کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-ادبیات آمریکا

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
یک راز خزنده در بوئن کریک، یک شهر کوچک در کارولینای شمالی، خواستار توجه جرمی مارش، روزنامه نگار تحقیقی می شود. انتقال از یک شهر بزرگ به یک شهر کوچک برای او سخت است. اما، در آنجا، او بیشتر از آنچه که تا به حال انتظار داشت، پیدا می کند. از افسانه های قدیمی تا عاشقان جدید، او برای سواری وحشی است. وقتی روشنایی های مرموز در بالای قبرستان ظاهر می شود و در بالای سنگ قبرهای بسیاری قرار می گیرد، شهردار شهر می خواهد از کمک جرمی مارش برای بررسی جایی که از آن می آیند، درخواست کند. با افسانه لعنتي که بر آن گذاشته شده و بسياري از برده هاي سابق در آنجا دفن شده اند، مردم بوئن کريک متقاعد شده اند که چراغ ها ارواحي هستند که مجددا به شهر ختم مي شوند. وقتی جرمی می رسد، او با دوریس دیدار می کند که او را به نوه او، لکسی هدایت می کند. Doris ادعا می کند که یک روانشناس است که می تواند جنسیت یک کودک را با نگه داشتن دست مادران پیش بینی کند. با @ ghosts @ از گورستان، این شهر پول بسیار زیادی از گردشگران ساخته است، و شهردار متقاعد شده است که اگر جرمی آن را نفهمد، فقطhosts @ جالب تر خواهد شد. چه کسی چیزی برای پنهان کردن دارد و چرا آنها آن را پنهان می کنند؟ چگونه Lexie و جرمی سبک زندگی خود را با یکدیگر سازگار می کنند؟ من این کتاب را به شدت توصیه می کنم هر کسی که دوست دارد یک رمان عاشقانه خوب باشد. نیکلاس اسپارکس با یک پیچ و تاب از یک داستان ارواح در آن، یک بار دیگر نشان می دهد که او یکی از بهترین رمان نویس های عاشقانه است.

مشاهده لینک اصلی
خوب، من تا به حال به نیمه راه از آن، و \"اعتقاد اعتقادی\" من را از دست داده است، بنابراین تبدیل شدن به اولین رمان اسپارک است که من باید به علامت گذاری به عنوان \"نه پایان\". در کل، داستان فقط من را نداشت. من هیچ ارتباطی با Lexie و Jeremy احساس نمی کنم؛ من ابتدا Lexie را دوست داشتم، اما هرچه بیشتر بخوانم، کمتر دوستش داشت یا درباره او مراقبت می کرد. جرمی خیلی خوشگل بود او یک مرد نسبتا معروف با کمر بود. بوئین کریک یک محیط ضعیف با شخصیت های غیر جذاب بود. شهردار و معاون به طور خاص فقط آزار دهنده و ناخوشایند هستند. من شخصیت هایی را دوست دارم که شخصیت های نفرت انگیز هستند و فقط شخصیت های متخاصم را دوست دارند، مثل این دو. من فقط نمیتوانم صحنههایی را که در آنها بود را بخوانم، و هنگامی که به Lexie و Jeremy برگشتم، خیلی از آنها به آنها توجه نکردم. کل طرح در مورد چراغ های عجیب و غریب در گورستان، من را برداشت؛ نیمه راه به کتاب و آنها هنوز به گورستان رفته و چراغ ها را دیده اند. من نمی دانم به طور کلی، کتاب فقط من را جذب نمی کند. در نهایت به کتاب، من دیگر در جریمه یا Lexie، در بوئن کریک، در چراغ، هیچ چیز علاقه ای نداشتم. احتمالا این یک ستاره ی یک و نیم است، اما من می روم و آن را به دو ستاره بر می گردانم.

مشاهده لینک اصلی
جرمی مارش به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی متخصص در تخریب فراطبیعی است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او طرح می کند، ملاقات و سقوط ناامید کننده در Lexie Darnell، نوه روان شهر است. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوعی از آینده را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را برگزیند: به زندگی که می داند و یا کاری را انجام می دهد هرگز قبلا انجام نداده ایم - جهش بزرگی از ایمان را انجام دهیم. اما انتخاب او تنها آغاز است، زیرا داستان آنها، پیچیدگی غیرمنتظره ای از همه را در بر می گیرد، که در نهایت جرمی را باور واقعی می کند. بسیاری از دوستان من طرفداران نیکلاس اسپارکس هستند و این کتاب را برای من توصیه کردند، بنابراین انتظارات زیادی داشتم . متاسفانه ناامید شدم من یک طرفدار عاشقانه هستم، اما این به نظر می رسید بیش از حد اجباری است. قبل از اینکه زمان برای توسعه، شخصیتها از طریق این داستان عجله میکردند. پایان، با این حال، زیبا و اجتناب ناپذیر بود، و Id احتمالا می گویند این بهترین قسمت از کل کتاب بود. نه به خاطر آن ناز بود، بلکه به این دلیل که سرانجام به پایان رسید.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب من نیکلاس اسپارکس بود و من باید اعتراف کنم، من این را خواندم که میخواهم بیشتر از کتابهایم را بخوانم تا ببینم کدام داستان دیگر این مرد است. البته، من فیلم های بسیاری دیده ام، اما هیچ چیز با یک کتاب مقایسه نمی شود.) این داستان واقعا بسیار کند شروع شد. خیلی آهسته، تقریبا از خواندن آن رها شدم و حتی در یک نقطه از خواب بیدار شدم (هرچند که به احتمال زیاد به دلیل محرومیت از کار). به غیر از این، در اواسط کتاب، داستان واقعا شروع شد و شما می توانید عاشقانه بین این دو را ببینید. من تقریبا برای چند لحظه فکر کردم که داستان قصد پایان دادن به غم انگیز است، اما یک پیچ و خم خوب به این کتاب می دهد پایان فوق العاده است. با این حال، من آن را به چهار، زیرا من نمی دانم هر جرقه واقعی بین شخصیت وجود دارد. نمی گویم آنها برای یکدیگر خوب هستند، اما وقتی که من یک داستان عاشقانه بخوانم، دوست دارم احساس تنش، شور، خواست و نیاز را احساس کنم. این احساس بیشتر شبیه یک عاشقانه قدیمی است و شما می توانید پدربزرگ و مادربزرگ خود را در مورد صحبت صحبت کنید، که همچنین برای تغییر خوب بود، اما هنوز کمی خسته کننده است. در غیر این صورت، یک شگفتی خواندنی و بدون هیچ مشکلی توصیه می شود. شنیدم عاقبت وجود دارد و من نمی تونم صبر کنم تا ببینم کجا قرار میگیره.

مشاهده لینک اصلی
اعتقاد واقعی: داستان عشق به ذوب شدن قلب شما نیکلاس اسپارکس نویسنده ی پرفروش است و با این یکی نا امید نیست. شما نمی خواهید کتاب را تا زمانی که هر کلمه آخر را خوانده اید قرار دهید. من بیشتر کار Sparks را خوانده ام و این یکی از موارد مهمی است که می تواند مورد علاقه اش باشد. داستان از بسیاری از دیدگاه های مختلف گفته شده است، اما بیشتر از جرمی مارش و لکسی دانلل گفته شده است. جرمی یک خبرنگار است که افکار فراطبیعی را به تصویر می کشد. او به شهر بوئن کریک می رود تا اثبات کند که چراغ های مرموز که در یکی از گورستان هایشان ظاهر می شوند، چیزی غیرمعمول نیستند. در آنجا او با Lexie ملاقات می کند و یک رابطه بسیار ترسناک ایجاد می کنند. اما زمانی که جرمی مجبور به بازگشت به نیویورک است، تهدید آنها چه چیزی ایجاد می کند. من عاشق نوشته اسپارکس هستم و این بار متفاوت بود. من در داستان غافلگیر شدم و نمیتوانست چشمهایم را از صفحه بگیرد. او بارها و بارها ثابت می کند که او می تواند رمان های عاشقانه بنویسد و هر بار آنها را متفاوت بسازد تا دوباره و دوباره همان داستان نباشد. چیزی که باعث می شود هر داستان او مانند یک هدیه کاملا جدید می نویسد. اگر شما از عاشقانه ای که موجب سوخو می شود لذت ببرید، این فقط می تواند رمان مناسب باشد. من می دانم که برای من بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب پرواز بر فراز آشیانه فاخته
 کتاب وردست زنبوردار
 کتاب گلوله برفی
 کتاب قصه های یک جورکی 15
 کتاب زنی پشت پنجره
 کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)