کتاب اعتراف

اثر جان گریشام از انتشارات مروارید - مترجم: جواد ثابت نژاد-ادبیات آمریکا

اعتراف، داستان مردی است که بی‌گناه به زندان می‌افتد و در شرف اعدام شدن است، در حالی که مجرم واقعی در بیرون زندان، آزاد است. چهار روز مانده به اعدام مرد بی‌گناه، مجرم واقعی که دچار تومور مغزی لاعلاجی است، برای نخستین بار در زندگی مصیبت‌بارش، تصمیم می‌گیرد تا کاری درست انجام دهد و چون تنها او می‌تواند مرد بی‌گناه را نجات دهد، به جرم خود اعتراف می‌کند. با این حال چطور فردی مجرم، وکلا، قضات و سیاستمداران را متقاعد کند که آن‌ها در شرف اعدام فردی بی‌گناهند؟


خرید کتاب اعتراف
جستجوی کتاب اعتراف در گودریدز

معرفی کتاب اعتراف از نگاه کاربران
HTTP: //parrafosenelviento.blogspot.co...Me llamó توجه به این واقعیت گناه در تلاش برای اثبات گناه خود را زمانی که به طور معمول معمولا مخالف است. با این حال، تا زمانی که من آن را آغاز نکردم، متوجه نشدم که جان گریشام خیلی فراتر از آن بوده است. این بیشتر انتقاد از نظام قضایی آمریکا، مجازات اعدام و همه چیزهایی است که در اطراف آن حرکت می کند. همچنین © N به انتقاد از جنبه های دیگری از جامعه آمریکا مانند نژادپرستی و تبعیض نژادی بین سیاهان و سفید پوستان و حضور بیش از حد از سلاح گرم شکست تمایل به در هر oportunidad.Creo که مهم ترین نتیجه گیری من قرعه کشی حذف می شود پس از خواندن آن، نظام قضایی آمریکا کاملا فاسد شده است. با مردم بیشتر در مورد گرفتن رای بیش از انجام کار خود را به نگرانی. بنابراین ما پیدا کردن موارد مانند فقرا Donta © Drumm که پایان می رسد تا پرداخت را برای یک جرم و جنایت که نمی داند داستان nada.La نمی کرده است که سرعت زیرک و اگر چه نویسنده این فرصت را طول می کشد تا انتقاد به شدت در هیچ زمانی سابقه دیدگاه از دست دادن . انتقاد همان آنها عمیقا با تاریخ در هم تنیده هستید و در تمام redacción تاثیر نمی گذارد، از سوی دیگر، من بسیار چالاک با توجه به موضوع که اگر چه trataba.A یک نویسنده است پیدا شده است به شدت شناخته شده است که اعتراف می کنم که این اولین کار او است که من خواندن آن را می پسندم، اما پس از آنچه که از آن لذت بردم، مطمئن هستم که به زودی یکی دیگر از آن خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
اعتراف: توسط جان گریشام (دریافت شده از BzzAgent برای مرور) در سال 1998 Travis Boyette ربوده شده، تجاوز و قتل یک مدرس مدرسه دبیرستان پس از آن بدن دفن می شود تا آن را هرگز پیدا خواهد شد. Donte Drum یک ستاره فوتبال محلی محکوم به اعدام برای این جرم محکوم شده است، در حالی که تراویس برای ارتکاب جنایات دیگر مجبور است. نه سال پس از قتل تراویس از جرایم برای جرم مختلف آزاد شده و از کلیسا با موعظه شریعتی سخن می گوید. پس از گوش دادن به خطبه ای که توسط مقبره Schroeder Travis ارائه شده است، بازدید کننده ای به مقبره می گوید که او دارای تومور مغزی غیر قابل استفاده است که در آن سرطانی است و سپس به مقبره در مورد Donte که در ردیف مرگ برای جرم و جنایت نیست مرتکب جنایت می شود. اما تراویس از اولین دیدار بدون حق اعتراف است. بقیه داستان می گوید چگونه شایستۀ شارل کار می کند تا اعتراف کند که Travis اعتراف می کند که تلاش می کند Donte را نجات دهد و دادگاه های قانونی را که قبلا کسی را از جرم محکوم کرده است بشنود تا تلاش کند که Donte را نجات دهد. REVEIE: ​​As با تمام کتابهای جان گریشام که من این را خوانده ام، بسیار خوب نوشته شده است و توجه خوانندگان را از صفحه اول حفظ می کند و هنوز در صفحه آخر شگفت انگیز است. گریشام مانند بسیاری از نویسندگان خوب، از نوشته هایش استفاده می کند تا به دیدگاه شخصی اش درباره مجازات اعدام، و آنچه را که در سیستم حقوقی ما می بیند، به عنوان نقص در نظر بگیرد، و باعث می شود که خواننده بتواند وضعیت موجود را مورد پرسش و بررسی قرار دهد. در کل من این کتاب را به هر کسی که داستان های جنجالی قانونی را می خواند توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین خلاصه ای که در اینجا در مورد GoodReads می گوید می گوید: اعتراف، Grisham ترین هیجان های حقوقی فوق العاده ای است که تا به امروز. کدام کتاب آنها را توصیف می کنند؟ از آنجا که بررسی شخصی من از Grisham جدیدترین @ thriller @ شامل کلمات مانند @ lackluster @ و @ ho-hum @ وhigh cant Grisham فقط آرامش را برطرف می کند و بر روی یک کتاب واقعا خوب به جای 2 کتاب هفتگی کار می کند؟ I keep picking up Grishams کتاب های جدید امیدوار است که سبک او را بهبود بخشد. سبک خلخال Pelican، Rainmaker، زمان کشتن، هیئت داوران فراری، و غیره کسانی که من قطعا با نام thriller های عجیب و غریب عجیب و غریب @ در حالی که می دانم که Grisham هیچ استعداد ادبی بزرگ است، من می دانم که در گذشته او تا به حال برخی از طرح های فوق العاده و شخصیت های جالب ایجاد کرده اند. آن روزها رفته اند. اخیرا، کتاب هایش آهسته و قابل پیش بینی بوده است، شخصیت ها خیلی مسطح هستند و طرح به صورت استخوان خشک می شود! من در آغاز @ Confession @ اعتماد داشتم؛ یک مفهوم جالب - من امیدوار بودم که به دادگاه بازگردم. اما، کتاب به سرعت در حال توسعه بود و بسیار ناهموار بود. نوشتۀ او همچنین عبارات یونانی و احکام بی ضرر را نیز شامل می شود. اوه، چند کاراکتر برنده وجود دارد (خوب، یکی)؛ وکیل رابی به شخصیت های Grisham قدیمی مدرسه گوش می دهد، اما در مورد آن است. این یکی دو ستاره داشت، اگرچه بیشتر از 1.5 بود ... خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
من مشتاقانه خواندن این کتاب را شروع کردم دانستم که گریشام همیشه خواندن خوب را می نویسد. من تا به حال هیچ نظری ندارم که خودم این زمان را نادیده گرفتم. داستان از همان ابتدا فریبنده است و به عنوان داستان ساخته شده و ساخته شده، من را با احساس تعطیل نگه داشته است. من افتخار می کنم که بفهمم تمایل دارم که پیش برویم و ببینم چه اتفاقی می افتد، اما در این کتاب، من فقط در مورد این عادت عود می کنم. همچنین برای اولین بار گریشام را خوانده ام، در پایان بخش دوم من نمیخواهم آنچه را که برای آنهایی که هنوز خواندید اتفاق بیافتد، بپردازم، اما - برای کسانی که از شما هستند، می دانید که من درباره آن صحبت می کنم. برخی از این اشک ها ممکن است به این دلیل باشد که من در مورد مسائل مربوط به عدالت درک می کنم که در آن افراد سیاه پوست هستند و چون در آن زمان من آن را خواندم، پسرم زندانی شد. من این را می گویم - Grisham من را به عقب نشست و به طور جدی موقعیت من را در مورد مجازات اعدام در نظر گرفت. من همیشه از حقوق شما برخوردار هستم، درست در اینجا و در حال حاضر @ نوع دختر. اما من حصار را پر کرده ام و به شدت مخالف مجازات اعدام هستم. من این کتاب را برای همه توصیه می کنم!

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از فریبنده خوانده شده توسط Grisham. برخی از موضوع های بسیار تاریک دستخوش نسبتا ظریف هستند. من از علائم تجاوز به جنسیت بدون بازی گرافیکی توسط بازی تشکر می کنم که برخی از رمان های جنجالی مانند آن ها را ارائه می دهند. من فقط نمی تونم بخونم قلب من درد می کند. گریسام قطعا مجازات ضد مرگ است و از این دیدگاه می نویسد - می تواند کمی صابون های کوچک باشد، اما از آنجا که من به طور کلی با دیدگاه او موافق نیستم، برای من خسته کننده نیست. برای اینکه منصفانه بودم تا زمانی که دیگر نامه های مجازات اعدام، اتاق و مرد بی گناه را خواندم، خیلی از مرگم بودم. بنابراین نوشتن او می تواند یک تجربه قانع کننده باشد. با این حال، اگر یک فرد به کودک آسیب برساند و بدون شک ثابت شده است، من سخت تلاش می کنم که برای آنها زندگی کنم. گاهی اوقات خالص شر وجود دارد و مرگ تنها راهی برای محافظت از بی گناهان است. من به این وحشت فکر می کنم که مردی که چنین جنایاتی را در CDA انجام داده است، Id. من نام او را نخواهم نوشت اما هیچ مشکلی وجود ندارد که او چه اتهاماتی را مرتکب شده است. من هیچ مشکلی با او محکوم نیستم. برخی از زبان ها، جنایات جنسی و خشونت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اعتراف


 کتاب این کتاب شما را آرام می کند
 کتاب سطل شما چقدر پر است؟
 کتاب پیش بینی آینده
 کتاب قاتلان
 کتاب خلع شدگان
 کتاب خشونت و نظم های اجتماعی