کتاب آخرین بچه های زمین

اثر مکس برلیر از انتشارات پرتقال - مترجم: نسرین خلیلی-ادبیات آمریکا

Ever since the monster apocalypse hit town, average thirteen year old Jack Sullivan has been living in his tree house, which hes armed to the teeth with catapults and a moat, not to mention video games and an endless supply of Oreos and Mountain Dew scavenged from abandoned stores. But Jack alone is no match for the hordes of Zombies and Winged Wretches and Vine Thingies, and especially not for the eerily intelligent monster known only as Blarg. So Jack builds a team: his dorky best friend, Quint; the reformed middle school bully, Dirk; Jacks loyal pet monster, Rover; and Jacks crush, June. With their help, Jack is going to slay Blarg, achieve the ultimate Feat of Apocalyptic Success, and be average no longer! Can he do it?


خرید کتاب آخرین بچه های زمین
جستجوی کتاب آخرین بچه های زمین در گودریدز

معرفی کتاب آخرین بچه های زمین از نگاه کاربران
به عنوان بخشی از روز مدرسه ما، من 8 ساله ام را برای خواندن 1-3 فصل در روز از یک کتاب انتخاب خود دارم. پس از خواندن یک فصل از آخرین بچه ها در زمین، او تصمیم گرفت که خواسته دیگران را بخواند. و بعد از آن یکی تصمیم گرفت او را بخواهد دیگر بخواند. این برای دو فصل دیگر ادامه پیدا کرد تا زمانی که تصمیم گرفت که امروز بخواهد کل کتاب را بخواند. من یک ناهار را به من دادم و چند فریب وحشتناک دادم، اما پسرم با عجله تمام 225 صفحه این کتاب را به من در یک نشست خواند. این اولین بار برای او بود. و هنگامی که او انجام شد او می خواست بداند زمانی که او می تواند آخرین کودکان و نوجوانان روی زمین و رژه زامبی را دریافت کند. بنابراین من با خوشحالی می توانم این کتاب را به 5 ستاره بسپارم زیرا پسر 8 ساله من برای اولین بار نمی توانست کتابی بنویسد و مجبور بود آن را در یک نشست به صورت کامل بخواند. و اگر این یک بررسی خوب به اندازه کافی نیست، اضافه کنم که آخرین بچه ها در زمین بسیار خلاق، خنده دار و گاهی اوقات شیرین برای خوانندگان مقیاس درجه یک / متوسط ​​است که از زامبی ها، هیولاها و فعالیت های زیادی لذت می برند. همچنین، تصاویر سیاه و سفید سرگرم کننده در حداقل هر صفحه دیگر مکمل کامل برای داستان است. ایده آل برای کتاب های کمیک و خوانندگان رمان گرافیکی. بچه من این را دوست داشت

مشاهده لینک اصلی
من به یاد داشته باشید فکر می کنم، â € ~UMâ € | این CANâ € ™ T واقعی است. این باید PRANK باشد جوک. نمایش واقعی راست؟!؟ â € ™ بنابراین من به Quint گفت، â € ~UMâ € | این CANâ € ™ T واقعی است. این باید PRANK باشد جوک. نمایش واقعی راست؟!؟ â € ™ اما itâ € ™ t.Meet جک سالیوان بود. شکارچی زامبی، قاتل هیولا، اواخر گلدار، 13 ساله با توسعه آهسته. Heâ € ™ ثانیه سوار هیولا آخرالزمان از خانه درخت او، و تلاش خود را برای ادامه مشغول است. او خود را دستاوردهای، مانند: هات مات! â € \"سرقت کلاه کردن پنج زامبی. Outrun! â € \"ضرب و شتم یک زامبی در footrace.Say پنیر! â € عکس را با کسی که می دانستید پیش از زامزدن گرفته اید. خانه شکارچی - کاوش 50 خانه مختلف رها شده و مهمتر از همه: Damsel in Distress - پیدا کردن و نجات علاقه عشق، June Del Toro. البته، او نیاز دارد تا با بهترین (تنها) دوست Quint تماس بگیرد و از Blarg استفاده شود - از هیولای غول پیکر هوشمند که او را شکار می کند - جلوگیری می کند، اما این فقط جزئیات است. Jack Sullivan ، قهرمان اقدام پسا آخرالزمان. Heâ € ™ s got.The.The بقیه این بررسی را می توان در اینجا یافت می شود!

مشاهده لینک اصلی
عشق. این. کتاب. نوعی فصل هیبریدی رمان گرافیک، شبیه به خاطرات یک بچه Wimpy در فرمت، شامل ZOMBIES و شخصیت خنده دار است. این مثل مثلثی است که کودکان به چشم می خورد. AWESOME. پس از یک حمله هیولا، شهر ویکفیلد را نابود می کند و بیشتر شهروندانش را به زامبی تبدیل می کند، یکی از آخرین بازماندگان 13 ساله، جک سولیوان است که خود اعلام کرد «جنگ زامبی، قتل هیولا، گردباد سرد» است. € هنگامی که جک نتوانست با ارواح مبارزه کند، در یکی از بهترین تنظیمات ادبیات، آویزان می شود: یک خانه ی درخت که کامل با کمان، موشک و آمپر؛ تلویزیون صفحه نمایش تخت. من خود 9 ساله با حسادت جیغ می کشم (fuckkit، من 30 ساله خودم حسود هستم). در طول یکی از مبارزات روزانه خود برای بقا، که شامل مبارزه با دست به دست با توپ زرهی Rolling Zombie (بله، شما خواندن آن را به سمت راست توپ زامبی.) جک موفق به پیدا کردن دو همکلاسی خود را. دانشمند او بهترین دوست ... | و مدرسه Bully. یپس با توجه به این است که آخرالزمان و همه، تنش های مدرسه به کنار گذاشته شده و سه نیروی مشترک برای نجات یک همکلاسی چهارم که در مدرسه ای که از بین رفته اند، به دام افتاده اند. مشکل این است: آن را توسط یک عظیم احاطه شده است. زامبی HOARDE وقتی این کتاب را خنده دار می گویم، شوخی نمی کنم. LOL آن، تمام وقت خنده دار است. پتانسیل ترس از هیولاها توسط طنز کاهش می یابد و خوانندگان غیرمنتظره این کتاب را هم قانع کننده و هم قابل دسترسی خواهند یافت. این قسط اول در یک سری است. پیگیری، آخرین کودکان و نوجوانان روی زمین و رژه زامبی، منتشر شده است و یک کتاب سوم در ماه سپتامبر به ما هدایت می شود. من در سال ژوئن از شش مدارس ابتدایی محلی بازدید کردم و آن را از قفسه های ما رها کردیم. بچه ها آن را دوست دارند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را برای یکی از خواهرهای من این کریسمس گذشته خریدم و او آن را خواند، بنابراین من خیلی دوست داشتم. من آن را خواندم آخرالزمان در حال حاضر بزرگ است و همچنین مردان نجیب غریب مانند پرسی جکسون هستند. جک سولیوان یک سرباز نجیب زاده است و این کتاب در مورد آخرالزمانی است. چیزهایی که این مجموعه را متفاوت می کند این است که نشان داده شده است، نه مانند بسیاری از کتاب های بچه ها که در آن تصویری است که با متن همراه است - در The Last Kids on Earth، تصاویر بخشی از داستان هستند، شاید کتاب کمیک / ریشه کلاسیک؟ من نمی توانم تصور کنم که چقدر برنامه ریزی شده است تا متن و تصاویر را به درستی به درستی بچرخانیم تا تصویر بتواند اندازه مناسب و مناسب در نقطه راست داستان باشد تا کلمات در تصویر آن را ادامه دهند. به عنوان یک بزرگسال خواندن این، من می توانم بیشتر آنچه را که اتفاق می افتد پیش بینی کنم و طرح نمی تواند قلب من را مسابقه، اما من به عنوان یک کودک فکر می کنم، من از این بسیار بیشتر لذت می برند.

مشاهده لینک اصلی
جوانترین دختر من از خواندن افتاده است، بنابراین برای این کریسمس گذشته، او را بخشی از کتابهای او خریدم، امیدوارم دوباره از خواندن آن لذت ببرم. خوب . . . بدون تاس. او هنوز هیچکدام از آنها را نگرفته است. بنابراین من فکر کردم شاید اگر من آنها را امتحان کرده ام کمی بیشتر علاقه مند است؟ هنوز مطمئن نیستم که چگونه این کار به طور کلی انجام می شود، اما من واقعا از این یکی لذت بردم، حتی اگر او هرگز آن را خواند. Jack یتیم در مراقبت پرستار است که در نهایت یک دوست در مدرسه اخیر خود را ساخته است زمانی که نمی دانید، پایان جهان می آید تقریبا همه افراد بالغ و افرادی که دارای قدرت هستند، رفته اند. بیشتر بچه های دیگر رفته اند. جک روزهایش را به روز می کند تا یک خانه ی درخت را به جنگنده ی هیولا نهایی برساند و برای دوستش، کوینت و خرد او، ماه ژوئن جستجو می کند. این کتاب خیلی زیبا است، با آثار هنری کاملا مجزا. این چیزی است که من لزوما یک رمان گرافیکی را در نظر می گیرم، اما من به این ژانر کاملا جدیدی - که در ابتدا نوشتم، با آثار هنری اضافه شده به داستان است. داستان به طور کامل از یک نقطه نظر مردانه است، حتی تا تعریف Jacks به @ نجات @ جون، که او @ دزده را در دردسر @ می نامد. خوشبختانه، نویسنده برخی از این انتظارات را در سر خود قرار می دهد و داستان را به مراتب ثروتمندتر می کند. من قطعا این را برای بچه ها یا بزرگسالان توصیه می کنم، و فکر می کنم شاید برای خوانندگان غیرممکن خوب باشد. در بیوگرافی نویسنده می گوید که او در نمایش هایی مانندSteven Universe @ وAdventure Time @ کار کرده است. من با استفاده از این اطلاعات در برنامه بعد از حمله به کودکم اجازه می دهم کتاب را باز کند. من معتقدم که ممکن است این ترفند را انجام دهد!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین بچه های زمین


 کتاب سنگ شیطان
 کتاب لازاروس خندید
 کتاب تام سایر در سرزمین بیگانه
 کتاب آتش و خشم
 کتاب خشم
 کتاب زندگی سخت