کتاب انتخاب

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: ناهید کبیری-ادبیات آمریکا

به نقل از نشریه نیویورک تایمز، اکنون سال‌هاست که کتاب‌های نیکولاس اسپارکس به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های روز آمریکا برگزیده می‌شود. او با داستان‌های زیبا و تاثیرگذاری که می‌نویسد مخاطبان خویش را به شدت درگیر و محسور فضای داستان می‌کند. رمان جدید او انتخاب کلنجاری است میان یک عشق و ناگزیری از دست دادن آن و ضرورت انتخابی که... هیچکس را هرگز مباد!


خرید کتاب انتخاب
جستجوی کتاب انتخاب در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب از نگاه کاربران
این نخستین نیکلاس اسپارکس من بود (مگر اینکه نسخه فیلم نوت بوک را شمارش کنید) و این بود ... خوب، در واقع. اوه، اما من یک عروسک بزرگ در زیر بیرون از مخزن من هستم و کاملا به برخی از آن مخالف نیستم از زمان به زمان schmaltz در حالی که این امر دقیقا دنیای من را نجات نیافت، بسیار سرگرم کننده بود و حتی لحظات تند و تلخ داشت. احتمالا بعدا Sparks را بخوانید اما قطعا تعداد زیادی کتاب در مقابل آن در صف قرار دارد ...

مشاهده لینک اصلی
خب، چه اتلاف وقت و پول قابل توجه !! این ناخوشایند بود و هر کسی می توانست بدون اینکه نویسنده ی پرفروش باشد، آن را نوشته بود. بدترین چیز این است که من در فرودگاه بهای کامل آن را پرداخت کردم و حتی آن را به اندازه کافی دوست نداشتم تا آن را برای هر کسی که میخواند بخوانم. چرا باعث درد بیشتر می شود؟ من نمی دانم که هرگز یکی دیگر از کتاب های خود را دوباره خواند و اگر انجام دهد، مطمئن باشید، بیمار آن را در کتابخانه می گیرد. چیز جالبی این است که انتخاب دیگری من یک رمان گریشام بود (نویسنده دیگری که اکنون نامی از او می نویسد) اما من فکر می کنم که اگر انتخاب خوبی باشد. من چندین بار او را خوانده ام، امیدوارم دوباره در شیار بمانم! و اگر واقعا میخواهید این انتخاب را بخوانید، فقط چند ساعت وقت دارید (اگر شما خواننده آهسته) و نیمه مغزی هستید، هیچ طرحی برای 6 سال وجود ندارد. مرد به عشق می افتد، زن نمی تواند تصمیم بگیرد بین این مرد خیلی خوب به راستی در هر راه و دوست پسر او که حتی با آن خوشحال نیست. هس همسایه بعدی، بله بله بله.

مشاهده لینک اصلی
من باید به نوع خاصی از خلق و خوی برای خواندن کتاب جرقه بزنم. یک دوست به من گفت این خوب بود، اما من تمایل به Sparks را متزلزل می کنم تا قهرمانان خود را از بین ببرند. انتخاب یک خوانش عالی است (و متفکر ... که لازم نیست یادآوری شود که همه ما نیاز به الهامات زندگی داریم. ) من قسمت اول را دوست داشتم که در آن Travis و گابوی @ در حال رشد هستند. قسمت دوم خیلی سریع حرکت می کند، اما ممکن است این چیز بدی نباشد. به عنوان یک خواننده، من می خواستم جزئیات بیشتری را بدست آورم اما اعتراف می کنم که این موضوع باعث می شود طرح و در نهایت نقطه ای از داستان را به تصویر بکشد: تا چه حد می خواهید امید عشق را حفظ کنید؟ خواندن عالی برای یک بعد از ظهر برفی تحت تهويه.

مشاهده لینک اصلی
یچ بنابراین من فکر کردم که نوت بوک کمی ناامید کننده بود، اما مظنون به این بود که به دلیل اینکه Id دیده می شود و فیلم را تحسین می کند، محتوای کتاب را از بین می برد. حالا تصمیم می گیرم که یکی دیگر از کتابهای Sparks را بخوانم، فقط به این دلیل که ناگهان ناامید شدم. من باید یک مکنده برای مجازات باشد. اول، تراویس کامل است. به طور کامل کامل است، و من او را در صورت پانسمان اگر من او را در زندگی واقعی ملاقات کرد، در عشق با او در دیوانه سقوط نیست. همه او به نظر می رسد انجام است ورزش، بنابراین بر این اساس، او کمال فیزیکی است. گبی، که در حال حاضر دارای مناسب و معقول اگر نه کمی دوست پسر خسته کننده، متوجه بشقاب سفالی کوچک گل میخ درب بعدی یک و بم است، در فصل دو و دستمزد با بچه از ازدواج، بیارزش YADA. حالا تراویس است را به یک انتخاب (استفاده هوشمندانه از یک عنوان .... نمی شود) پس از او به کمال خود را می شکند با ساخت یک اشتباه و قرار دادن گبی در یک coma.I کل کتاب صرف امیدوار است که در صفحه بعد من تبدیل خواهد آخر. من عاشقانه عاشقانه را دوست دارم، اما من عاشقانه باور نکردنی صمیمی را دوست دارم، و در اینجا وجود ندارد. من یکی دیگر از کتابهای Sparks را در همان زمان به عنوان یکی از این عزیزان استخدام کردم، اما ممکن است چند روز قبل از اینکه من بعد از طعم تلخ آن را به من بدهم قبل از این که حتی بتوانم آن را بخوانم!

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن یک کتاب دیگر Sparks، من کاملا مطمئن هستم که تمام فیلم های ساخته شده توسط آنها بهتر است. با خواندن رمان های او، اگر من یک خلاصه کلی خوب بود، و به همین دلیل است که فیلم ها من را بسیار ترک، تفکر عمیق تر. بنابراین در این رمان داستان عشق تراویس و گابی، اگر چه سرگرم کننده بود، من نیست خصوص تحت تاثیر قرار، اما خواندن من به طور مداوم چشم ECU ‡ بود و این چیزی است که اتفاق می افتد و اخلال در صلح و صفا، و همچنین در هر جرقه رمان. مطمئنا، البته، عاطفی به من دست زد، اما همه اینها خیلی بد بود، و رمان تعداد کمی از صفحات بود، پس همه چیز چیز کوچکی را به من داد. بنابراین پس از خواندن آخرین صفحات، او به خودم گفت، این یک داستان خوب است، اما من به سختی می توانم آن را غربالگری کنم که تاثیر واقعی بر احساسات دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب


 کتاب جنگل بزرگ
 کتاب رک و راست باشید
 کتاب دفاع از دیوانگی
 کتاب دبیرستان بدترین سال های زندگی ام
 کتاب داستان ها می فروشند
 کتاب هفت تیرکش