کتاب از لنز تیره

اثر فیلیپ کی. دیک از انتشارات یوبان - مترجم: جواد همایون پور-ادبیات آمریکا

Substance D is not known as Death for nothing. It is the most toxic drug ever to find its way on to the streets of LA. It destroys the links between the brains two hemispheres, causing, first, disorientation and then complete and irreversible brain damage. The undercover narcotics agent who calls himself Bob Arctor is desperate to discover the ultimate source of supply. But to find any kind of lead he has to pose as a user and, inevitably, without realising what is happening, Arctor is soon as addicted as the junkies he works among... In this award-winning novel, friends can become enemies, good trips can turn terrifying, and cops and criminals are two sides of the same coin.


خرید کتاب از لنز تیره
جستجوی کتاب از لنز تیره در گودریدز

معرفی کتاب از لنز تیره از نگاه کاربران
Ive شروع کرده و چند بار بارها این بازبینی را آغاز کرده است. با توجه به این موضوع، من میخواهم یک صفحه از روز دوشنبه (http: //www.goodreads.com/user/show/13 ...) را به اشتراک بگذارم و یک بررسی چند مرحلهای به اشتراک بگذارم. جمعبندی. gif: Recipe for A اسکنر تیره: 1. مقادیر متوسط ​​داروی انتخابی خود را انتخاب کنید (یکی را توصیه کنید که دارای ویژگی های بسیار حساس و پارانوایی باشد) 2. اجازه دهید هنگام خواندن کمتر از Zero3 بجوشانید. مخلوط کردن یک مقدار تصادفی از یک دارو دوم (ترجیحا یکی با پتانسیل آسیب دائمی مغز - نسخه های فعلی از نمک حمام توصیه می شود) 4. مجاز به پختن مغز در حرارت بالا. سازمان دیده بان راش، فیلم. http://www.imdb.com/title/tt0102820/6. شستشو و تکرار تا زمانی که مغز به طور کامل پخته شده منتقد ادبی: سرگردان، روایت غير متمرکز مرزی. تلاش های نیمهتمام برای پایان دادن به تئوری توطئه در نهایت، که ممکن بود موثر باشد، پیش از این، ساخت بیشتری داشت. این داستان در چند مکان من را شگفت زده کرد، به ویژه (مشاهده اسپویلر) [سفر مواد مخدر ناخواسته (مخفی کردن اسپویلر)] که، در حالی که نابغه، از دست ندهید، به نظر می رسد نقطه نظر او می خواهد؛ و در پیچ و تاب طرح در پایان. به نظر کاراکتر اصلی، باب آرتور / فرد، PKD از دو ذهن در مورد کتاب به نظر می رسد: آیا او می خواهد یک داستان عواقب شدید را برای مشورت در مورد استفاده از مواد مخدر تجسس بگوید، یا می خواهد به یک قاتل رمز و راز، با عوامل مخفی، جاسوسی ، مواد مخدر غیر قانونی در حال اجرا، و توطئه؟ گفت که ایجاد شخصیت درخشان بود. هر کدام راه خود را برای تعامل با مواد مخدر، هدف خود و تجربیات خود دارد، و تقاطعات جذاب بودند. باریس با نابغه تجربی خود. Luckman با دنبال کردن از لذت، دانا با خطوط استفاده عجیب و غریب و خودسرانه مواد مخدر (ha-ha)، و چارلز Freck با تلاش غم انگیز خود را به خود بیماری بیماری روحی. من مطمئن هستم که چندین مکالمه از زندگی واقعی بیرون آمدند؛ آنها خیلی پوچ نیستند. بخش های ارزیابی روانشناختی جالب بود و یک دستگاه هوشمندانه برای بینش خواننده به جهان و آرتور، گرچه علم مامبو از طریق مغز خسته من گذشت. به طرز ماهرانه، زبان اساسا متناقض بود، اما گاهی اوقات عبارتی توجه من را به خود جلب می کرد و من را در مسیرهایم با معنی متوقف می کرد: @ این یک عقب ماندگی است که من حتی نمی توانم آن را داشته باشم. فرد دیگری باید آن را برای من داشته باشد.و سپس او فکر کرد، عجیب و غریب چگونه پارanoا می تواند با واقعیت در حال حاضر و سپس، به طور خلاصه ارتباط. تحت شرایط بسیار تخصصی، مانند امروز. @ شخصی: وجود دارد، انجام شده است. من PKD و انگیزه های او را می گیرم، واقعا انجام می دهم یادداشت نویسندگانش بسیار قدرتمند بود، مخصوصا وقتی که میگفت: این افراد میخواستن همیشه برای همیشه وقت خوبی داشته باشند. صرف نظر از این که کتابش زمان مناسب را از دست داد، اسلایدهی ملایم به وابستگی به مواد مخدر، لغزش کنترل از انتخاب به نیاز، شخصی جذابیت در دستکاری است. اگر این کار را کرد، همدردی من با شخصیت ها بیشتر شد و ارتباط من با داستان بیشتر شد. من بیشتر از آن لذت می برم اگر بیش از اندکی از تمدد اعصاب، بعضی از عناصر شادی و رها شدن برای نشان دادن دلسوزی کامل از کودکان @ بازی در خیابان بود. @ سه و نیم زبانه ها stars.Cross ارسال شده در http : //clsiewert.wordpress.com/2013/0 ...

مشاهده لینک اصلی
خدا، چقدر تاریک است و کاملا ساکت است. چیزی جز من در این خلاء زندگی نمی کند. رمان تاریکی کیک دیک در مورد فرهنگ مواد مخدر و چگونگی تاثیرات مواد مخدر بر جامعه، داستان خوبی نوشته شده است. این یک دیدگاه واقعی درباره چگونگی تاثیر مواد مخدر روی ذهن و روابط است. این داستان به دنبال شخصیت باب و دوستانش است که هر دو از مواد مخدر ذهنی نامیده می شوند که به نام Substance D. مصرف می کنند و ما نیز از فردی که یک پلیس است که به شکل یک گروه از مواد مخدر استفاده می شود دنبال می کنیم. قلاب این است که باب و فرد همان فرد هستند. ماده D به ذهن بسیاری از این که شکستگی های شخصیت Bob / Fred را تغییر می دهد و این روایت اصلی ما است که ما دنبال می کنیم. دیک یک کاربر مواد مخدر بود. از این رو، او قادر به تصویر یک تصویر واقع گرایانه از زندگی یک کاربر مواد مخدر و ماندگی ثابت در آنها زندگی می کند. نوشته شده در سال 1977، هنوز هم امروز نگه می دارد و نقاط باید به دیک برای یکی از بهترین عناوین برای یک کتاب، همیشه. باز شدن بزرگ، مراحل باز شدن من قلاب بود. این یک نمونه کامل از چگونگی رسیدن به یک مخاطب است. این شروع می شود با نشان دادن اینکه مواد مخدر تقریبا \"ذهن\" جری را تخریب کرده است، یک مقدمه بزرگ برای رویدادهای آینده است. WritingDickâ € ™ از نوشتن چنین فضای تاریک ایجاد می کند. برای من این بهترین چیز در مورد این کتاب است. این باعث می شود شما را درک کنید و شما می توانید تصور کنید که چه چیزی در وضعیت شخصیت ها پیدا می شود. دیک همچنین عناصر غم انگیز داستان را بسیار خوب می نویسد. در اینجا برخی از نمونه های مورد علاقه من از آنچه که در این کتاب نوشته شده است، عبارتند از: خوشبختی، شناختن شما از قرص های خاصی است. چه کسی هر کاری انجام داده، در مورد انگیزه های واقعی اش آگاه است؟ انسان زنده از داخل در حال سوختن است، از قلب بیرون می سوزاند. تا زمانی که آن را کلیک کنید و مانند یک حشره گیر، یک جمله را دوباره و دوباره تکرار کنید. یک ضبط یک حلقه بسته از نوار. من شبیه کرم که از طریق گرد و غبار فرو می ریزد، در گرد و غبار زندگی می کند، تا گرد و غبار عبور آن را از گرد و غبار می کشد. مسائل قابل توجه این نوشتار در مکان های شلوغ است. برای من، من بعضی از قطعات را از این کتاب خرد کرده ام تا آن را کوتاهتر کنم. استفاده او از آلمان باعث تحریک من شد، در حالی که آن را خوانده بودم چون دیک همیشه آن را به زبان انگلیسی ترجمه نمی کرد. من می دانم که این موضوع تاثیر زیادی در داستان ندارد و در واقع آن چیزی است که در مورد روح شخصیت اصلی ما وجود دارد، اما من همه را تحریک می کنم. فکر نهایی کتاب فوق العاده با فضای تاریک و شوم است که صفحه را رول می کند و به سر شما می شود. داستان جذاب است و بخش هایی از دنیای واقعی را به طوری که نزدیک است ترسناک است. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
تمام بررسی های من را در اینجا پیدا کنید: http://52bookminimum.blogspot.com/ حتی فوریه و در حال حاضر در بررسی 2018 پشت سر گذاشته شده است. چیز خوبی نیست که به خودم گفتم وزنم کم است چیزی که من همیشه به خودت گفته ام این است که من باید یک داستان فیلیپ دیک را بخوانم. تصور کنید تعجب من این است که من این را در بلوتوث فیات قرار دادم و شنیدم که توسط فیلیپ کیک دیک نوشته شده است. من مطمئن نیستم که یک کتاب می تواند مقادیر زیادی برای تمام آثار خود باشد، اما در کلمات جاودانه لری دیوید، این بود. . . . . هوس منظور من این است که . . . . از آنجایی که من به آن گوش می کردم، من هیچ نقل قولی برای ارائه ندارم. من می توانم به شما بگویم که داستان نوعی «داستان واقعی» است - همه چیز درباره خطرات اعتیاد به مواد مخدر است. MC ما، باب Arctor، فروشنده کوچک است که به دنبال بزرگ با مواد مخدر جدید انتخاب شده به عنوان ماده D. او همچنین یک عامل مخفی شناخته شده به عنوان فرد است که سعی دارد به دفع یک فروشنده کوچک زمان به دنبال بزرگ به نام باب آرتور بروید. نه، شما آن را نادیده نگرفتید. می بینید یکی از عوارض جانبی ماده D این است که باعث می شود ذهن شما از واقعیت برسد. باب باب است که او باب است، اما با تشکر از باب در برخی از محصولات خود او imbibing او نیز فرد تلاش برای دفع باب زمانی که او فرد است. در اینجا یک شخصیت پشتیبانی کننده است که این داستان را برای اندازه گیری خوب اضافه می کند. به عنوان \"شفیع فی\" به عنوان یک ژانر من به طور معمول من خود را به سمت رهبری \"- احتمالا طبقه بندی شده درست در سال 1977 بود که اسکنر Darkly در اصل منتشر شد طبقه بندی شده است. امروز؟ این واقعا واقعگرا است. به غیر از کت و شلوار اسکنر، مانند فیلیپ ک. دیک، در رابطه با آینده استفاده از مواد مخدر در آمریکا آمیخته به نظر می رسید. 4 ستاره های جامد به لطف بخشش به پل جیماتوی در مورد صدا. . . . . علاقه مند به خواندن یا گوش دادن به کتاب نیستید؟ خبر خوب! در اینجا یک نسخه واقعی فیلم Trippy است که همانند عمل زنده با پوشش کارتونی است (ماشین Wayback دارای کلیپ کریستین است که درست مانند ویدیوی A-Ha صحبت می کند!) با Keanu Reeves بازی می کند. . . . و تمام ستاره حمایت از بازیگران. . . .

مشاهده لینک اصلی
اگر شما به چیزهایی مانند این، شما می توانید بررسی کامل را بخوانید. من هستم؟ : @ Scanner Darkly @ توسط فیلیپ K. DickIm یک طرفدار بزرگ Pynchon نیز هست، بنابراین من اشتباه در اینجا اشتباه نیست، اما به نظر من تفاوت اصلی بین سبک نوشتن Dicks و Pynchons - و یا حداقل، تفاوت که بیشتر حساب کاربری برای دیک به عنوان یک @ pulp @ نویسنده با برخی از ایده های جالب درمان می شود در حالی که Pynchon به عنوان یک بزرگ @ ادبی @ شکل - به سادگی است که دیک تمایل به نوشتن در جملات واضح و ساده است که فقط به طور مستقیم می گویند آنچه که او به معنای گفتن، در حالی که Pynchons نوشتن (در) معروف با انعکاس و اصطلاحات اصطلاحات مبهم با مشت زدن به نقطه ای است که در آن می تواند یک تمرین فکری به تنهایی خود را فقط تلاش برای کشف آنچه که جهنم Pynchon در تلاش است که می گویند. همه که باعث می شود رمان های عمده دیک مانند \"اندرویدی رویای گوسفند الکتریکی\" یا \"آلبوموتی رادیو آزاد\" شبیه آن است، IMHO، چه چیزی \"Gravitys Rainbow\" ممکن است شبیه به این نباشد که اگر Pynchon با ویراستاران کار کرد که انتظار داشتند که او در واقع تگ را نگه دارد فکر می کنم دیک واقعا به عنوان یک طنزچی کثیف نیز خلق شده است، و این چیزی است که من فکر می کنم که اغلب برای آن بسیار قدردانی شده است. احتمالا قسمت تک نفره من در تمام داستان های Dicks که من تا به حال خوانده ام - و من کاملا از آن لذت بردن بود برای دیدن این به وفاداری دوباره در سازگاری فیلم - هنوز توالی @ انتحاری @ از اسکنر Darklyâ €. به طور خلاصه، نمی فهمم که دیک در نوشتن خیلی بد بود - به نظر می رسد که فقط علاقه ی خاصی به نوع نوشتن ندارد که مردم مانند جیمز جویس یا ویلیام بروئوز (یا پینچون) جویس و Burroughs عمده تاثیرات سبک بودند) مشهور بودند. اگر شما به SF، خوانده شده.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره به 4 بعد از جلسه تقسیم شده است. روزی من یک رمان فیلیپ ک. دیک را می بینم. آه که من شوخی میکنم درست است که چالش را دوست دارم ایده ها را دوست داشته باشید این پسر درخشان بود. اما اجازه دهید به شما بگویم، بعضی از موقعیت ها و گفتگوهایی که در این کتاب تجربه کردم، احتمالا می تواند بی رحمانه ترین باشد، از زمان خواندن آخرین رمان دیکم. در یک جلسه مقدماتی، او دلیل خود را برای نوشتن اسکنر به صورت Darkly ارائه می دهد. کم کم می ترسم. او اضافه می کند که برای داستان او هیچ اخلاقی وجود ندارد. با دارو، تنها عواقب وجود دارد. او از تجربه شخصی خود می گوید. â € œ من شخصیت در رمان نیست. من رمان هستم. شاید هیچ اخلاقی نیست، اما قطعا یک پیام است: مواد مخدر هیچ زندانی نیستند. به طور قطعی، او این دارو را در این کتاب «مواد مخدر» نامگذاری کرد - مرگ برای مدت کوتاهی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از لنز تیره


 کتاب تمام بازاریاب ها دروغ گو هستند، داستان تعریف می کنند
 کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بداند
 کتاب مردان هوشیار
 کتاب کلید طلایی ثروت
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب جنبش زنان در آمریکا