کتاب احیا

اثر استیون کینگ از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-ادبیات آمریکا

در یک شهر کوچکی در نیو انگلند، در اوایل دهه 60، یک سایه بر روی یک پسر کوچک بازی می کند که با سربازان اسباب بازی خود می افتد. جیمی مورتون به دنبال یک مرد قابل توجه، وزیر جدید است. چارلز جیکوبز، همراه با همسر زیبای او، کلیسای محلی را تبدیل خواهد کرد. مردان و پسران همه کمی دوست دارند خانم جیکوبز؛ زنان و دختران - از جمله مادر و خواهر عزیزم جیمی - احساس می کنند در رابطه با جناب آکادمی جاکوبز. با جیمی، مجتهد یک پیوند عمیق تر، بر اساس شگفتی خود را با آزمایش های ساده در برق. سپس تراژدی به خانواده جاکوبز حمله می کند؛ واعظ الهی را لعنت می کند، از همه باورهای مذهبی تقلید می کند و از شهر شوکه شده تبعید می شود. این رمان غنی و ناراحت کننده پنج دهه را در راه خود به نتیجه بسیار وحشتناک سپری کرده است. این یک شاهکار از شاه، در سنت بزرگ آمریکایی ناتانیل هاوتورن و ادگار آلن پو است.


خرید کتاب احیا
جستجوی کتاب احیا در گودریدز

معرفی کتاب احیا از نگاه کاربران
مردم می گویند که در آن زندگی وجود دارد، امید آن است، و من با آن مخالفت نمی کنم، اما من نیز اعتقاد دارم که معکوس است. امید است، بنابراین من زندگی می کنم. Muy buen libro de king. HabÃa leÃdo que tenÃa uno de los inicios más tristes que a lotos lectores les tocó leer. SÃ، realmente es muy triste، lúgubre، trágico y funesto. الزامی است که ما شاهد یک رژیم غذایی عظیم هستیم. خانه به جایی می رسد که شما می خواهید دیگران باقی بمانند. من همواره به دنبال این هستم که بتوانم در آینده ای نه چندان دور به موفقیت برسیم. او گفت: \"هر فردی نیاز به یک سرگرمی دارد.\" â € œ و هر کس نیاز به معجزه و یا دو، فقط برای اثبات زندگی است بیش از یک بار طولانی از گهواره به قبر. نهایی نهایی en verde el elite que استفان tantas veces declaró. En las últimas treinta páginas de este relolo el misterio se junta con actos escalofriantes que te van a dejar estático. من به من احتیاج دارم espanto، consternación y pánico. Hasta afliccià ³ n. Fue muy fuerte.We هرگز نمی دانیم هر روز می تواند روزی باشد که ما به پایین می رویم و ما هرگز نمی دانیم. من می گویم که لیبرتو دین، پادشاه است، و همه ما می دانیم که همه چیز را می دانیم و شخصیت فردی را به وجود می آوریم.

مشاهده لینک اصلی
آیا تا به حال از زندگی خود در شرایط یک فیلمنامه فکر کرده اید؟ نویسنده، سرنوشت یا تصادف چه کسی است؟ مسیر ما از مسیرهای دیگران در زندگی، گاهی در مکان های بسیار عجیب و غریب عبور می کند. ناامیدانه فکر کنید که ممکن است ناخواسته با کسی که شما را ترجیح می دهد از آن اجتناب کنید ارتباط برقرار کند. چیزی اتفاق افتاده است. بله، در واقع آن را انجام داد. فکر می کنم وعده های ناخوشایند تا زمانی که شما خواندن را به پایان برساند، به معنی متزلزل می شوید. دنیاهای دیگر از این وجود دارد، و ما به یک نگاه کوتاه و وحشتناک در یک امکان اجازه می دهیم. پادشاه همچنان در کتاب من حکومت می کند.

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که من رمان استفان کینگ را برداشتم، زمانیکه بودم، می دانستم که کاملا شرم آور است، اما آخرین بار در یک قدم زدن با استفان کینگ ریدینگ بودم و می خواستم از آنها جدا شوم. بنابراین هندوت هند به من این کتاب را در زمان مناسب برای من فرستاد تا به خواندن پادشاه برسد. رهبری به ما داستان یک وزیر جدید و همسرش را در یک شهر کوچک به ما می گوید. چارلز جیکوبز، همراه با همسر زیبای او، کلیسای محلی را تبدیل می کند و زندگی همه کسانی که در اطراف آنها زندگی می کند، از جمله جیمی مورتون، راوی داستان است. جیمز و جاکوبز یک پیوند خاصی را که هنگام وقوع وقایع شكسته شده است، به اشتراک می گذارند، یعقوب ها همه عقاید مذهبی را از بین می برد و از شهر خارج می شوند. جیمی رشد می كند تا شیوه زندگی كوچك زندگی كند و معتاد به مواد مخدر شود. چند سال بعد، دو ملاقات و پیوند خودشان فراتر از آنچه که تا کنون بوده است، به وجود می آید. با استفان کینگ می توانید همیشه از چیزی که از کتابش انتظار می رود انتظار داشته باشید و او هر بار یک بار ارائه دهد. احیای در این جلسه متفاوت نیست. شخصیت ها به خوبی در سراسر داستان گسترش یافته و توسعه یافته اند. خواننده احساس می کند که آنها واقعا هر شخص را به اندازه کافی می دانند و می دانند که روابط چگونه کار می کنند. هر دو جیمی و جاکوبس به خوبی معرفی شده اند و حتی بهتر شده اند و رابطه بین آنها صاف است و بنابراین انتقال آن است. آنها در همان زمان احساس واقعی و پیچیده می کنند. طرح فقط شگفت انگیز در سبک شاه است. پیچ و تاب های بدبختی به اندازه کافی وجود دارد و من مدت ها از تلاش برای پیش بینی طرح های خود متوقف شده ام. این یک جهنم از ترسناک، ترسناک، نگران کننده و فقط به ذهن افتادن کتاب است. http://www.b00kr3vi3ws.in/2015/01 / Rev ...

مشاهده لینک اصلی
استفان کینگ تمام وقت مورد علاقه من است. من از او خواسته بودم قبل از اینکه به اندازه کافی قد داشته باشم تا او را بخوانم و به همین دلیل مادر من این نسخه از «درخشان» را از من دور کرد و با تمام حقوق من باید با «The Boxcar Children» محترم شمرده شود. با این حال، من خوشحالم که او نتوانسته است، زیرا که من از آن به خاطر آن عاشق ترس و وحشت بوده است. از این رو، این مطالب را هیجان زده کردم. قرار بود کهThe نتیجه وحشتناک ترین استفان کینگ تا کنون نوشته شده بود @ من آن را از آن نمی کردم. به جای آن چیزی بود که بود، @ چه چیزی که من فقط خواندید؟ @ این همه بد نبود. اولین صد صفحه یا بیشتر - از زمانی که ما برای اولین بار ملاقات جیمی مورتون و مقبره چارلز جیکوبز، تا زمانی که خطبه وحشتناک - فوق العاده است. برای چیزی که می تواند یک داستان باور نکردنی باشد، این تنظیم می شود. مشکل این بود که هرگز آنجا نبود. ما از طریق Jamies اغلب خسته کننده زندگی، گاهی اوقات با Jacobs - A.K.A ملاقات. پاستور دنی، A.K.A. @ ویلیان @ ممکن است فکر من از وحشت در طول سالها تغییر کرده است، اما به طور کلی، احساس کردم که پس از صد صفحات، این یک خسته کننده بود و حتی از راه دور خزنده نبود. این به خوبی اعتماد به نفس و وسواس را مطرح می کند، اما این فریبنده نیست. فقط نوع ... غمگین بود سرانجام، در 80 صفحه گذشته، چیزی اتفاق می افتد. هیچ اسپویلر در اینجا وجود ندارد، اما نتیجه گیری کاملا ناامید کننده است. انتظار می رود که رانندگی به یاد نویسنده های بزرگ ترسناک گذشته باشد - صفحه تسویه حساب را ببینید. اما من متوجه شدم که بیشتر قابل پیش بینی و عمیقا خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
ÄŒitajuÄ ‡ و @ @ بیداری به روشنی دید تاثیر نویسندگان که پادشاه در آغاز از POA مندرج در مشاوره خود را، و در میان آنان مریم الی، اما شرلی Džekson، برام استوکر و H. F. لاوکرافت بود. در برخی از نقاط آن است که تقریبا غیر ممکن ‡ ارتباط doživeti به najznaÄ مهم یک کار در قاب وحشت žanra منتشر شده، و با این و دیگر نویسندگان ذکر خواهد شد. با اشاره بیش از مشروع است، اما آن را نمی توان بر این اساس به عنوان EMU نیست خوب یا بد، در زمینه سهم به این تصور کلی در طول خوانش و یا بدتر از او تعیین می شود. قوی ترین تصور در من آنقدرها یک سوال از به عنوان مذهب از ارائه باز خواهد شد زندگی انسان به عنوان یک به طور گسترده ای وسیعی از خاکستری در مختلف باعث می شود ارزش مربوطه به اهنگ صدا و است که کمی Å¡ta وجود دارد تنها به رنگ سفید و یا سیاه و سفید. گاهی اوقات به نظر من این است که مردم همدردی اندکی دارند و خواهان گوش دادن به یکدیگر و به خصوص با همه تفاوت ها هستند. تمام زندگی پرس افتخاری ÄŒarlsa Džejkobsa با اتفاقاتی که سخت آن را تغییر suÅ¡tinski در هم آمیخته و این چیزی است که من و شاید بیشتر از هر چیز ترس. سوال دین است بنابراین poslužilo به عنوان عالی علاوه بر داستان در به عنوان یکی از عواملی که ممکن است شکست کامل تحت تاثیر قرار دهد و بازسازی osobe.Ono چه من به خصوص اذیت شد و نشان دهنده یک اشکال عمده به پایان و هیچ حس به نظر بر روی آن است. واقعا استیون؟ خیلی ممنون اگر نیم ستاره وجود داشته باشد، این 3.5 امتیاز خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب احیا


 کتاب سیرسه
 کتاب سوپ جوجه برای روح نوجوان
 کتاب درمانگر
 کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخ پوست پاره وقت
 کتاب آن ها مشغول مردن اند
 کتاب چگونه آنچه را می خواهید بدست آورید