معرفی کتاب الان کجایی؟

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: سیما فلاح-ادبیات آمریکا

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 14 آذر 1396
As Carolyn MacKenzie unravels the mystery behind her brothers disappearance ten years ago, she confronts someone close to her that is equally determined to keep his whereabouts secret at any cost.


خرید اینترنتی کتاب الان کجایی؟
معرفی کتاب الان کجایی؟
جستجوی کتاب الان کجایی؟ در گودریدز

معرفی کتاب الان کجایی؟ از نگاه کاربران
من این کتاب را در شب گذشته به پایان رساندم و کتاب بسیار خوبی بود. دوباره، ماری هیگینس کلارک می رود به جلو و عقب و هر فصل با یک شخصیت متفاوت در شخصیت های در حال اجرا است. اما این گیج کننده و آزار دهنده نیست. من این خط خطی را در مورد شخصیت اصلی تلاش کردم تا برادرش را پیدا کنم و ببینم واقعا چه اتفاقی افتاده و یا او یا هین را در قتل هایی که اخیرا به ناپدید شدن ناگهانی خود مرتبط است، او تنها سیب، کارولین شروع به تلاش برای کشف آنچه اتفاق افتاده است و همه چیز بدتر با پلیس متهم به او، او و دوست برادر او برای پوشش او و همه چیز شروع به تمسخر به پایان به حقیقت. ابتدا و وسط نوعی سرزنش آنهاست که چیزهای غیر معمولی را میپسندند. آن را به نوعی پیش بینی در مورد آنچه که واقعا با یکی از شخصیت های اتفاق افتاده است، اما به دلیل حدس زدن با 3 شخصیت، عمدتا دو نفر از آنها هر چند، آن را نگه می دارد آن عاقلانه. این آسان است خواندن و نه یک کتاب طولانی است. از دوباره، من نوری روبرتس و هری پاتر را می گیرم که حدود 3-4 روز طول می کشد تا خواندن داشته باشد. کتاب بعدی که خواندن آن توسط دخترم است، کارول هیگینس کلارک به نام زاپید. رمان Reagan Reilly

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این یک کتاب واقعا خوب است. زمانی که مکه ناپدید می شود، پلیس مظنون به این دلیل است که چرا 4 زن جوان دیگر در ده سال آینده ناپدید می شوند. بنابراین هنگامی که مکه خواهر خود را به یادداشت می فرستد که به دنبال او نیست، فقط کارولین را بیشتر متعهد می کند. من اصلا خراب کردن پایان نیست، اما من پیشنهاد می کنم که اگر دوست دارید در مورد افراد گم شده یا چنین چیزی بخوانید، سپس یک کتاب خوب برای خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
رمز و راز بسیار معروف!

مشاهده لینک اصلی
من به اندازه کافی از خانم کلارکس کتاب نمی دانم که آیا او فرمول بود (اتهام در بررسی دیگری) اما من می دانم که من حدس می زنم که پسر بد بود. من عاشق ورود به دنیای بسیار خوبی شدم. جالب است که لیست قاتلان احتمالی محدود است و بسیاری از مردم انگیزه ای برای آن دارند. من فکر کردم که هرگزchange برای بهتر @ کمی سریع اما، به یاد داشته باشید، در زندگی واقعی، مردم اغلب تغییر رفتار در هنگام مواجه شدن با شرایط زندگی و یا مرگ است.

مشاهده لینک اصلی
رمز موفقیت خوب از MHC - قاتل در این زمان را پیش بینی نمی کرد، بلکه احساس نمی کرد که تقریبا به اندازه کافی سرنخ هایی وجود دارد که اشاره به آن دارد. کتابهای کلارکس همیشه سریع و آسان خواندند من می دانم چه موقع من را انتخاب می کنم.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب الان کجایی؟


#داستان معمایی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #دهه 2000 میلادی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #انتشارات لیوسا - #مری هیگینز کلارک - #سیما فلاح
#انتشارات لیوسا - #مری هیگینز کلارک - #سیما فلاح
کتاب های مرتبط با - کتاب الان کجایی؟


 کتاب دختر گمشده
 کتاب سهره ی طلایی
 کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین
 کتاب زمستان
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب سیزده دلیل برای این که