کتاب آخرین تک شاخ

اثر پیتر اس. بیگل از انتشارات پریان - مترجم: آرزو احمی-ادبیات آمریکا

Decameron مجموعه ای از Novellas توسط نویسنده ایتالیایی قرن 14th Giovanni Boccaccio (1313-1375) است. Decameron (c.1351) یک سری سرگرم کننده از صد داستان است که پس از مرگ سیاه نوشته شده است. این داستان ها در یک ویلای کشور در خارج از شهر فلورانس توسط ده مردان و زنان نجیب جوان که می خواهند از نابودی طاعون فرار کنند، گفته شده است. مهارت Boccaccios به عنوان یک نمایشنامه نویس به طور استادانه در این پرتره های زنده از مردم از همه ایستگاه های زندگی نمایش داده می شود، با قطعه ای که نشان می دهد The Last Unicorn یک رمان فانتزی توسط نویسنده آمریکایی Peter S. Beagle است و در سال 1968 منتشر شده است. تک شاخ از قبل از حافظه در یک جنگل زندگی می کردند، جایی که مرگ می تواند چیزی را لمس نکند. دوشیزهانی که نگاهی به شکوه و جلال او گرفتند، با دلخوشی که هرگز فراموش نخواهند کرد خوشبخت بودند. اما در خارج از قلمرو عجیبش، زمزمه های تیره و شایعات پیامی را که نمی توانست چشم پوشی کند نادیده گرفت: تکشاخ ها از دنیا رفته اند. او به وسیله یک جادوگر بامزه و یک اسپینستر غیر قابل تحمل کمک کرد تا حقیقت را بیاموزد. اما او حتی از حکمت جاویدان خود میترسید، بدان معنی نیست که در یک جهان که شاهزادهای دیوانه لعنت می کنند و تجسدات تروریستی زندگی می کنند، تنها قاچاق برای یک قاتل قاتل بود. L در انواع مختلفی از واکنش های انسانی....


خرید کتاب آخرین تک شاخ
جستجوی کتاب آخرین تک شاخ در گودریدز

معرفی کتاب آخرین تک شاخ از نگاه کاربران
به تازگی خواندن The Last Unicorn به پایان رسید، من کاملا مطمئن نیستم که چه چیزی در مورد آن بنویسد یا اینکه چگونه در مورد آن احساس می کنم. احساس کردم مبهم از آن محو شده است - نه به معنای آن بودن تیله و شیرین و دیزنی، اما به معنای آن داشتن نگه داشتن بیش از من. من نوشتن، غنای آن، توصیف های عجیب و غریب و جدید را دوست داشتم، به عنوان مثال the air hung a shiny like candy @ - چیزهایی که کاملا منطقی به نظر نمی رسند، و در عین حال، شما می دانید که آنها چه معنی دارند. من عاشق ویژگی های پریده با bits of humor، با مراجع خنده دار، مانند Shmendrick دانستن چگونگی برخورد با Cully زیرا او می داند فولکلور آنگلوساکسون و مرجع به کودک - مرجع من: او جمع آوری بسیاری از رادان هود ballads. من دوست داشتم کمی تلخ آن را، حتی با طنز، به طوری که آن را بیرون می آید پری کامل است. ممکن است مجبور به بازگشت بعد، و بیشتر بگویید، زمانی که آن را در ذهن من / قلب حل و فصل.

مشاهده لینک اصلی
این چنین کتاب دلسوزانه ای بود که بسیاری از چیزها به وضوح خم شد و من را در یک خلق و خوی خوب قرار داد که مجبور بودم یک حیوان خانگی را بدهم :)

مشاهده لینک اصلی
یکی از مورد علاقه های فانتزی من به عنوان یک کودک، که بعدها به طور غیر مستقیم بر نوشتن رمان فانتزی من / غم و اندوه / افسانه @ Nightglory @ تاثیر می گذارد. در سال 2016 یک بررسی کامل انجام خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خوب برای خواندن یک روزه، فقط با چکش ملایم و غافلگیرکنندهای که از دریاها از افسانههای مشابه پدید آمده است. این به ویژه جالب است به عنوان آن را به سمت مفهوم یک افسانه تنها رفتار â € \"موجودات افسانه اجزای آن، بسیاری از آنها ‡ â € žstvarnaâ € œ راه که مردم نیست، چرا که آنها هستند که در حال صحبت کردن، آواز خواندن است. 4

مشاهده لینک اصلی
نقد نیز در کتابخانه رنگ ها نوشته شده است. صادقانه فکر می کنم این جادوی ترین کتاب است که تا به حال خوانده ام. بله، من هری پاتر را خوانده ام. این سحر و جادو قطعا بیش از آن موفق است. آخرین تکشاخ بهترین کتاب Ive تا کنون خوانده است. شما باید آن را بخوانید اگر شما قبلا آن را بخوانید، مجبورید آن را دوباره بخوانید. - پاتریک راتفسس برخی از پس زمینه در من و این کتاب - من این فیلم را به عنوان یک کودک را دوست داشتم! من قدم زدن در اطراف آواز خواندنIM ALIIIIIIVE! @ در سراسر خانه، آواز خواندنLast Unicorn @ بارها و بارها. هر زمان که کسی به گروه America اشاره می کند، من فورا بیرون می آیم، @ آنها آهنگ های The Last Unicorn! @ را انجام دادند! فقط افراد عجیب و غریب می دانند که من در مورد چه زمانی صحبت می کنم. بنابراین، زمانی که در دو هفته پیش در کتاب Keplers Books دیدم این یک کتاب توصیف کارکنان بود، من فریاد زدم! آخرین تکشاخ؟ یک کتاب؟! * گاز گرفتن * به طور طبیعی من باید آن را داشته باشد. من نهایت خرید کتاب را نداشتم، چیزی خریداری کردم و دوباره به آن مبادله شدم چون به من تلفن زده بود. خوب، خوب. در مورد بررسی مگی - فوق العاده! جذاب کامل! آیا شما بیشتر از این می خواهید؟ مطمئنا راه پیتر س. بیگل امیدوار کننده است. من عاشق چگونگی کلماتش در یک صفحه، هر جمله از جمله شعر موسیقی است. من اغلب خودم را چک می کردم تا ببینم آیا من بخشی از دنیای قافیه را بخوانم چون نوشتن چنین ملودیک بود. من معمولا در خواندن چیزی جز نوشتن YA ساده نیستم، اما با این کتاب خیلی خوشحال شدم. من حتی نمی توانم تصور کنم که چقدر سرگرم کننده است که این کتاب را با صدای بلند به بچه هایم بخوانم (یک بار من یک شوهر دارم و آنها را داشته ام)! شخصیت ها نیز به گونه ای توسعه یافته اند که انتظار نداشتم. این خیلی انسانی بود، و من هنوز قادر به حصول اطمینان نبودم که هر شخصیت بعدا می گوید. شmendریک چیزی نیست که من انتظار داشتم او مجبور شد که از او بیرون بیاید و به یک سرفه بزرگ * جادوگر! مولی گره سخت ناخن است؛ او مجبور شد قلبش را خنثی کند و برای همه کسانی که در اطرافش بودند احساس کند. شاهزاده لیار قهرمان واقعی را در خود یافت. و آخرین تک شاخ تکامل یافته. او بیشتر شد، اما واقعا او را تبدیل به پیروزی در برابر شر. او فروتن و ضعیف شد؛ او متوجه شد که احساسات قوی قدرتمند هستند. این پیام این کتاب را به ما نشان می دهد بسیار قدرتمند است؛ احساس خوب خود را دارد خوب است که احساساتی داشته باشیم که شما را بر روی پای خود بکشاند! و مهمتر از همه، حتی ضعیف ترین می تواند قوی باشد. به نقل از آقای راتفوس دوباره، شما باید آن را بخوانید. اگر شما قبلا آن را بخوانید، مجبورید دوباره آن را بخوانید. @ روی آن بگذارید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین تک شاخ


 کتاب آن ها مشغول مردن اند
 کتاب شجاعت
 کتاب پلی به سوی جاودانگی
 کتاب هزار پیشه
 کتاب ژنرال جنوبی اهل بیگ سور
 کتاب آنها به اسبها شلیک می کنند