کتاب آیدا

اثر گرترود استاین از انتشارات نیلوفر - مترجم: فهیمه زاهدی-ادبیات آمریکا

اين قصه‌ی آيداست، كه زندگی‌اش را به استراحت می‌گذراند، به حرف ‌زدن با خودش، به ازدواج و ازدواج و ازدواج .... آيدا شايد رمانی كوتاه، شعری بلند، قصه‌ی مدرن پريان يا نقاشی با كلمات باشد. توصيف خانم استاين اما از جنس ديگری است: آيدا آيداست آيداست.


خرید کتاب آیدا
جستجوی کتاب آیدا در گودریدز

معرفی کتاب آیدا از نگاه کاربران
این را در اسید بخوانید. اسید اسید اسید

مشاهده لینک اصلی
ساختار جمله ساده و زیبا. به جای یک رمان، مانند یک شعر مداوم طول می کشد. شما می توانید به یک حکم برای رمزگشایی مجموعه ای از معانی به دلیل استفاده از کلمات مبهم است که می تواند تفسیر به معنای دوگانه یا رفتار به عنوان بخش های مختلف از گفتار، بسته به زمینه، که او کمی فراهم می کند و که خواننده در اراده برای ایجاد است. احکام او به درستی به درستی اعمال می شود و اغلب به بعد نمی شود. با این کار وظیفه تفسیری ثابت برای خواننده است. به گفته کارشناسان، هنگام خواندن این مطلب، این کار را انجام می دهد و اگر خواننده در این هدف نتواند به نتیجه برسد، جریان صدای خواننده به راحتی می تواند به راحتی از طریق آن و به هیچ وجه ادامه یابد. با توجه به زیبایی ظرافت Steins (اگر حتی آن را)، شما بسیار باهوش هستید. به طور متناقض، کل کمتر از مجموع قطعات آن است. به طور جداگانه، یک جمله ساده از Steins می تواند حقایق ظریف و در عین حال کاملا عمیق در مورد وضعیت و شخصیت انسان، اما به طور کلی آن را فقط یک بار از بی معنی است. این را می توان به طور کامل از نظم خوانده شده؛ به هیچ وجه احساس زمان یا پیشرفت و یا حتی پیوند دادن به حوادث یا افکار وجود ندارد. این یکپارچه نیست - Steins زیبایی قطعا در موارد خاص است. شما ممکن است احساس در سراسر که شخصیت اصلی Ida است دیوانه و یا استین خود است. شما هرگز نمی دانید که چه چیزی واقعی است یا چه چیزی در ذهن (شاید پراکنده) شخصیت اصلی است. اما من معتقدم که این قانون به جای استثنا با پست مدرن روشن است، به طور کلی.

مشاهده لینک اصلی
استین در بیشتر او سرگرم کننده است، و آن را بسیار سرگرم کننده است. آن پر از جملات حذفی است - @ طبیعت طبیعی نیست، و طبیعی است به اندازه کافی @ ممکن است همه کسانی که به یاد داشته باشند. یک بررسی بسیار ظریف و مداوم از کنوانسیون های ازدواج و خانواده، و همچنین شگفت انگیز کمیک شگفت انگیز بر روی سگ ها، ابرها، اسامی، جغرافیای ایالات متحده، زندگی اجتماعی بالا در سطح واشنگتن، DC و محاوره ای در میان @ چیزهایی که باید نگران باشید در مورد @ (یعنی عنکبوت ها، جوجه ها، ماهی قرمز و کوتوله ها). Ida همچنین یک تصویر تجمعی بسیار ناراحت کننده و ناراحت کننده از زندگی طولانی و متنوع است که تقریبا غیر ممکن است. با یکی از عزیزان بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
من این را در طول آخر هفته خواندم و زمان زیادی را از دست دادم. منThree Lives @ را خواندم و آن را بسیار لذت بخش پیدا کردم، اما این کتاب بیشتر از یک چالش بود. من یک طرفه از تجربیات تجربی نیستم. یک بار گفته شد که این کتاب یک تشخیص طولانی از یک بیماری روانی است، اما از آن فکر نکردم. در زمان ظالمانه، گاه گاه گمراهی خوب است. من از آن متنفر نیستم، بلکه فکر کردم که من یا نقطه نظر داستان را از دست داده یا شاید برای آن شروع نشده باشد.

مشاهده لینک اصلی
این قطعا دشوار بود تا آن را به پایان این کتاب بسپاریم. این یک شعر طولانی است، اما منطق شعر شدید است و لحظات را به نظر می رسد مانند سنگ های کوچک جلا که به زیبایی منحصر به فرد به نظر می رسد. خواننده در امتداد یک رودخانه سورئالیستی از واژه هایی که هرگز به هیچ وجه از هر چیزی چیزی نگرفتند و به طور مداوم تکرار چیزی را بیش از آن و یا dodging به یک واقعیت جدید است که به سرعت غرق در آینده است. این یک کتاب خوب است و زمانی که آن را در ابتدا نوشته شده بود کاملا عجیب بود، اما در نهایت برای من درست بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آیدا


 کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب
 کتاب بسوی کامیابی (4)
 کتاب فیلم همچون فلسفه
 کتاب هرج و مرج محض
 کتاب کیش و مات
 کتاب لطفا رنج نکشید