کتاب آن سوی آبی بی کران

اثر لارن ولک از انتشارات پرتقال - مترجم: شبنم حاتمی-ادبیات آمریکا

Twelve-year-old Crow has lived her entire life on a tiny, isolated piece of the starkly beautiful Elizabeth Islands in Massachusetts. Abandoned and set adrift on a small boat when she was just hours old, Crows only companions are Osh, the man who rescued and raised her, and Miss Maggie, their fierce and affectionate neighbor across the sandbar. Crow has always been curious about the world around her, but it isnt until the night a mysterious fire appears across the water that the unspoken question of her own history forms in her heart. Soon, an unstoppable chain of events is triggered, leading Crow down a path of discovery and danger.


خرید کتاب آن سوی آبی بی کران
جستجوی کتاب آن سوی آبی بی کران در گودریدز

معرفی کتاب آن سوی آبی بی کران از نگاه کاربران
چه گنجی از یک کتاب است خطوط زرق و برق دار پروس به این رمان تاریخی متصل می شوند. شاید شاید کمی کوچکتر شده باشد، چون من همچنان متوجه شدم که این اصطلاحات زیبایی از جمله است. محیط جزیره شمال شرقی به طور کامل شناخته شده است که شخصیت تقریبا دیگری در کتاب است. با یک قهرمان خشن، حس قوی، شخصیت های جالب، و کمی از رمز و راز، چیزی برای بسیاری از خوانندگان در اینجا وجود دارد. این را به خوانندگان که دوست دارند: Al Capone آیا من پیراهن توسط گنیفر Choldenko برای تاریخ جو خود را ... لمسی آبی توسط سینتیا پروردگار برای جشن از زندگی جزیره ... سه بار خوش شیشلی شلای Turnage برای ملاس جستجو برای مادر و شخصیت های نجیب در شهرشان (هرچند صدای بسیار متفاوت) ...

مشاهده لینک اصلی
= D این کتاب مرا بسیار خوشحال کرد.

مشاهده لینک اصلی
کلاسیک متوسطه بسیار عالی که بسیار به عنوان جایگزینی برای ISLAND OF DOLPHINS BLUE در تمام کلاس های درس توصیه می شود (خیلی درباره نقاشی هندی های آمریکایی در IOTBD نوشته شده است - اگر هنوز از این کتاب در کلاس درس استفاده می کنید، جستجو کنید تجزیه و تحلیل مدرن قبل از خواندن دوباره) - از بین برنده دریا بسیاری از ماجراجویی، زندگی جزیره و داستان های کودک رها شده است که خوانندگان را به این داستان قدیمی را حفظ می کند. صادقانه بگویم این کتاب برای من به منزله کمی آرام بود چرا که من به تازگی به وسیله لورل اسنایدر از ORPHAN ISLAND سرپوشیده بودم و داستانها در ابتدا به نظر می رسید (بچه های رها شده در قایق ها برای شنا کردن در جزیره ها شناور بودند)، اما نه به مدت طولانی من عاشق کراو، اوش و خانم مگگی شدم. یکی از چیزهایی که من در مورد Wolks دوست داشتم این داستان بی نظیر بود - در پایان کتاب خواندن یادداشت های نویسندگان جذاب را برای کشف او در مورد 1920s نوشت. البته داستان جزایر ساحلی اقیانوس اطلس است، اما این نیز داستان تعلق، خانواده و عشق است. خرید مورد نیاز برای تمام کتابخانه های ابتدایی و متوسطه، و به شدت توصیه می شود به عنوان یک کلاس متوسط ​​خواندن با صدای بلند.

مشاهده لینک اصلی
فقط روز دیگر یک دانشجوی از من خواست تا کتابی درباره کلنیهای لعنتی در دهه 1920 ...

مشاهده لینک اصلی
این نویسندگان از زبان مجازی، انتخاب کلمه و توسعه شخصیت استفاده می کنند، قدرت این کتاب است. طرح در نقاط کمی قابل پیش بینی است و گفتگوی اصلی شخصیت ها تنها با بزرگسالان است. شخصیت دیگر فرزندان خود را ندارد و به نظر می رسد بسیار بالغ شده است. پیش بینی پیش بینی می کند خواننده بالغ می تواند طرح را سریع تر از یک خواننده جوان شکل دهد. فکر کردم شروع کردم کم و سپس برداشتم. حفظ شخصیت شخصیت ها در برخی لحظات گمشده گم شد و به نظر نمی رسید از شخصیت. داستان شامل جهل و تعصب است که آن را یک میدان مین برای بحث می سازد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آن سوی آبی بی کران


 کتاب رسیدن به فروش بیش از حد
 کتاب غم های کوچک
 کتاب همه ماجراهای ریچارد فایمن
 کتاب شهر شیشه ای
 کتاب بنام زندگی
 کتاب وقتی به من می رسی