کتاب آخرین تک شاخ

اثر پیتر اس. بیگل از انتشارات پریان - مترجم: آرزو احمی-ادبیات آمریکا

Decameron مجموعه ای از Novellas توسط نویسنده ایتالیایی قرن 14th Giovanni Boccaccio (1313-1375) است. Decameron (c.1351) یک سری سرگرم کننده از صد داستان است که پس از مرگ سیاه نوشته شده است. این داستان ها در یک ویلای کشور در خارج از شهر فلورانس توسط ده مردان و زنان نجیب جوان که می خواهند از نابودی طاعون فرار کنند، گفته شده است. مهارت Boccaccios به عنوان یک نمایشنامه نویس به طور استادانه در این پرتره های زنده از مردم از همه ایستگاه های زندگی نمایش داده می شود، با قطعه ای که نشان می دهد The Last Unicorn یک رمان فانتزی توسط نویسنده آمریکایی Peter S. Beagle است و در سال 1968 منتشر شده است. تک شاخ از قبل از حافظه در یک جنگل زندگی می کردند، جایی که مرگ می تواند چیزی را لمس نکند. دوشیزهانی که نگاهی به شکوه و جلال او گرفتند، با دلخوشی که هرگز فراموش نخواهند کرد خوشبخت بودند. اما در خارج از قلمرو عجیبش، زمزمه های تیره و شایعات پیامی را که نمی توانست چشم پوشی کند نادیده گرفت: تکشاخ ها از دنیا رفته اند. او به وسیله یک جادوگر بامزه و یک اسپینستر غیر قابل تحمل کمک کرد تا حقیقت را بیاموزد. اما او حتی از حکمت جاویدان خود میترسید، بدان معنی نیست که در یک جهان که شاهزادهای دیوانه لعنت می کنند و تجسدات تروریستی زندگی می کنند، تنها قاچاق برای یک قاتل قاتل بود. L در انواع مختلفی از واکنش های انسانی....


خرید کتاب آخرین تک شاخ
جستجوی کتاب آخرین تک شاخ در گودریدز

معرفی کتاب آخرین تک شاخ از نگاه کاربران
دنیای آزاد تا زمانی که آخرین قورباغه با زخم های آخرین hobbit خفه نشود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ممکن است شما را گول بزند این یک داستان یک بار پس از یک بار نیست، و نه فقط برای کودکان است. وقتی اولین بار این کتاب را برداشتم، همه چیزهایی که می دانستم این بود که یک دوست معتبر که توصیه هایش هرگز من را گمراه نکرد، دوست داشت. من تحت این تصور بودم که آن را برای کودکان بود و حتی اگر یک کودک خودمحور در قلب و مدافع استالوارت ادبیات کودکان بودم، فکر می کردم این یک خواندن نور است، بدون هیچ گونه پیچیدگی. خب، من اشتباه کردم. داستان در چوب سنبل تک شاخ شروع می شود. او به زودی متوجه می شود که او آخرین نوع از او است، زمانی که او دو شکارچی را می شنود و در مورد نحوه استفاده از تک شاخ ها صحبت می کند و شاید هم هیچ وقت وجود نداشته باشد. اسب شاخدار قدیمی است و همیشه به تنهایی زندگی می کند، اما تصمیم می گیرد که او از جنگل خود خارج شود تا ببیند آیا درست است که او آخرین است. از لحظه ای که او را ترک می کند، تک شاخ با ماجراجویی و فریبنده مواجه می شود. او برای یک مار پیچیده اشتباه گرفته شده است، او گرفتار شده و به عنوان یک نمایش نشان می دهد فریبنده نمایش داده می شود، او با یک جادوگر شکست خورده به نام Schmendrick، و در نهایت، باید با دشمن او، Red Bull، در قلعه ویران پادشاه Haggard روبرو می شود. از طریق آن همه، تک شاخ تغییر می کند و یاد می گیرد که نیازهای اساسی انسان را برای عشق و دوستی درک کند. از اولین صفحه، من به سرعت متوجه شدم که نوشتن بیگلس بسیار ساده نیست. من خودم را خواندن و خواندن جملات و پاراگراف ها، گاهی اوقات تعجب از معنای دوم، پنهان است. در شرایط دیگر، این می تواند قدیمی و سریع باشد. اما در اینجا، نوشتار بیش از حد غنی بود تا بتواند به سرعت و با هر بار خواندن مجدد آن را گذراند، من توانستم از داستان بیشتر لذت ببرم. آنچه که من بیشتر در مورد داستان به من علاقه مند می باشد این است که Beagle موضوع تمایلی اسطوره ای از تک شاخ ها را در بر می گیرد و داستان را با آن درمی آورد. در سطح، داستان داستان تلخ و شیرین در مورد یک موجود خاص است که به دنبال پیدا کردن خود، اما در زیر، یک داستان دوم در مورد ادراک و باور به باور نکردنی وجود دارد. من واقعا هیچ نیازی به این کتاب ندارم - پنج ستاره برای نوشتن و لذت بردن.

مشاهده لینک اصلی
@ او نمی تواند ثروت بد برای دوست داشتن یک اسب شاخدار باشد. @ کاملا باید عزیزترین شانس از همه، هر چند سخت ترین به دست آورده است.برای او، او داستان بدون پایان، خوشحال یا غم انگیز است. او هرگز نمی تواند به هر چیزی که به اندازه ی کافی به او احتیاج دارد، متعلق باشد. @ چه چیزی هستم من! من در واقع تمام حسی را که در انتهای این کتاب دیده بودم دیدم. واقعا یک داستان شیرین پر از شخصیت های رنگارنگ کشیده شده و نوشتن است که درگیر تمام شش حواس خود را. من نمی دانم چرا من این کتاب را هنگامی که من یک جوان بود پیدا نکردم. من واقعا به انیس رفتم و حتی یک جادوی زیبا با یک شاخ طلایی داشتم. فصل آخر، زیبا ترین نوشتار در کتاب است، زیرا همه چیز به نتیجه می رسد. اما من صحنه را در فصل 5 (صفحه 54 در کپی من) دوست داشتم، جایی که گذرواژه را تغییر دادند. خنده دار! این یک اسکیت Monty Python عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
من می توانم بفهمم چرا این کلاسیک فانتزی است. من به خوبی خواندن آن را در کنار دیگران خواندن، مجبور به خواندن فقط چند فصل در هفته - این اجازه داد من چیزهای بیشتری را متوجه شده و قدردانی کمی بیت به نحوی که من معمولا انجام نیست. Beagle علاوه بر داشتن یک داستان مناسب و معقول، تعادل خوبی از دمدمی مزاج، طنز، عاشقانه و افکار عمیق دارد. ایده آل برای خوانندگان جوان و قدیمی.

مشاهده لینک اصلی
من به طور جدی تعجب می کنم که آیا پیتر S. Beagle Synesthesia دارد. انتخاب او از ویژگی های زیبا و کاملا خوشمزه است. به نظر می رسد که رنگ و بافت به نظر می رسد، آن گونه که اگر بتواند مردم را نشان دهد که چطور می تواند به نقاشی ونگوگ بپردازد و در آن زندگی کند. طرح آن به نظر نمی رسد، در ابتدا کلیشه ظاهر می شود (شما ممکن است خودتان فکر کنید @ این مثل شروع صدها نفر از افسانه ها است که به عنوان یک بچه @ خوانده می شود) اما شما لذت برده خواهید شد اشتباه است. شخصیت های او منحصر به فرد است و رشد و توسعه زیادی در طول کتاب دارند. برای خواندن این کتاب یک تجربه منحصر به فرد است. این اولین کتاب Peter Beagle بود که من در توصیه های دوستانم برداشت کردم. اگر هرگز از هیچکدام از آثار او خواندن نکنید، مطمئن شوید که این اولین بار است. پس از خواندن The Last Unicorn من فرار کردم و چهار کتاب دیگر از او را خریدم، هیچ کدام از اینها شمع نداشتند، اما آنها به همان اندازه رضایت بخش نوشته شده اند. به عنوان یک یادداشت جانبی، ظاهرا یک فیلم متحرک بر اساس این کتاب وجود دارد. من آن را خودم دیده ام، اما من تردید دارم. من فکر می کنم فقط می خواهم این کتاب را در تخیل من قرار دهم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین تک شاخ


 کتاب حفره
 کتاب هنر گفت و گو
 کتاب راهنمای تفکر نقادانه
 کتاب در کشور مردان
 کتاب رهبران آخر غذا می خورند
 کتاب سرزمین متروک