کتاب آینده ذهن

اثر میچیو کاکو از انتشارات فاطمی - مترجم: مانی منوچهری-ادبیات آمریکا

آینده ذهن به ما نگاه دقیقی و قانع کننده ای به تحقیقات شگفت آور که در آزمایشگاه های بالا در سراسر جهان انجام می شود، همه بر پایه آخرین پیشرفت های علوم اعصاب و فیزیک است. یک روز ممکن است یک قرص هوشمند داشته باشیم که می تواند شناخت ما را افزایش دهد؛ قادر به آپلود مغز ما به یک کامپیوتر، نورون برای نورون؛ ارسال افکار و احساسات در سراسر جهان در شبکه مغز؛ کنترل کامپیوتر و روبات با ذهن ما؛ محدودیت های بسیار زیادی از جاودانگی را فشار دهید و شاید حتی آگاهی ما را در سراسر جهان بفرستیم. دکتر Kaku ما را در یک تور بزرگ از آنچه که ممکن است آینده نگه دارد، به ما نه تنها یک حس جامد از عملکرد مغز، بلکه همچنین چگونه این فن آوری زندگی روزمره ما را تغییر دهید.


خرید کتاب آینده ذهن
جستجوی کتاب آینده ذهن در گودریدز

معرفی کتاب آینده ذهن از نگاه کاربران
خیلی ناامید کننده است این کتاب به عنوان علمی صورت گرفته است، اما صرفا علمی تخیلی است. این کتاب با بازنگری در مورد انواع اسکن مغزها و برخی از تفاسیر پیشرفتهای بالقوه آینده در زمینه این فن آوری، به خوبی انجام می شود. سپس نویسنده به گمانه زنی های وحشیانه در مورد تله پاتی و تلکینزیزه می پردازد و این که ممکن است در آینده ای نزدیک ممکن شود. @ از آنجا که تنها علاقه من به مغز، خلط صرفا علمی و عملی است، این گمانه زنی ها برای من منفی بود و من را ترک کرد

مشاهده لینک اصلی
آینده از ذهن 5 ستاره - هیجان انگیز خواندن، پر از واقعیت های جالب و ایده های مبهوت کننده است. بزرگ برای کسانی که در آینده از علم و مغز علاقه مند هستند خوشتان می آید! این سرگرمی خواندن این بود! اغلب كتاب ها باعث می شود كه من از جهان جدا شوم، تا زمانی كه بتوانم آن را در یک خواندن پایان دهم. در حالی که راه من را از طریق این کار می گذارم، هرگز نمی خواستم آن را کنار بگذارم، مگر آنکه با آمدن یک تجربه ای که میشیو کاکو را لمس کرد، این بود که می خواستم به اینترنت ادامه دهم. در این یادداشت، تنها نکته این کتاب این بود: بسیاری از موضوعات سرگرم کننده مورد بازبینی قرار گرفتند، لازم بود که برخی از آنها را آنلاین یا در سایر کتاب ها بررسی کنیم. میشیو در طیف گسترده ای از آزمایش های جدید و کار در سطح جهانی انجام می شود، عمق در بعضی از موضوعات وجود ندارد. با این حال این انتظار می رود زمانی که بسیاری از موضوعات مختلف را پوشش دهد. میشیو با ترک یک بخش خواندن پیشنهادی، و همچنین یادداشت هایی راجع به کجا بیشتر به بررسی بسیاری از موضوعات می پردازد. این انتخاب عاقلانه آقای کاکو بود تا یک خطا با کتاب (که اجتناب ناپذیر بود) را ببیند و پاسخی برای آن بیابد. من واقعا از روابطم با پروژه های واقعی زندگی و آزمایش ها، در راه آوردن فیلم ها و کتاب هایی مانند Star Trek، Terminator و Matrix. این واقعا ساده تر بود که این کار را به عنوان یک سرگرمی خواندنی، و یک کتاب واقعی از دست داد، آسان تر کرد. مانند اینکه چگونه میشیو با افرادی که این پروژه های جدید را در مغز اجرا کردند، به جای دادن حقایق به آنها، صحبت کرد. برخی از جالب ترین بخش های این کتاب، نظرات برخی از افرادی بود که پروژه های مربوط به آن را در هنگام سوال بررسی می کردند. سابقه پس زمینه برای اینکه چگونه برخی از پروژه های امروز، وجود داشته باشد یا آینده آینده برخی از اختراع ها واقعا جهان ما را تغییر دهد، این کتاب را سرگرم کننده و آموزنده می سازد و به کتاب هایی مانند کری یا جدی معروف پر می شود Knights.It یک کتاب عالی برای عاشقان علمی تخیلی، و همچنین کسانی که به دنبال چه چیزی در فروشگاه برای انسان ها در طول چند سال آینده است. بینش به پروژه هایی که امروزه سران دنیای امروز پول می آورند، بسیار آموزنده است. نه بیشتر، می گویند، کتاب خود را با بسیاری از پروژه های جدید مرتبط با ذهن انسان، و نیز آینده و جهت علوم علمی اختصاص داده شده به ما را سالم تر، هوشمندانه تر و بیشتر در تمام جنبه های زندگی ما تقویت می کند. این در فیلم ها و کتاب ها و حقایق سرگرم کننده با ایده های مربوط به آینده ارتباط دارد. این موضوع به خوبی و بدی در مورد اینکه چگونه برخی از پروژه ها می توانند مورد سوء استفاده قرار گیرند، و اخلاق پشت این استدلال، با اشاره به اینکه چگونه برخی از پروژه ها می توانند توسط ارتش مورد سوء استفاده قرار بگیرند، امیدوارم تا چند بار دیگر از کتاب های او، واقعا علم بسیار سرگرم کننده و جذاب بود. من فکر می کنم او به طور کامل بین عالم تدریس و توجه خوانندگان به علامت برخورد می کند. @ ... بیشتر در مورد پیچیدگی عظیم مغز یاد می گیرم، بیشتر شگفت زده می شوم که چیزی که بر روی شانه های ما قرار می گیرد، شیء پیچیده ای است که ما دانستن در مورد جهان. @ - pg. 327

مشاهده لینک اصلی
مقدار شگفت آور اطلاعات در محدوده یک کتاب 377 صفحه ای قرار دارد. Kakus ارائه شده است آسان و بسیار قابل دسترسی است، مانند یکی از فیلم های یوتیوب متعدد خود را.شما نمیتوانید با شور و شوق خود را در مورد علمی که او ارائه می دهد آلوده می شود - علمی که نور جدیدی را بر مفاهیم تلقی، مبهوت کننده برای همیشه، مانند تله پاتی، تلکینز و ذهن خواندن و آنچه که بر روی انجام وظایف انجام می شود، مانند ایمپلنت های حافظه، ضبط حافظه، فیلم برداری رویا، جاسوسی روانی و بسیاری دیگر است. نه تنها روش هایی را که دانشمندان طراحی و انجام می دهند و همچنین این آزمایش ها را شرح می دهند، بلکه همچنین به موارد پیشین در علوم علمی کتاب ها و فیلم ها. مفاهیم فیلم های 25 تا 30 ساله به طور قابل ملاحظه ای توضیح داده شده است که برای یک فیلم مشتاقانه مانند فیلم من مانند یک فیلم خنده دار احساس می شود. یکی دیگر از جنبه های فوق العاده این کتاب این است که چگونه نظریه های زیادی و اخلاقیات مسائلی که پس از آنکه چنین مغزهای مغزی کامل شدند خسته شده و کامل شده اند. کتاب بسیار آموزنده و احساس خوبی است. امید به خواندن دیگران آن.

مشاهده لینک اصلی
D\u003e NZD ± D »NZ кники Ñ D ° N، ого вÑ، Ð¾Ñ € D °. Ð'Ñ ÐμгÐ'Ð درجه سانتی инÑ، ÐμÑ € ÐμÑ Ð½Ð¾، много N \"DD · ики в инÑ، ÐμÑ € ÐμÑ Ð½Ð¾Ð¼ ممکنه · D» ожÐμнии. DN، о к кРدرجه D \"Ñ € н Ð'Ñ ÑƒÐ½ D ° Ð¿Ñ € о DN N، Ð¾Ñ € DNZ، N، D ° к МиÑ، ио DSD درجه سانتی ку п N N € о \"DD · ику :)، нÐμ D · нРدرجه سانتی NZ Ð¿Ð¾Ñ ‡ Ðμму، но N، D ° коÐμ у мÐμÐ½Ñ Ð¿Ð¾Ð» ÑƒÑ ‡ DD »Ð¾Ñ N N € NOE D ° внÐμниÐμ. DZD ± D ° D D درجه سانتی вÑ، Ð¾Ñ € мои درجه D »NZD ± Ð¸Ð¼Ñ \u003cÐμ. Ð'оР»ÑŒÑÐμ Ð²Ñ Ðμго в книгÐμ мнÐμ Ð¿Ð¾Ð½Ñ € D ° вил DN NOE Ñ € Ð ° D · Ð¼Ñ \u003cدوم »ÐμниÐμ о Ñ Ð¾Ð · нРدرجه سانتی нии. СогР»D ° N N D ° Ðμн вÑ، Ð¾Ñ € ом - N ‡ Ðμл ÐμÑ ÐºÐ¾Ðμ овÐμÑ ‡ Ñ Ð¾Ð · нРدرجه سانتی ниÐμ - N N ‡ N، о N، оÑ، о Ñ \"D нÑ، D ° Ñ ‡ ÐμÑ N، DN коÐμ، N Ð ± Ñ Ð'Ð درجه سانتی жÐμ кРدرجه D · D ° Ð »D ± ожÐμÑ N، вÐμнноÐμ. D 'оР± ‰ Ñ Ðμм кР»D ° N N N нРدرجه سانتی кникРدرجه سانتی Ð¾Ñ Ð¾Ð ± Ðμнно кÑ، о D» NZD ± DN، N \"DD · د ику Ð²Ñ Ðμ، Ñ ​​‡ N، о кР° N N D ° ÐμÑ، NOEN моР· гРدرجه D инÑ، ÐμÐ »D» ÐμкÑ، D °.

مشاهده لینک اصلی
فیزیکدان میشیو کاکو، متخصص در نظریه رشته، ممکن است شخص واضح به نظر نرسد که ما را در تور از آنچه که زیرنویس به عنوان «تلاش علمی برای درک، تقویت و تقویت ذهن است» توصیف کند. اما کاکو متخصص علوم بسیار با تجربه و هرچند که احساس ارتباط نزدیکی با این موضوع و عشق به موضوعش را در کتابهای مبتنی بر فیزیک نداشت، قطعا در این بی نظیری از آینده پژوهی علمی وجود دارد. از همه طرفداران علم بزرگ - و من نمیخواهم او را در این رده قرار دهم. \"کاکو عمیقا غرق در سنت علمی تخیلی است. برای هر نمونه ای از یک ایده علمی او یک داستان برای قرار دادن آن در زمینه دارد، که اگر شما مانند SF، همانطور که انجام می دهید، یک دارایی عالی است. تنها مشکل جزئی این مسئله این است که وقتی کاکو بخشی از تکنولوژی فعلی را در آینده برطرف می کند، تمایل دارد تا مشکلات را بیش از حد ساده کند و خیلی دورتر برود. بنابراین، به عنوان مثال، یک آزمایش که در آن میمون ها به احساس حس لمس از یک حسگر از راه دور منجر می شوند، ما را به کاکو دعوت مصاحبه شونده می گویند â € ~ من فکر می کنم این اولین تظاهرات است که چیزی شبیه به [پیشتاز فضا، بعدی Generation] holodeck در آینده ای نزدیک امکان پذیر است. این تقریبا تعریف فوق العاده ای است. سوء ظن من این است که فیزیکدانان نویسندگان علمی تخیلی بهتر از متخصصان آینده شناسی می دانند. در سراسر کتاب، ما از جنبه های مختلف مغز و ذهن و چگونگی بهبود آنها در آینده می پردازیم. این اغلب شامل پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مغز و جراحات فعلی است، زیرا اینها اغلب به کشف بیشتر در مورد کار این ارگ قابل توجه است. کاکو یک نمونه ذهنی از یک بیمار با مغز تقسیم می کند. بدون اتصال معمولی corpus callosum، سمت چپ و راست مغز می تواند نظرات متفاوت و احساسات متفاوت داشته باشد. ما از یک بیمار که مغز چپ آن بی تدبیر است و مغز راست یک معتقد به مذهب است، می شنویم - وضعیت بسیار قابل توجهی از امور است. \"یادگیری از طریق آسیب و بیماری ضروری است، اما بعد از مدتی، گوش دادن به همه این نارسایی های مغز، کمی پوشیدگی می کند. تا جایی که ما ارتباطات ذهن و ذهن را تجربه می کنیم، دستگاه کنترل ذهن، تقویت هوش (هرچند عجیب و غریب با تقریبا هر یک از همپوشانی با هوشمندانه)، هوش مصنوعی، ذهن بی حرکت و غیره. در اینجا خیلی از مطالب خوب وجود دارد، اما به نوعی خواندن آن را کمی بیش از حد به عنوان کار سخت، به جای جشن ایده هایی که ما اغلب در یکی از کتاب های Kakuâ € ™ ثانیه دریافت کنید. جالب است، اما نه یکی از بهترین هایش.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آینده ذهن


 کتاب عکاسی خیابانی با اریک کیم
 کتاب کتاب اوهام
 کتاب بیگانه ای در دهکده
 کتاب همسر مسافر زمان
 کتاب خانه زاد
 کتاب آینده ذهن