کتاب از جایگاه

اثر جان گریشام از انتشارات سولار - مترجم: هاشم حسینی-ادبیات آمریکا

High school All-American Neely Crenshaw was probably the best quarterback ever to play for the legendary Messina Spartans. Fifteen years have gone by since those glory days, and Neely has come home to Messina to bury Coach Eddie Rake, the man who molded the Spartans into an unbeatable football dynasty. As Coach Rakes boys sit in the bleachers waiting for the dimming field lights to signal his passing, they replay the old glories, and try to decide once and for all whether they love Eddie Rake – or hate him. For Neely Crenshaw, still struggling to come to terms with his explosive relationship with the Coach, his dreams of a great career in the NFL, and the choices he made as a young man, the stakes could not be higher.


خرید کتاب از جایگاه
جستجوی کتاب از جایگاه در گودریدز

معرفی کتاب از جایگاه از نگاه کاربران
این اولین کتاب جان گریشام من است و انتخاب اشتباه بود. این کتاب در مورد یک بازیکن فوتبال است، نه یکی Rolando، مسی بازی می کند، اما فوتبال آمریکایی است. از آنجایی که من هیچ اشاره ای به فوتبال آمریکایی ندارم، من از این کتاب برای نیمه اول متنفر شدم، زیرا نیمه اول تنها با یادآوری خاطرات فوتبال توسط نایلی کانسووا، شخصیت اصلی، انجام می شود. نیلی به زادگاهش می آید پس از آنکه خبر از مربی فوتبالش که در بستر مرگش است می شنود. نیل از مربی خود متنفر است، اما هنوز هم می خواهد در آخرین لحظات تنفس خود را در شهر داشته باشد. دلیل اینکه او از مربی خود متنفر است، تا زمانی که مربی در حال مرگ است، نشان نداده است. بعدا در مراسم تشییع جنازه، نلی ذهن خود را تغییر می دهد و می داند که او چگونه ادی راک مربی خود را دوست دارد. به پایان می رسد احساساتی. شما می توانید یک بار این کتاب را بخوانید اما قبل از اینکه شروع به خواندن کنید، خود را با شرایط فوتبال مانند زمین لرزه و غیره آشنا کنید.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را به عنوان خوانده ام چون کالیکو جو را بسیار دوست داشتم و گریشام من را ناامید نکرد. اگر چه این کتاب نه به عنوان کالیکو جو به عنوان یک چشم انداز طرفداران ورزشی خوب نیست، این به شیوه ای متفاوت است. این کتاب بیشتر در مورد خاطرات چند مدرسه در مورد فوتبال و مربیان آنها در طول مدرسه خود بیشتر است. چیزی که من بیشتر از این کتاب دوست داشتم این است که تمام خاطراتی که از زمان مدرسه من برگردانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
من علاقمند به هیجان های حقوقی جان گریشام ها هستم، اما در مورد موضوعات دیگر نویسندگی در مورد موضوعات دیگر تغییر جالبی می کند. فوتبال آمریكایی چیزی نیست كه من با آن آشنا هستم، اما مهارت گریشاما این كتاب را در چند ساعت خواند. تقریبا اگر من در بیلیچر نشسته بودم، برای تیمی که در آن تیم فوتبال دبیرستان حضور داشتند، که به عنوان مربی چنین کاری دشوار بود، تشویق شد.

مشاهده لینک اصلی
100 صفحه خوب بخواند اگر شما فوتبال دبیرستان را برای یک مربی که فکر می کنید @ tough @ بود، بازی کردید، اما شما هنوز احترام (و دوست داشتید؟) پسر، این خواندن برای شما است. در مورد فوتبال دبیرستانی چیز خاصی وجود دارد وقتی آن را انجام می دهید ... و در مورد آن هیچ چیز خاصی در مورد اشتباه انجام نمی شود. این کتاب به شما این امکان را می دهد که کمی کمی فکر کنید.

مشاهده لینک اصلی
خوب بود. هیچکدام از Grisham بهترین کار نمی کند. احتمالا اگر بیشتر به فوتبال دبیرستانی علاقه مند شوم، بیشتر دوستش دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از جایگاه


 کتاب بابیت
 کتاب شاهین مالت
 کتاب هزار پیشه
 کتاب فاصله
 کتاب تلفن همراه
 کتاب امپراطور هراس