کتاب ایده عالی مستدام

اثر چیپ هیث از انتشارات آریانا قلم - مترجم: مجتبی اسدی-ادبیات آمریکا

این کتاب ترجمه یکی از پرفروش ترین کتابهای دنیای کسب وکار به نام Made TO Stick نوشته براردان هث می باشد. شما در هر موقعیتی که باشید حرف ها و ایده ها، محصولاتی دارید که می خواهید که به اثر گذارترین شیوه آن ها را طرح کنید. این کتاب شما با 6 کلید طلایی برای عالی و مستدام کردن ایده هایتان آشنا می شوید.


این کتاب سرشار از مثال‌های گوناگون از مشاغل و افراد گوناگون می‌باشد و همین ویژگی باعث شده است که طیف گسترده‌ی از مخاطبان را شامل شود و محدود به گروه، تخصص و سازمان خاصی نباشد.
در ارتباط با عنوان کتاب لازم به ذکر است از همان روزهای آغازین ترجمه این کتاب، انتخاب نام مناسب برای آن یکی از چالش‌های ذهنی ما بود ترجمه کلمه به کلمه عنوان آن چندان مناسب نبود و از طرفی آموزه‌های کتاب به ما تاکید می‌کرد عنوانی را انتخاب کنیم که غیرمنتظره، ساده و به یادماندنی باشد. نام‌های بسیاری پیشنهاد شد و در نهایت «ایده عالی مستدام» نامی شایسته‌تر دیدیم و آن را برگزیدیم.


خرید کتاب ایده عالی مستدام
جستجوی کتاب ایده عالی مستدام در گودریدز

معرفی کتاب ایده عالی مستدام از نگاه کاربران
باید برای هر فرد بازاریابی یا شخصیت محصول بخوانید. (همراه با موقعیت، قوانین غیر قابل تعویض بازاریابی و نام تجاری، و شاید تاثیر). کتاب واقعا خوب است. لذت خواندن آن است، و اطلاعات زیادی راجع به آن به دست آمده است. هر فصل یک سنگ جالب را پنهان می کند - نوع چیزهایی که می توانید با دوستان خود تعجب کنید. مطالب مانند: آیا می دانستید که تمام آگهی های موفق تنها یکی از 6 قالب را دنبال می کنند! این به نظر غیر واقعی است، اما این در واقع از آزمایشات روانشناختی مناسب و آمپر؛ تحقیقات. این کتاب به شما می گوید که چرا برخی پیام ها فقط به ذهن مردم وارد می شوند و از رفتن دور می شوند و دیگران به درستی از آنها عبور می کنند. کتاب خوب مطالعه شده.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره بسیار خوب، اما نه کاملا به عنوان @ سوئیچ @ این کتاب برخی از مفاهیم قوی، حروف بزرگ و داده های معتبر به عقب آن را تمام کردن. اما کمی پیش بینی شده بود؛ پارادایم من را عوض نمی کند یا من را به چیزهای دیگری نگاه می کند. اگر می خواهید جهان را عوض کنید یا تنها یک نفر را متقاعد کنید، این یک کتاب ارزشمند است.

مشاهده لینک اصلی
پر از راه های شگفت انگیز برای اطمینان از اینکه ایده های شما چسبیده اند. ابزار بازاریابی بزرگ و خیلی بیشتر. من آرزو می کنم این کتاب را وقتی بچه های من نوجوان بودند خواند. بسیاری از درس هایی که برای ساختن ایده ها به یاد ماندنی می توانند به والدین کمک کنند.

مشاهده لینک اصلی
ایده های درخشان در مورد چگونگی دریافت پیام به چوب.

مشاهده لینک اصلی
توصیه های عالی در مورد نحوه بهtell your story @. این خیلی خوب بود، من فکر می کنم که من، دانش آموزان در مکالمه عمومی خواندن آن را برای کلاس!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ایده عالی مستدام


 کتاب 130 نکته درباب کارگردانی
 کتاب درباره تیم
 کتاب اسب کوچک سیاه و دیدار دوباره
 کتاب ترانه های باب دیلن دهه ی 1985-1970
 کتاب راهنمای وداع
 کتاب خودت را بشناس