کتاب چگونه می گوید ... زندگی می کند خیلی سریع و ما به جزئیات توجه نمی کنیم. وقت خود را صرف ارزیابی، ارزیابی و صرف بخشی از وقت خود نکنید (با وجود برای داشتن زندگی و مسئولیت خودمان به عنوان بزرگسالان) با شخص جادویی ترین در این جهان، که چیزی است که به شما عشق خالص ترین و بی علاقه ترین می دهد. پرونده شما (پدر یا مادر یا هر دو)

مشاهده لینک اصلی
میچ آلبوم نویسنده ای است که تا به حال زندگی می کند. پس از چنین نمایش های عالی مانند روزهای هفته با موری و پنج نفر که در آن حضور دارید، کپی من برای یک روز بیشتر را شگفت زده می کنم اگر او بتواند برنده دیگری را بکشد. پاسخ صحیح است بله آلبوم به مادران با داستان چارلی @ Chick @ Benetto احترام می گذارد، او به وضوح کلمات پدرش را به عنوان یک پسر جوان به او یادآوری می کند: @ شما می توانید یک پسر مامان و یا یک پسر بچه است. اما شما نمی تونید هر دو @ برای اکثر زندگی خود، جوجه به عنوان یک پسر daddys کار می کرد. حتی زمانی که پدرانش دوست داشتنی بودند، این تنها چیزی بود که او همیشه برای کسب درآمد تلاش می کرد. تا چند وقت دیگر Chick متوجه شد که هر کسی که دوست دارد آزادانه داده نمی شود هرگز نمیتواند بدون توجه به اینکه چقدر سخت تلاش کنیم. هنگامی که جوجه ها به دنبال یک خودکشی می باشند، هس از زمانی که مادران خود هشت سال پیش از مرگ خواسته اند، تنها چیزی که می خواست آرزو می کرد - امید داشتن یک روز بیشتر با یک مادر که همیشه بدون هیچگونه قید و شرطی او را دوست داشت، حتی زمانی که سزاوار آن نبود . برای یک روز بیشتر داستان چیک است، اما حتی بیشتر از داستان مادرش، پوزی، زنانی که بیشتر قربانی کرده اند و از درد و رنج بیشتری برخوردار هستند، از آنجایی که فرزندانش همیشه می دانستند. و همانطور که چیک متوجه می شود که هدی تصمیم اشتباه گرفته است، تمام آن سال ها، در حال تبدیل شدن به یک پسر بچه، نیز فرصتی برای خود را ببخشید و در نهایت تبدیل به یک فرد بهتر شد. این یک احساس عاطفی و قلب آمیز است، هرچند که آقای آلبومز قبلا منتشر شده است. در مقالات اخیر Ive خواندن نظرات منفی در مورد نویسنده که @ too sentimental @ در نوشته های او؛ همه می توانم بگویم این است که زمانی که حس گرایی شروع به جرم می کند، همه در معرض مشکل بودند.

مشاهده لینک اصلی
خوب، من غمگینم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب برای یک روز بیشتر


 کتاب مریخی ها و ونوسی ها در ارتباط جنسی سالم
 کتاب برادرسالاری
 کتاب ینگه دنیا 1919
 کتاب انجیل های گنوسی
 کتاب استثنا باشید!
 کتاب استراتژی رسیدن به استراتژی