کتاب ازدواج بدون شکست

اثر ویلیام گلسر از انتشارات فراانگیزش‏‫ - مترجم: هدی برازنده-ادبیات آمریکا

The facts are nothing short of startling--no matter how many people seem to walk down the aisle, the divorce rate in America is at a record high. Whats the secret to getting into a happy marriage and, even more important, staying in one? Now world-renowed psychiatrist Dr. William Glasser and his wife, Carleen Glasser, update their classic guide to successful marriages, Staying Together, for couples young and old. As they examine the questions of why some marriages work and others fail, the Glassers advise readers on how to create loving and happy relationships by applying Dr. Glassers trademark "choice theory." The result is a wealth of new information about who would make a compatible partner and how to improve any relationship.


خرید کتاب ازدواج بدون شکست
جستجوی کتاب ازدواج بدون شکست در گودریدز

معرفی کتاب ازدواج بدون شکست از نگاه کاربران
بسیار مفید و آموزنده است. بهتر از زوج ها استفاده می شود، اما هنوز هم برای افرادی که به دنبال روابط سالم هستند مفید است. در این کتاب برای من بسیار اطلاعات نظری جدید وجود نداشت زیرا من قبلا \"Theory of Choice\"، \"واقعیت درمان\" و چند کتاب دیگر توسط این نویسنده را خوانده ام. اما نمونه های واقعی دنیای کتاب بسیار چشم باز بود.

مشاهده لینک اصلی
رویکرد انقلابی به روابطی است که از کار خود بر روی واقعیت و درمان انتخاب شده است. زوج @ in extremis @ یا فقط نیاز به یک لحن تا حد زیادی می تواند به نفع شما باشد. به خوبی با پاتریشیا ایوانز تجزیه و تحلیل از مرد مزاحم مطابقت دارد، اما در مورد چگونگی ایجاد یک رابطه تولیدی متمرکز است. من این کتاب را 10 سال پیش خواندم و آن را به یاد آوردم، آن را خواند و آن را به زوجی که در معرض دشواری بودند گذراندم. نظر من بعد از اینکه بعضی از قسمت ها را خواندید @ من مثل این مرد @ بود. او و کارلین تجزیه و تحلیل نیازهای خود را قرار داده و این بسیار آموزنده است. نامه هایی از بیماران / مخاطبین وجود دارد که به معنای واقعی آن است. این 150 صفحه ازدواج / رابطه شما را بهتر می کند.

مشاهده لینک اصلی
Glassers می گویند دلیل دوستی ما بسیار موفق تر از ازدواج های ما این است که ما پیشنهاد انتخاب دوستان خود را در زمانی که ما سعی می کنیم برای کنترل شرکای زناشویی ما. آنها می گویند موفق ترین روابط، جایی است که شرکای ارتباطی چیزهایی را که همه علاقه مندند به کار بروند و در پروژه های خلاقانه در کنار این منافع شرکت کنند پیدا کنند.

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب ... باعث می شود که من به چیزهای دیگری نگاه کنم. با همه چیز موافق نیستید - خیلی زود علمی و سطحی است اما نظریه ها خوب هستند و من عادت های هفت گانه و 7 عادت خوب را دوست دارم - منطقی است !! گوش دادن، حمایت، تشویق و قدردانی بیش از ناز، شکایت، سرزنش و انتقاد از مردم در زندگی شما ...

مشاهده لینک اصلی
در این کتاب، ویلیام گلاسر تلاش می کند تا نور را به رمز و راز ازدواج بیاندازد! آن را به نحوی می تواند صدا های خنده دار به چیزی به عنوان مشترک و به عنوان در سراسر جهان به عنوان ازدواج یک رمز و راز، اما زمانی که شما در میزان شکست در اطراف آن نگاه کنید، شما متوجه است که می توان آن را چیزی وجود دارد در وسط حل نشده و مغفول مانده است. و این ناسازگاری بین ماهیت ازدواج و ژنتیک است! پس چه اتفاقی می افتد وقتی که ما در برابر ژن هایمان قرار می گیریم؟ ما در نهایت ناراضی، گیج و اغلب افسرده هستیم. اما به عنوان انسان متمدن و مدرن، ما شاید بتوانیم راه هایی برای به دست آوردن آن برای نفع ما پیدا کنیم، آیا این امکان وجود دارد؟ استدلال این کتاب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ازدواج بدون شکست


 کتاب بازیکن تیمی ایدئال
 کتاب اول سود
 کتاب مرگ در می زند
 کتاب گلوله برفی
 کتاب وضع بشر
 کتاب رنت