کتاب باغ وحش شیشه ای

اثر تنسی ویلیامز از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: امیرمحمد جوادی-ادبیات آمریکا

در آپارتمان وینفیلد در سنت لوئیس، مادر، آماندا، با دختر مریض و پسر کار خود، تام زندگی می کند. در هنگام شام، او به دخترش، لورا، می گوید که برای تماس با آقایانش خوش تیپ و خوشحال است، هرچند لورا هرگز هیچ تماس گیرنده ای نداشته و هیچ انتظاری ندارد. چند روز بعد Amanda بعد از اینکه متوجه شد که لورا چند ماه پیش از آن رفته بود، از مدرسه لاورس می آید. آماندا شوکه شده است و از آنچه که با زندگی خود انجام می دهند شگفت زده می شود چرا که لورا امتناع می دهد که سعی کند تا تمام وقتش را با طعنه زدن شیشه اش و پیشینه های قدیمی اش، بازی کند. آماندا تصمیم می گیرد که برای لورا یک تماس گیرنده نجیب زاده داشته باشند و لورا به او می گوید که تنها یک پسر در تمام عمرش، یک پسر دبیرستانی به نام جیم، را دوست دارد.


خرید کتاب باغ وحش شیشه ای
جستجوی کتاب باغ وحش شیشه ای در گودریدز

معرفی کتاب باغ وحش شیشه ای از نگاه کاربران
این را برای کلاس خواندید و من واقعا آن را دوست داشتم! نمادین بسیار زیاد!

مشاهده لینک اصلی
با برنامه درسی مدارس اسکاتلند، آن را با هنرپیشه های آمریکایی قرن بیستم تعطیل می کنید؟ این دومین ویلیامز تنسی است که باید در این سال تحصیل کند - و نه به اندازه شکسپیر که باید دیده شود. نمایشنامه نویس اسکاتلندی ها هرگز بهتر از آن نیستند - یک تن از شعر اسکاتلندی در برنامه درسی هستند، اما حتی برای لیز لوچید، شعر همه ما را دریافت می کند.هرکدام، کپی من از The Glass Marquee یک نقل قول مطلوب آرتور میلر در پشت است که من فکر می کنم زیر عنوان عمومی @ circlejerk @ قرار می گیرد و همچنین به این معنی است که من هرگز عادلانه به این کار احتیاج ندارم. به طور معمول با این عطر و طعم تئاتر، همه اینها برای همه غلط به نظر اشتباه است، هیچ راهی وجود ندارد (view spoiler) ,null,null,3],at least not that isnt going to haunt you forever - what does happen to Laura after her brother makes his escape, after all?",null,null,3],(hide spoiler)], and the devils in the stage directions.",null,null,3],If I get the chance to see this performed, Im sure Id jump at it;",null,null,3],but if you give it to kids who dont think they like theatre anyway, its not exactly the easiest to ignite the enthusiasm in them.",null,null,3],At any rate, I have issues with it the same way I have issues with having to teach Steinbeck (why Of Mice and Men, constantly?! mutter mutter joy of reading mutter), and its not something Id pick up by myself out of choice",null,null,3],.",null,null,3],So there we go.What I will say, though, is that the edition I have is edited by Professor Stephen Bottoms, and his commentary is really great - accessible, interesting, and the sort of thing that I privately think of as a bit like",null,null,3],a wine-tasting, which is to say that it points out what I ought to be noticing and taking as important.",null,null,3],Im glad Ive read it;",null,null,3],I appreciate the play much better for it.",null,null,3],Maybe Ill come back later and give this a proper, vaguely charitable review.",null,null,3],But I have to give a lesson on the themes in an hour and a half, and while theres plenty to talk about, charitable today I am not.Some people must adore this.",null,null,3],I can only think my heart goes out to Tennessee Williams: anyone whose creative expression has to come out like this and Streetcar is a person who needs more support and backup than the poor sod apparently got.",null,null,3]]

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از خواندن این یکی لذت بردم. من یک طرفدار جزئیات هستم و این یک تن از آنها بود، آن را به عنوان پسزمینه های آمریکایی اشاره کرد بدون اشاره به آن. اما می توان دید که سال ها پس از جنگ داخلی و جنوب، شاعران و اشراف خود را از دست داده اند. جامعه در حال صنعتی شدن است، شیوه زندگی تغییر کرده است و زندگی بومی در شهر / شهری نشان داده شده توسط Toms مایل به تبدیل شدن به ملوان است. هر کس باید چیزی بگیرد، ستایش کند، اوقات فراغت بیشتر تحسین برانگیز نیست، هنر دیگر ستایش نمی کند و خوشبختی و تسکین به همان اندازه شگفت انگیز و غیر واقعی است که لورا یک ستاره ی شیشه ای را ستایش می کند که شکمش را از دست می دهد و در نهایت داده می شود. سینمای جادویی اینجا است، جایگاه ادبیات فرار را پر می کند به عنوان کتاب هایی که در خانه خوانده شده اند. و چگونه رویا خراب شده است، چگونه رویای آمریکایی تقریبا همه آنها تقسیم شده است، و آنها را در نوستالژی روزهای خوب قدیمی زندگی می کنند. با این حال تنها کسی که به نظر می رسد در حال حاضر زندگی می کند سرزنش می شود و نمی تواند پیاده روی کند. چگونه فداکاری فضیلت را برای کنترل جمعیت کارگران که زندگی خود را در مکان های تاریک زندگی می کنند، تبدیل کرده است. تام از کار اخراج شد، زیرا او یک شعر در یک جعبه کفش نوشت، آه چه بازی.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره - اما چیزهای غیر قابل تشخیص هستند تنسی ویلیامز به من مخصوص است من کار خود را عمیقا در حال حرکت است. و در حالی که خواندن یک بازی در حال حرکت است، دیدن آن تجربه کاملا متفاوت است. من به یاد داشته باشید هر دو این بازی و فیلم را مشاهده می کنید، و فراموش نشدنی است. من نیز این تجربه را تجربه کرده ام، پس از گرفتن یک کلاس تنسی ویلیامز در کالج، یا شاید آن یک کلاس نبود، شاید فقط به نوعی در تئاتر دراماتیک آمریکایی ثبت شد - به یاد داشته باشید احساس نیاز مجدد به خواندن یا دیدن هر یک از نمایشنامه های خود را. من کتابی تهیه کردم که یک مجموعه بود. و آخرین، نامی که من حتی نمی توانم آن را به یاد بیاورم، آن چیزی است که من فکر می کردم که خواندن آن را نداشته باشم، لذت ببرم، بنابراین همیشه یک نفر باقی مانده است. من به یاد داشته باشید که روند تفکر به طرز واضح. اما همچنین فکر می کنم - اگر شما الان این را مطالعه نکنید، آیا واقعا واقعا به آن می روید؟ شما هرگز ممکن نیست چیزی که نمی توانم به یاد بیاورم، تصمیم من است. اگر من تا به حال آن را خوانده ام یا اینکه بازی می کرد، اگر من انجام دادم یا نه. خنده دار چیزی است که stick.But - معشوق شیشه ای. چیزی در مورد آن وجود دارد که بسیار غم انگیز غمگین و فراموش نشدنی است. من فکر می کنم که با توجه به ظرافت وی، چهره های پر جنب و جوش، حتی با لورا، همخوانی دارد. زمانی که او با مجموعه شیشه ای خود ارتباط برقرار می کند، هنگامی که با پیرمرد او مواجه می شود، می بیند. من واقعا فکر می کنم آماندا، تام و لورا، به نحوی با یک مدت بسیار طولانی با ما زندگی می کنند. بنابراین سپاسگزارم که می توانم این سه اثر را بازبینی کنم. به آرامی دعا می کنند CEU ها درگیر هستند، هرچند من ممکن است ثبت نام نکنم، و من خوشحالم که من کلاس را به هر حال، این نوعی انگیزه و چیز مهمی برای مراقبت از آن بود. من فکر می کنم که من واقعا می ترسم که واقعا جوابش را پیدا کنم. اما در اینجا من در ماه نوامبر هستم، برخی از آن را با تنسی انجام می دهم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باغ وحش شیشه ای


 کتاب کاری
 کتاب مدیریت خود
 کتاب حباب معلق
 کتاب فرنی و زویی
 کتاب دهانم قشنگ و چشم هایم سبز
 کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم