کتاب از حال بد به حال خوب

اثر دیوید برنز از انتشارات سیمای نور امید - مترجم: مهدی قراچه داغی-ادبیات آمریکا

The good news is that anxiety, guilt, pessimism, procrastination, low self-esteem, and other "black holes" of depression can be cured without drugs. In Feeling Good, eminent psychiatrist, David D. Burns, M.D., outlines the remarkable, scientifically proven techniques that will immediately lift your spirits and help you develop a positive outlook on life. Now, in this updated edition, Dr. Burns adds an All-New Consumer′s Guide To Anti-depressant Drugs as well as a new introduction to help answer your questions about the many options available for treating depression.

- Recognise what causes your mood swings
- Nip negative feelings in the bud
- Deal with guilt
- Handle hostility and criticism
- Overcome addiction to love and approval
- Build self-esteem
- Feel good everyday


خرید کتاب از حال بد به حال خوب
جستجوی کتاب از حال بد به حال خوب در گودریدز

معرفی کتاب از حال بد به حال خوب از نگاه کاربران
نیاز به تفکر خود را تغییر دهید؟ نیاز به پیدا کردن اراده نیاز به پیدا کردن امید؟ نیاز به ارزش خود را پیدا کنید؟ این کتاب این کار را برای شما انجام نمی دهد. اما به شما می آموزد که چگونه فکر خود را تغییر دهید تا بتوانید این چیزهایی را که در آنجا وجود داشت، کشف کنید. من افسرده ... فوق العاده افسرده و زمانی که من در یک قاب خوب از ذهن هیچ چیز همه چیز بد است. اما زمانی که من در حال رکود هستم، سخت است که حتی در تلاش برای دیدن آن را ببینم. خیلی کمتر خواندن یک کتاب احمقانه. اما این کتاب حتی به شما نشان می دهد که چه کاری باید انجام دهید، زمانی که دیگر نمی خواهید دیگر سعی کنید. (با این حال، اگر چنین احساسی را احساس کنید، لطفا از مشاوره و یا کمک بیشتر از این کتاب استفاده کنید). همه ما به عنوان انسان توانایی فکر کردن و درک را داریم و این دقیقا چگونگی ایجاد دنیای اطراف ما را ایجاد می کند. یا به عنوان یک موفقیت آمیز و تحقق جهان با لذت در اطراف هر گوشه ای و یا محل تاریک، قضاوت، و ناامید کننده انتظارات خرد کردن و سقوط که در آن هیچ چیز، از جمله شما، تا به حال به اندازه کافی خوب است. همه ما در راه ما فکر می کنیم. چقدر شگفت انگیز است که سوال احمقانه است؟ آیا نیم ساعت خالی یا نیمه شفاف است؟ @ واقعا پاسخ های طول عمر بیشتر از هر چیز دیگری را در بر دارد؟

مشاهده لینک اصلی
من به ندرت، اگر تا کنون، DNF یک کتاب بود، اما من مجبور بودم با این یکی که من بی حوصله بود. من از طریق 80 صفحه دریافت کردم و متوجه شدم که فقط خواندن 40 را داشتم چون 40 نفر فقط فضای سفید بودند. این همچنین کمک نمی کند که Ive این موارد را برای سالها مطالعه کرده و حتی حتی تازه ترین آن را نداشته باشد. حرکت کردن، وانمود کرد که هرگز اتفاق نیفتاد

مشاهده لینک اصلی
این را بخوانید به عنوان Carey Tennis off Salon آن را توصیه کرده است. اساسا درمان رفتاری شناختی شما می توانید به تنهایی انجام دهید، مانند درمان رفتاری شناختی، اساسا شامل اجتناب از هرگونه عمق یا خودآگاهی است و به طور دائمی در حال فریاد زدن با خودتان است @ کاملا خوشحال هستم، من بهترین امی هستم که ممکن است! @ اگر این امر ممکن است یک رویکرد خوب باشد. همانطور که انسانها بی نهایت پیچیده تر از آن هستند، این بیشترین معادل آن گونه از معادلات جزیره اقیانوس آرام است. با توجه به این که هدفون ساخته شده از بامبو، هواپیما پر از زمین های کالا در جزیره شما خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
من می خواستم از این کتاب لذت ببرم و توصیه کنم، اما متاسفانه باید نسخه جدیدتر را بازنویسی کنم. من نمی دونم چطور ممکنه فردی که خودت احترام می کنی میتونه به راحتی با هم حرف بزنن @ delusional @ و @ silly @ و در عوض چیزهای دیگر. تن این نسخه فقط وحشتناک است وblame ذهن قربانی @ در کنار اخراج داروهایی که اغلب صرفه جویی در زندگی است، من را مجبور به صرفنظر از این کتاب قبل از اینکه من حتی از طریق سه یا چهار فصل اول از آن رد شد. به عنوان یک دانش آموز سابق روانشناسی، می دانم که نظریه های موجود در درمان شناختی رفتاری مشروع هستند و می توانند در بهبود بخشیدن از سطوح مختلف افسردگی مفید باشند، اما شما از این نسخه این کتاب نمی دانید. من نمی توانم برای جدیدترین نسخه که در حال حاضر داغ است.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که شما احساس بدی می کنید، به پزشک مراجعه می کنید، پزشک به شما نگاه می کند و قرص ها را برای تنظیم دستگاه هورمونی شما (که خوب است، به شما قول می دهد) می دهد. شما شروع به مصرف قرص ها، فقط برای خواب، و سپس برای غلبه بر افسردگی، و سپس برای چیز دیگری و غیره. در برخی از نقطه شما فکر می کنید، من نمی توانم بدون قرص زندگی می کنند، من معتاد دارم. اما در مورد دلیل واقعی (که در وهله اول اشتباه بود) مکانیسم استدلال استدلال شما در حال تلاش برای بسته شدن با قرص ها چیست؟ این کتاب یک راهنمای کمک به خود است با استفاده از رویکرد شناختی رفتاری درمانی برای رفع مشکل شما @ twisted @ تفکر و نتیجه گیری، که پس از آن منجر به اختلالات روانپزشکی مختلف. این کتاب از یک منظره بسیار سبک است، بلکه یک کتاب دایره المعارف سنگین برای درمانگران CBT است. این شامل هر @ twisted @ فکر در ذهن ما از جمله نمونه ها و چگونگی غلبه بر آن است. این کتاب شامل گام های بسیار خوبی در مورد چگونگی حل و حل مشکلات شما می باشد. این @ book @ lifting @ است و احساس شما را هنگام خواندن آن بهبود می بخشد. مهمترین چیز در مورد همه چیزهایی است که شما برای حل مشکل خود انجام می دهید مثبت است و کتاب به شما کمک خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از حال بد به حال خوب


 کتاب کامینو رئال
 کتاب اگر بمانم
 کتاب فلسفه سیاسی فون هایک
 کتاب متعهد (آشتی با ازدواج)
 کتاب ربات جنگلی
 کتاب همه ی هستی در درون شماست