کتاب الان کجایی؟

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: سیما فلاح-ادبیات آمریکا

همانطور که کارولین مک کینزی ده بار پیش از آن ناپدید شدن برادرانش را بازگو می کند، او با کسی که نزدیک به او است، مواجه است که به همان اندازه مصمم است که مخفی نگه داشته باشد.


خرید کتاب الان کجایی؟
جستجوی کتاب الان کجایی؟ در گودریدز

معرفی کتاب الان کجایی؟ از نگاه کاربران
سرانجام، من این کتاب را پایان می دهم. در ابتدا، من واقعا علاقه مند به عنوان، چرا که من تصمیم به خواندن این کتاب است. و مطمئنا در انتظار، نویسندگان قادر به نوشتن یک داستان هیجان انگیز زیبا در مورد خواهر تنها، کارولین مکنزی سعی در پیدا کردن او ناگهان از دست رفته برادر، مکه. هنگامی که کارولین شروع به پیدا کردن مکه می کند، یک تصادف در مورد از دست دادن زنان جوان ظهور می کند و باعث می شود که برادر گمشده به عنوان قاتل و ربایی تبدیل شود.

مشاهده لینک اصلی
U Havent یک کتاب مری هیگینز کلارک را بخوانید در حالی که من از آن لذت بردم. ناپدید شدن اسرارآمیز یک پسر که تنها یک بار در سال از طریق تلفن در روز مادران شنیده میشود، یک خواهر کوچکتر را در جستجوی برادرش پیدا میکند تا او را پیدا کند و بعد از ده سال که در حال حاضر مشکوک به یک قاتل است.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این کتاب لذت بردم. این یک خواندن آسان آسان بود که شما را حدس زده بود، با نیاز به دانستن آنچه که آینده اتفاق می افتد. شخصیت ها دوست داشتنی و مشکوک بودند، شما را ناراحت می کردند، فکر می کردند تحریک احساسات در مورد اینکه چگونه ممکن است در پیچ و تاب های مختلف داستان درگیر شوند.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان در مورد یک پسر کالج که 10 سال پیش ناپدید شد اما هرگز موفق به تماس با مادر خود در روز مادران نشد. پلیس در حال حاضر با یک زن که از دست رفته و خواهرش خراب شده است، به ناپدید شدن برادرانش فکر می کند که برادر در چندین ناپدید شدن زن جوان در 10 سال گذشته ممکن است مظنون باشد. تا انتها حدس می زنم

مشاهده لینک اصلی
مری هیگینز کلارک کتاب هایی می نویسد که شما نمی توانید آنها را کنار بگذارید. این در مورد یک دختر است که سعی می کند رمز و راز خانواده را باز کند ... ناپدید شدن برادرانش. تمام افرادی که در کتاب حضور دارند، در هم آمیخته شده اند و شما تا کنون نمی دانید @ who-dun-it @ تا شاید آخرین صفحه باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب الان کجایی؟


 کتاب خاطره ای از دو دوشنبه
 کتاب هنوز آلیس
 کتاب ارنست همینگوی (آخرین مصاحبه و دیگر گفت و گو ها)
 کتاب چرا عاشق می شویم
 کتاب خوشحالم که شناختمت
 کتاب طلسم سایه