کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-ادبیات آمریکا

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
رمان عاشقانه نور سرگرم کننده من از آن لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
به خوبی نوشته شده است، اما من بیشتر در داستان درباره چراغ ها در قبر قدیمی از داستان عاشقانه لذت می بردم، زیرا برای من خیلی قابل پیش بینی بود ... :)

مشاهده لینک اصلی
من معمولا برای عاشقانه های زیادی نمی روم، اما این کتاب خوب بود. هیچ یک از معمولترین، صابون های معمولی صابون اپرا نوع صحنه های حیرت انگیز، اما داستان واقعی است.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین من نمی توانم باور کنم که من قصد دارم به این اعتراف کنم، اما حدود دو هفته پیش، من برای دیدن Safe Haven رفتم. شاید گرایش های زنانه من نسبت به سیب زمینی از بین برود، و بعد چیزی که می دانم، من در یک سینمای تاریک با یک کیسه کوچک پاپ کورن و برخی از نوشابه نشسته ام. و من تماشا فیلم نیکلاس اسپارکس. و سپس من رانندگی خانه و تفکر به خودم ... من واقعا آن را دوست داشتم. نه به این دلیل که به خوبی انجام می شد و یا برای به دست آوردن جوایز اهدا می شد. اوه، و پس از آن حدس می زنم که باید بیشتر از این گرایش های زنانه صمیمی را به وجود آورد، و چیز دیگری که می دانم، فکر می کنم ... من واقعا باید او را امتحان دیگری کنم. من کردم. من آن را می پذیرم و آنجا شما آن را دارید من خواندن رمان نیکلاس اسپارکس، و من صادقانه به سختی می دانم که چگونه آن اتفاق افتاده است. به استثنای آن که من آنرا فاز می نامم و می دانم این فاز است که ممکن است دوباره از آن عبور کنم. از آنجا که در قلب دختر کوچکم عمیق می مانم، من عاشقانه ای را دوست دارم در تمام اشکالش و هیچ نقطه ای در انکار آن نیست. در حال حاضر به ارزیابی صادقانه داستان. خوب بود و در ابتدا، من حتی آن را دوست داشتم. اما برای من نیمه راه به هدف زد. شیمی بین دو شخصیت اصلی تقریبا غیرممکن بود. شاید Sparks باید Melanie Jacobson کمی بخواند (کل فریاد زد، HEY!) ... اما یک دختر وجود دارد که می داند که چگونه می تواند برخی از شیمی ها را بین شخصیت هایش ایجاد کند ... بهترین صحنه بوسیدن تقریبا همیشه در نوع Not My Type است. (یادداشت های جانبی ... این چیزی نیست که منحصر به فرد باشد که نام خانوادگی او «اسپارک» است، اما جرم شیمیایی بین شخصیت های او وجود ندارد؟) و این بهانه ی غم انگیز این است که داستان پتانسیل واقعی دارد. من می دانم که من سه ستاره را به آن می دهم و این بیشتر دلیل آن است که من آن را به اندازه کافی دوست داشتم تا آن را بسازم، و من می خواستم ببینم چه اتفاقی افتاد ... حداقل بیشتر. و من احساس سخاوتمندانه. و نیکلاس اسپارکس واقعا به نظر می رسد یک مرد خوب است. با این حال، اگر یکی از این حالت های صاف در آینده ای نزدیک به من برسد، از شما خواهش می کنم که به من کمک کنید چیزی بهتر پیدا کنم. بدون سایه خاکستری، ذهن شما. فقط کمی عاشقانه و دلنشین. این همه است

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** در ابتدای سال، کسی که من می دانستم سه کتاب نیکلاس اسپارک را به من قرض داد و حتی اگر به طور معمول چنین داستان های عاشقانه ای بیش از حد پرطرفدار را دوست نداشتم، تمام سه نفر را خوانده ام. در حالی که نمی توانم بگویم که من از خواندن آنها لذت نمی برم و یا احساس عاطفی در خط داستان می گیرم، به طور عینی می گویم که من از نسخه نیکلاس اسپارکس از عاشقانه بسیار قدردانی نمی کنم. من معتقد نیستم که عشق در یک فضای کوتاه یک هفته ممکن است یا سالم باشد. [من می دانم، می دانم - یک کتاب است! تعلیق قاطعانه از کفر من آن را دریافت کردم، اما هنوز ...] من نیز دوست @ run-give-chase @ راه که Lexie در حال فرار از جرمی بود، امیدوار بود هدی بعد از او اجرا شود. این روش درخواست از یک مرد برای اثبات عشق خود را به نفع هر دو هوش زنانه و شأن انسانی است. انتظار می رود روابط باید 50 تا 50 خیابان دو طرفه باشد. (مطمئنا، همه ما می دانیم که آنها نیستند، آن ها را می آورند و می گیرند، اما فرار می کنند و از یک مرد میپرسند که تمام آن را روی خط بگذارند و بعد از اینکه خودخواه و نوجوان هستند، اجرا می شود.) در حالی که در آن بودیم، جرمی به جای بون کریک به جای او به دنبال او به نیویورک رفت. من می دانم می توان آن را تحقیر آمیز به انتخاب و به دنبال یک مرد وحشیانه به جایی که او خانواده و دوست دارد، ترک خود را پشت سر گذاشت. اما او چندین خانواده در نیویورک و یک حرفه پر درآمد دارد. او یک عضو خانواده دارد و از آنچه من می توانم بگویم، هیچ زندگی فعال اجتماعی ندارم. احساس می کردم او فقط خسته بود و از او خواسته بود که چیزی را با اصل کار کند که می تواند به کارش آسیب برساند. به نظر می رسید ناعادلانه است که او آن را می خواهد، و به نظر می رسید کاملا خنده دار است که او در واقع آن را انجام داد. شگفت آور. در نهایت، اجازه می دهد تا در انتهای لمس کنید. ام، چای این همه است UGH

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب ارواح
 کتاب پسر سرپرست یتیم خانه
 کتاب مردی به نام دیوید
 کتاب هفت تیرکش
 کتاب هر دانش آموزی می تواند موفق شود
 کتاب بنویس جنایت