کتاب باشگاه استقامت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات نشر ویدا - مترجم: زهره حق بین-ادبیات آمریکا

test


خرید کتاب باشگاه استقامت
جستجوی کتاب باشگاه استقامت در گودریدز

معرفی کتاب باشگاه استقامت از نگاه کاربران
بعضی از افراد تیم های ورزشی را دنبال می کنند، افراد دیگر بازیگران یا گروه های راک را دنبال می کنند. اما من، من دنبال نویسندگان هستم. و در حالی که برخی از مردم در مورد مشهور ها دوست دارند که با آنها شام بخورند، من لیستی از نویسندگان ستاره را دارم که از مصاحبه دیدن می کنند. به تازگی، یکی از رویاهای من وقتی David Baldacci با من مصاحبه ای ایمیل کرد موافقم. پس از شنیدن این خبر، من انگیزه ای برای پریدن و پا زدن داشتم و پاهایم را از اواخر دهه 1980 تجربه نکردم، زمانی که من یک مدرسه عالی بودم. من به سرعت کشف کردم که بدن من دیگر در پریدن و لگد نیست. با این حال، کاملا خوب است در یک کامپیوتر انجام تحقیقات در مورد یک نویسنده مورد علاقه است. بنابراین این چیزی است که من انجام دادم. و این چیزی است که من آموختم: قبل از تبدیل شدن به یک نویسنده پرفروش در سراسر جهان، Baldacci به مدت نه سال قانون را اجرا کرد. او با موفقیت اولین رمانش \"قدرت مطلق\" را تجربه کرد و بازنگری نکرد. بیش از ده تن از بهترین فروشندگان نوشته شده است. کارهای Baldacci به بیش از 45 زبان ترجمه شده و در بیش از 80 کشور فروخته می شود. و بیش از 60 میلیون نسخه از کتابهای Baldaccis در سراسر جهان چاپ شده است. حتی من، یک طرفدار بالدوچی با مشتاقانه از این آمار ها شگفت زده شدم. و اگر من نمی دانستم، پس از یادگیری این آمار، احساس می کنم تمایل به خواندن عنوان Baldacci را داشته باشم. محل خوبی برای شروع با Baldacciâ € ™ â € œThe Camel Club.â € این کتاب اولین در یک سری که به دنبال یک باشگاه از داوطلبان حقیقت مبتنی بر DC است. این باشگاه شامل یک ترکیب غیر معمول از چهار عضو است: یک مرد بدون گذشته در حال حاضر به نامOliver Stone @؛ نابغه کامپیوتر وسواس Milton Farb؛ روبن رودز کارگر آبی و کالب اسوال متخصص ارشد کتابخانه کنگره. در â € œThe باشگاه شتر، â € اعضای شاهد یک قتل تکان دهنده در پارک منطقه D.C. در حالی که به طور مخفیانه تلاش می کند جنایت را باز کند، چهارگوشه به یک طرح می پردازد که امنیت ملی و ثبات در جهان را تهدید می کند. اگر به اندازه کافی برای خواندن Baldacci نیست، شاید طعم مصاحبه من این کار را انجام دهد. (مصاحبه کامل در وبلاگ من در دسترس است). سوال: مقدار زیادی تحقیق باید به نوشتن شما برسد. آیا یک تجربه تحقیق خاص یا کشف وجود دارد که همیشه به یاد داشته باشید؟ پاسخ: گوش دادن به آتش سوزی دائمی در Quantico در حالیکه من آنجا بودم، تحقیق می کردم. \"ایستادن مرد چاق\". احساس کردم که من در خاورمیانه بودم. در حال نزدیک شدن توسط FBI در حالی که در اطراف یک فیلم خلبانی فیلم آلمانی در D.C. Ranks تا آنجا وجود دارد. و سپس تجربه من در قطار Acela پس از دو مسافر از من شنید که با یک متخصص پزشکی درباره مسموم کردن کسی برای تحقیق برای یک کتاب صحبت کرده و پلیس را اخراج کرده است. این خیلی جالب بود حالا هر وقت مسافرت می کنم، من دهانم را قفل می کنم تا ایمن باشم.

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که احساس می کنم بهتر است، تصمیم گرفتم آن را در مورد زمان برای نوشتن بررسی برای این کتاب فوق العاده بود. تنها کتاب دیوید بولدچکی که خوانده ام نیروی مطلق بود که خیلی از آن لذت بردم اما چند سال پیش آن را خیلی دوست داشتم. من تصمیم گرفتم که همه چیز راجع به این نویسنده را بفهمم. یکی دیگر از من سعی کردم Zero Day بود. من آن را در فایل DNF پرتاب کردم. شخصیت سربازان، جان پلر، من را کاملا سرد نگه داشت. او به من اشاره کرد که یک کاردک کارتن یک نجات دهنده نظامی می تواند بدون احساسات باشد. قطعا یک جک ریچر نیست بنابراین بر روی یکی از موارد بعدی قرار گرفت. باشگاه شام ​​پس از روز صفر، نفس تازه ای از هوا بود. Oliver Stone @ مردی بود که به جهنم و عقب رفته بود و هنوز هم در مورد اشتباهاتی که به مردم و کشورش انجام می شود، مراقبت می کند. علیرغم این واقعیت که آژانس دولت آمریکا همه چیزهایی را که در زندگی او ارزشمند بود، از بین برد، الیور استون هنوز کشورش را دوست داشت و مایل بود همه چیز را در قدرت خود برای محافظت از آن انجام دهد. من متصل بودم. میلتون فارب، کالب اساو و روبن رودز، باقی مانده از @ باشگاه کمیل @ با نماینده بلند مدت سرویس مخفی، الکس فورد، یک عضو غیر رسمی بود. آنها نظریه پردازان توطئه هستند که حقیقت را در پشت نظریه ها کشف کردند. آنها خیلی خوب می دانند که آژانس های دولتی گاهی اوقات از خطوط عبور می کنند که نباید از آنها عبور کرد. از آنها شروع می شود که شاهد یک قتل است که فقط یک قتل نیست. قربانی کشته شد تا اطمینان حاصل کند که چیزی که در قدرتمندترین سازمان دولتی اتفاق می افتد نباید ساکت باشد. اما الیور و بقیه باشگاه شام ​​در قایق چوبی خود تشخیص داده می شوند و گرگ گلوله ها در قایق قرار می گیرند و یکی از اعضای باشگاه را می چسبانند. اولیور سنگ متقاعد می شود که عامل فورد به این موضوع نگاه کند و او به پایان می رسد برای مشکل خود به جزئیات حفاظت از کاخ سفید رفته است. او بر روی انگشتان پا ایستاد که دوستش نداشت و در موقعیتی قدرتمند قرار گرفت تا او را به خاطر سرسختی خود بازگرداند. به نظر من این موضوع واقعا آسان است که کسی که معتقد است او یک نیروی خوبی برای کسانی که نیت های خوبی ندارند، دستکاری می شود. به این ترتیب که اعتقاد بر این است که مرزها به دلیل خوب بودن بیشتر به مرزها بر می گردد، معمولا به عنوان برنامه ریزی کار نمی کند. شما خود را در موقعیتی قرار می دهی که قادر مطلق است، در حالی که در واقع شما تنها یک انسان هستید. شما به معنای هیچ آسیبی نیستید اما معمولا این چیزی است که شما دریافت می کنید. بنابراین به نظر می رسد که در بعضی مواقع بدترین دشمن ایالات متحده آمریکا می تواند یکی از بوروکراسی هایی باشد که برای محافظت از آن به کار گرفته می شود، به این دلیل که فرد مسئول می داند که چه چیزی برای کشور مناسب است. من واقعا از این کتاب لذت بردم و منتظر است به بقیه این سری. من خوشحالم که من دیوید بولدچچی را یک فرصت دیگر دادم. به Goodreads و آمازون 1/20/2018 فرستاده شدم

مشاهده لینک اصلی
احساس میکنم فریب خورده ام که حتی یک مجوز برای یک کتاب مجانی هم برای این عذرخواهی داشتم. اجازه دهید این کتاب را اینگونه توصیف کنم ... این نوع کتاب است که فقط در دو فرم - کاغذ و صوتی است. دفع ادرار آن بر روی کاغذ پوشیده شده و پس از آن در قفسه کتابفروشی فرودگاه قرار می گیرد. تام کلنسی، اساتید شما، از طرح توطئه تروریستی برای کاهش جهان آزاد است. نویسنده چندین فیلم ملی جغرافیایی را تماشا کرده است، شاید ناهار را با حدود سه یا چهار نفر که برای کار در وزارت امور خارجه، NSA یا CIA کار می کنند و یک یا دو سال در خاورمیانه کار می کنند و شاید بارنز و آمریكا را بخوانند. نسخه شفاهی از تاریخ مختصر خاورمیانه به عنوان تحقیق برای هیجان انگیز سیاسی بزرگ خود. این کتاب کاملا تلخ است و توهین به هر کسی که علاقه مندان به هیجان های سیاسی است، می داند هر چیزی در مورد خاورمیانه و سیاست منطقه و هر کسی که فقط دوست دارد به خواندن. Leson Learned: هرگز یک کتاب کاغذی از یک کتابفروشی فرودگاه خریداری مهم نیست چقدر خسته شده اید یا چه مدت پرواز خود را به تأخیر انداخته اید؟

مشاهده لینک اصلی
خوب .... اینجا برو من واقعا نمی توانم این را توصیه کنم. شما می دانید که آقای Baldacci از کتاب هایی که من از آن لذت می برم وجود دارد. من قبلا متوجه شدم که او می تواند باشد ... می تواند یکی از آن نویسندگان باشد که می توانند درمورد باورهای سیاسی آنها بسیار سنگین باشند. من این رو قبول میکنم او خیلی احساساتی داشت که واقعا (واقعا) @ عمدتا @ علاقه مند به ساخت یک نقطه سیاسی بود. این بدیهی است که باید به توافق برسیم یا با آن مخالف باشیم؛ همانطور که می بینم برخی از رای دهندگان با من موافق هستند و دیگران نمی دانند. احتمالا این بستگی دارد که چقدر شما با او موافق هستید (Baldacci) و بنابراین این بخش از کتاب ... چهره و یا شخصیت ها را از بین می برد. من نمی دانم. شما باید برای خودتان تصمیم بگیرید. اکنون گفته شده است که این مسئله اصلی برای رمان برای من نیست و دلیلش این نیست که من آن را کم رتبه دهی. این رمان با یک ایده شروع می شود و شخصیت هایی را که ما می شناسیم، می بینیم. شخصیت اصلیOliver Stone @ است. نه فیلم ساز نیست ما @ another @ پناهنده از دنیایsecret، black ops، covert ... stuff @ داریم. او به نام سازنده فیلم که علاقه مند به توطئه است، نوعی افسانه است، شاید بخشی از دلیل این نام بود که به نام \"هوروس نیک دلووم\" برگزیده شد. متأسفانه، از اولین چیزهایی که در چند جهت اتفاق می افتد، و داستان خیلی زیاد با موضوعات زیادی گذاشته نمی شود ... به نظر می رسد که @ فراری @ در تمام جهات با موضوعات مورد استفاده در wind.It نه بود که من نمی توانم پیگیری ... من فقط به نقطه ای که من به آن توجه نکردم.بنابراین، من برنامه ای برای پیگیری با هرکدام از سری های @ ندارم و واقعا نمی توانم آن را توصیه کنم. من فقط خودم را پیدا کردم که اغلب از دست دادن علاقه و خواندن حرکت به چیزی ... جالب توجه است. اوه و همانطور که من و دیگران گفته اند، سیاست های آقای Baldaccis به سرعت تبدیل به تنها نقطه نظر واقعی می شود.

مشاهده لینک اصلی
2.0 ستاره احتمالا این 3 ستاره را به جز من ناخوشایند شدید باheavy handed @ سیاسی تن از این کتاب داده است. تا آنجا که من می توانم از توصیف نویسندگان در این داستان بگویم، آمریکا مسئول تمام عالم شیطانی در جهان است (به ویژه در خاورمیانه)، 11 سپتامبر پاسخ توجیهی به سیاست خارجی آمریکا بود و آمریکایی ها نادان و نژادپرست هستند . عالی، با تشکر از شما، اکنون می توانید با داستان روبرو شوید. اوه، این داستان است. فوق العاده است! به غیر از تن، این به سرعت نسبت به سرعت خواندن با نوشتن صالح بود. من ممکن است کتاب بعدی در این مجموعه را در برخی موارد بررسی کنم، زیرا فکر کردم که فرض اساسی باشگاه شتر جالب است. من فقط امیدوارم که نویسنده بیشتر در داستان نوشتن تمرکز کند و کمتر در شعرهای آینده در کتاب های آینده تمرکز کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باشگاه استقامت


 کتاب در باب آنارشیسم
 کتاب مدرسه ... است: داداش خیلی خالی بندم
 کتاب عشق
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب در باب حرف مفت
 کتاب به جعبه دست بزن